Файл:Flag of Hrodna Voblasts.svg
Памер гэтага PNG-прагляду для SVG-файла: 600 × 300 пікселяў. Іншыя разрозненні: 320 × 160 пікселяў | 640 × 320 пікселяў | 1 024 × 512 пікселяў | 1 280 × 640 пікселяў | 2 560 × 1 280 пікселяў.
Арыгінальны файл (файл SVG, намінальна 600 × 300 кропак, аб’ём файла: 32 KB)
Гісторыя файла
Націснуць на даце з часам, каб паказаць файл, якім ён тады быў.
Дата і час | Драбніца | Памеры | Удзельнік | Тлумачэнне | |
---|---|---|---|---|---|
актуальн. | 13:26, 16 снежня 2012 | 600 × 300 (32 KB) | Leonid 2 | {{Information |Description={{en|1=Flag of Hrodna Voblasts, Belarus}} {{be|1=Флаг Гродзенскай вобласці}} {{ru|1=Флаг Гродненской области}} |Source={{own}} |Date=2012-12-16 |Author= Leonid 2 ... |
Выкарыстанне файла
На файл спасылаецца больш як 100 старонак. Наступны пералік паказвае толькі першыя 100 з іх. Таксама ёсць поўны пералік.
- Іпаліт Сільвестравіч Канановіч
- Аляксандр Іосіфавіч Дубко
- Беларуская Экстраліга 2023/2024
- Беларусы
- Беларусь
- Васіль Рыгоравіч Доркін
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1998
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1999
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2000
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2001
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2002
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2003
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2004
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2005
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2006
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2007
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2008
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2009
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2010
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2011
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2012
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2013
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2014
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2015
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2016
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2017
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2018
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2019
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2020
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2021
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2022
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2023
- Гродзенская вобласць
- Гродна (тэлерадыёкампанія)
- Гродна Плюс
- Дарога Р5
- Дзмітрый Канстанцінавіч Арцыменя
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2007
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2008
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2009
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2010
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2011
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2012
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2013
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2014
- Кубак Беларусі па плаванні 2017
- Мікалай Пятровіч Малочка
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1992
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1992/1993
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1993/1994
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1994/1995
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1995
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1996
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1997
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2004
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2005
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2006
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2007
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2008
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2009
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2010
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2011
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2012
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2013
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2014
- Пётр Іванавіч Ратайка
- Рускія ў Беларусі
- Рыгор Філатавіч Фамічоў
- Старшыня Гродзенскага абласнога выканаўчага камітэта
- Сцяг Гродзенскай вобласці
- Сямён Барысавіч Шапіра
- Сямён Мікалаевіч Домаш
- Сяргей Цярэнцьевіч Кабяк
- Уладзімір Васільевіч Краўцоў
- Уладзімір Сцяпанавіч Каранік
- Уладзімір Ягоравіч Саўчанка
- Фёдар Аляксандравіч Ляхаў
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2010
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2012
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2013
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2014
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2015
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2016
- Чэмпіянат Беларусі па лёгкай атлетыцы 2014
- Чэмпіянат Беларусі па лёгкай атлетыцы ў памяшканні 2016
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні 2014
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні 2016
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні на кароткай вадзе 2011
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні на кароткай вадзе 2013
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні на кароткай вадзе 2015
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні на кароткай вадзе 2016
- Чэмпіянат Беларусі па цяжкай атлетыцы 2012
- Чэмпіянат Беларусі па цяжкай атлетыцы 2013
- Яўрэі ў Беларусі
- Размовы:Аптэка езуітаў (Гродна)
- Размовы:Касцёл Узвіжання Святога Крыжа (Ліда)
- Размовы:Першамайскі (Лідскі раён)
- Удзельнік:Чаховіч Уладзіслаў/Чэмпіянат Беларусі па цяжкай атлетыцы 2015
- Шаблон:Артыкул праекта Гродзенская вобласць
- Шаблон:Старшыні Гродзенскага аблвыканкама
Паказаць больш спасылак на гэты файл.
Глабальнае выкарыстанне файла
Гэты файл выкарыстоўваецца ў наступных вікі:
- Выкарыстанне ў ar.wikipedia.org
- Выкарыстанне ў ast.wikipedia.org
- Выкарыстанне ў az.wikipedia.org
- Выкарыстанне ў ba.wikipedia.org
- Выкарыстанне ў be-tarask.wikipedia.org
- Ашмяны
- Наваградак
- Слонім
- Ліда
- Адміністрацыйна-тэрытарыяльны падзел Беларусі
- Гарадзенская вобласьць
- Шчучын
- Шчучынскі раён
- Ашмянскі раён
- Слонімскі раён
- Зьдзецельскі раён
- Іўе
- Горадня
- Астравец
- Смаргонь
- Астравецкі раён
- Зьдзецел
- Бераставіцкі раён
- Шаблён:Гарадзенская вобласьць
- Ваўкавыскі раён
- Вярэнаўскі раён
- Гарадзенскі раён
- Зэльвенскі раён
- Іўеўскі раён
- Карэліцкі раён
- Лідзкі раён
- Мастоўскі раён
- Наваградзкі раён
- Смаргонскі раён
- Сьвіслацкі раён
- Ваўкавыск
- Вялікая Бераставіца
- Вярэнаў
- Зэльва
- Карэлічы
- Масты
- Сьвіслач (горад)
- Бярозаўка
- Скідзель
- Сьцяг Гарадзенскай вобласьці
- Катэгорыя:Раёны Гарадзенскай вобласьці
- Казлоўшчына
- Наваельня
- Радунь
Паказаць глабальнае выкарыстанне гэтага файла.