|
Імя
|
Год нараджэння
|
Партыйнасць
|
Акруга
|
Месца працы
|
Месца пражывання
|
|
Аляксей Арцёмавіч Шпакоў
|
11.08.1975
|
|
Чыгуначная выбарчая акруга № 1
|
дырэктар УП ЖКГ Шумілінскага раёна
|
|
|
Алена Савельеўна Сідарэнка
|
11.08.1964
|
|
Кіраўская выбарчая акруга № 2
|
начальнік фінансавага аддзела Шумілінскага райвыканкама
|
|
|
Святлана Віктараўна Іванова
|
19.11.1974
|
|
Цэнтральная выбарчая акруга № 3
|
дырэктар ДУК «Шумілінскі гісторыка-краязнаўчы музей»
|
|
|
Святлана Уладзіміраўна Лінкевіч
|
14.12.1978
|
|
Валадарская выбарчая акруга № 4
|
намеснік галоўнага ўрача па медыцынскай частцы УЗ «Шумілінская цэнтральная раённая бальніца»
|
|
|
Аляксей Юр’евіч Крыўко
|
02.01.1978
|
|
Будаўнічая выбарчая акруга № 5
|
дырэктар даччынага камунальнага ўнітарнага будаўнічага прадпрыемства «Шумілінская ПМК — 70» Віцебскай вобласці
|
|
|
Сяргей Яўгенавіч Сахончык
|
15.10.1983
|
|
Юбілейная выбарчая акруга № 6
|
настаўнік гісторыі і грамадазнаўства ДУА «Сярэдняя школа № 1 імя Героя Савецкага Саюза П. А. Акуцыёнка г.п. Шуміліна»
|
|
|
|
|
|
Віцебская выбарчая акруга № 7
|
|
|
|
Таццяна Мікалаеўна Вараб’ёва
|
25.06.1981
|
|
Маладзёжная выбарчая акруга № 8
|
намеснік генеральнага дырэктара па эканамічных пытаннях ААТ «Малако» г. Віцебск
|
|
|
Юрый Рыгоравіч Маскалькоў
|
20.12.1978
|
|
Сувораўская выбарчая акруга № 9
|
начальнік Шумілінскага ўчастку электрычнай сувязі Віцебскага цэха СТС Віцебскага філіяла РУП «Белтэлекам»
|
|
|
Руслан Алегавіч Матвяйчук
|
30.08.1983
|
|
Прамысловая выбарчая акруга № 10
|
дырэктар ДУА «Шумілінская дзіцячая школа мастацтваў»
|
|
|
Віктар Сяргеевіч Гутараў
|
11.02.1959
|
|
Паўднёвая выбарчая акруга № 11
|
старшыня Віцебскай абласной арганізацыі Беларускага прафесійнага саюза працаўнікоў аграпрамысловага комплексу
|
|
|
Алеся Аляксандраўна Новікава
|
09.12.1979
|
|
Магістральная выбарчая акруга № 12
|
начальнік участку паштовай сувязі Шуміліна аб’яднанага цэха паштовай сувязі г. Віцебска Віцебскага філіяла РУП «Белпошта»
|
|
|
Вячаслаў Мікалаевіч Воранаў
|
30.06.1987
|
|
Дзяржынская выбарчая акруга № 13
|
начальнік аддзялення правапарадку і прафілактыкі міліцыі грамадскай бяспекі аддзела ўнутраных спраў Шумілінскага райвыканкама
|
|
|
Іна Аляксандраўна Чарнічэнка
|
21.09.1977
|
|
Гараўская выбарчая акруга № 14
|
дырэктар ДУА «Обальская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза З. М. Партновай»
|
|
|
Вольга Уладзіміраўна Карбавец
|
24.02.1969
|
|
Даўманская выбарчая акруга № 15
|
дырэктар ДУА «Обальская дзіцячая школа мастацтваў»
|
|
|
Павел Іванавіч Манак
|
12.02.1983
|
|
Першамайская выбарчая акруга № 16
|
дырэктар ААТ «Обальскі керамічны завод»
|
|
|
Мікалай Аляксеевіч Будневіч
|
15.04.1973
|
|
Вышалеская выбарчая акруга № 17
|
старшыня Обальскага сельсавета дэпутатаў
|
|
|
Валянціна Уладзіміраўна Лабейка
|
23.04.1964
|
|
Лявонаўская выбарчая акруга № 18
|
дырэктар КУСГП «Ульскі»
|
|
|
Іван Пятровіч Маскалькоў
|
21.01.1985
|
|
Дабейская выбарчая акруга № 19
|
намеснік начальніка па аператыўна-тактычнай працы Шумілінскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях
|
|
|
Уладзімір Іванавіч Дзятлаў
|
06.06.1961
|
|
Крывасельская выбарчая акруга № 20
|
дырэктар ААТ «Прыдзвінскі»
|
|
|
Андрэй Уладзіміравіч Мазанкоў
|
28.09.1984
|
|
Лоўжанская выбарчая акруга № 21
|
галоўны спецыяліст Шумілінскага райвыканкама
|
|
|
Ларыса Ісаеўна Ціханенка
|
27.11.1969
|
|
Добрынская выбарчая акруга № 22
|
начальнік дзяржаўнай лячэбна-прафілактычнай установы «Шумілінская райветстанцыя»
|
|
|
Ірына Мікалаеўна Новікава
|
20.02.1959
|
|
Мазурынская выбарчая акруга № 23
|
старшыня Шумілінскага раённага Савета дэпутатаў
|
|
|
Руслан Мікалаевіч Насцюшкін
|
17.09.1980
|
|
Мішневіцкая выбарчая акруга № 24
|
намеснік старшыні Шумілінскага райвыканкама
|
|
|
Ірына Анатолеўна Галабурда
|
27.07.1967
|
|
Сураўненская выбарчая акруга № 25
|
педагог сацыяльны ДУА «Мішневіцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза А. С. Расказава Шумілінскага раёна»
|
|
|
Аляксандр Валянцінавіч Лагуноў
|
03.06.1957
|
|
Мікалаеўская выбарчая акруга № 26
|
выканаўчы дырэктар сялянскай (фермерскай) гаспадаркі Сямёнава Юрыя Віктаравіча «Крыніца»,
|
|
|
Людміла Уладзіміраўна Васільева
|
10.05.1987
|
|
Кардонская выбарчая акруга № 27
|
дырэктар ДУА «Кардонская сярэдняя школа Шумілінскага раёна»
|
|
|
Ларыса Уладзіміраўна Маладзечкіна
|
01.01.1971
|
|
Светласельская выбарчая акруга № 28
|
дырэктар ДУА «Шумілінская раённая гімназія-інтэрнат»
|
|
|
Ірэна Рэінгольдаўна Кажанеўская
|
11.05.1970
|
|
Язвінская выбарчая акруга № 29
|
дырэктар ДУА «Башнеўская базавая школа Шумілінскага раёна»
|
|
|
Андрэй Генрыхавіч Далецкі
|
28.06.1980
|
|
Башнеўская выбарчая акруга № 30
|
вадзіцель ААТ «Малако» г. Віцебск
|
|
|
Алена Міхайлаўна Пузікава
|
11.05.1961
|
|
Слабадская выбарчая акруга № 31
|
дырэктар ДУА «Слабадская дзіцячы сад — базавая школа»
|
|