№ |
Імя
|
Род дзейнасці |
Акадэмічная ступень |
Месца пр
|
1 |
Бенеш Ярамір[d][1]
|
|
доктар філасофіі |
Паўднёвачэшскі ўніверсітэт у Чэске-Будзеёвіцах
|
2 |
Блейзгіене Рамуне[d]
|
|
доктар гуманітарных навук |
Інстытут літоўскай літаратуры і фальклору
|
3 |
Бандарук Яўген Васілевіч
|
біяхімік |
кандыдат біялагічных навук |
Асістэнт кафедры біяхіміі біялагічнага факультэта Беларускага дзяржаўнага ўніверсітэта
|
4 |
Вадзім Быліна
|
гісторык |
|
Інстытут палітычных даследаванняў «Палітычная сфера»
|
5 |
Цаліешуце-Гярманіене Раймонда[d]
|
фізік |
доктар філасофіі |
Цэнтр фізічных навук і тэхналогій[d]
|
6 |
Часнакова Кацярына Вячаславаўна
|
|
- |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы i літаратуры
|
7 |
Чэрны Барыс[d]
|
філолаг |
доктар філасофіі |
прафесар універсітэта Кан-Нармандыя
|
8 |
Далівеля Вольга Вячаславаўна
|
генетык |
кандыдат біялагічных навук |
загадчыца кафедры педагогікі і псіхалогіі інклюзіўнай адукацыі Інстытута інклюзіўнай адукацыі БДПУ імя М. Танка, дацэнт
|
9 |
Давыдоўская Наталля Аляксандраўна
|
рэдактар |
- |
рэдактар аддзела дзіцячай літаратуры выдавецтва «Папуры»
|
10 |
Крысціяна Дзідзі[d]
|
філолаг |
доктар філасофіі |
прафесар славянскай філалогіі ва Універсітэце Салерна
|
11 |
Дзідзье Ірына[ru]
|
|
доктар медыцыны |
асістэнт прафесара ў медыцынскім цэнтры Універсітэта Вандербільта[en]
|
12 |
Дзюбкоў Уладзімір Канстанцінавіч
|
|
Кандыдат тэхнічных навук |
рэктар Інстытута IBA
|
13 |
Ігар Еравенка[d]
|
матэматык |
доктар філасофіі |
Універсітэт Паўночнай Караліны ў Грынсбара?!
|
14 |
Гізэля Грабіньская[d]
|
|
кандыдат гуманітарных навук |
Варшаўскі ўніверсітэт
|
15 |
Павел Грынкевіч[d]
|
генетык |
доктар філасофіі |
Паўднёвачэшскі ўніверсітэт у Чэске-Будзеёвіцах
|
16 |
Гулецкі Мікалай Уладзіміравіч
|
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
17 |
Гёрэн Айлін Мехметаўна
|
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
18 |
Гойнаш Дзмітрый
|
|
Stim |
|
19 |
Карман Алена Казіміраўна
|
|
|
старэйшы выкладчык біялагічнага факультэта БДУ
|
20 |
Карніцкі Аляксей
|
|
магістр інжынерыі |
Карэйскі інстытут навукі і тэхнікі
|
21 |
Карповіч Наталля Ігараўна
|
|
|
механіка-матэматычны факультэт БДУ
|
22 |
Кашкур Юрый Віталевіч
|
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
23 |
Касьянік Валерый Віктаравіч
|
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
24 |
Кірдзіене Гайла[d]
|
|
доктар навук |
Літоўская акадэмія музыкі і тэатра
|
25 |
Клыга Аляксандр
|
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
26 |
Каралёва Кацярына Васілеўна
|
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
27 |
Казлоўская-Дода Ядвіга[pl]
|
|
доктар габілітаваны |
Універсітэт Марыі Складоўскай-Кюры
|
28 |
Kаляда Вольга
|
|
магістр |
Інстытут прадпрымальніцкай дзейнасці
|
29 |
Крайсберг Аліна[d]
|
|
|
прафесар Варшаўскага ўніверсітэта
|
30 |
Курыленка Раман Сяргеевіч
|
|
|
Малодшы навуковы супрацоўнік Лабараторыі мадэлявання і мінімізацыі антрапагенных рызык Інстытута радыебіялогіі НАН Беларусі
|
31 |
Лаўрэнцьева Надзея[d]
|
|
доктар філасофіі |
Мюнхенскі ўніверсітэт Людвіга-Максіміліяна
|
32 |
Лямешкін Васілевіч Ілья[d]
|
|
доктар габілітаваны |
Карлаў універсітэт
|
33 |
Лявіцкая Таццяна
|
|
доктар філасофіі |
старэйшы хімік-аналітык Corden Pharma
|
34 |
Лукашанец Дзмітрый Аляксандравіч
|
|
кандыдат біялагічных навук |
вядучы навуковы супрацоўнік лабараторыі гідрабіялогіі НПЦ НАН Беларусі па біярэсурсах
|
35 |
Макоўскі Андрэй Леанідавіч
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
дацэнт кафедры сістэм кіравання факультэта інфармацыйных тэхналогій і кіравання БДУІР
|
36 |
Малевіч Павел[d]
|
|
доктар прыродазнаўчых навук |
Мюнхенскі тэхнічны ўніверсітэт
|
37 |
Манцэвіч Лілія Мікалаеўна
|
|
Магістр гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
38 |
Касая Марыяна
|
|
|
хармайстар дзіцячага хору «Campanella»
|
39 |
Мароз Максім Алегавіч
|
|
|
старэйшы выкладчык кафедры бізнес-адміністравання Інстытута бізнесу БДУ
|
40 |
Мажэйка Аляксей[d]
|
|
доктар філасофіі |
Берлінскі тэхнічны ўніверсітэт
|
41 |
Меер Ганна[d]
|
|
|
Praxis
|
42 |
Мытнік Ірэна
|
|
доктар габілітаваны |
кафедра ўрбаністыкі Варшаўскага ўніверсітэта
|
43 |
Налётаў Іван Уладзіміравіч
|
|
|
аспірант біялагічнага факультэта Беларускага дзяржаўнага ўніверсітэта
|
44 |
Нарбутас Сігітас[d]
|
гісторык |
доктар навук |
дырэктар Бібліятэкі Акадэміі навук Літвы
|
45 |
Нямкевіч Ігар Віктаравіч
|
гісторык |
кандыдат гістарычных навук |
дацэнт кафедры тэорыі і гісторыі дзяржавы і права юрыдычнага факультэта Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны |Гомельскага дзяржаўнага ўніверсітэта імя Ф. Скарыны]]
|
46 |
Новікаў Іван
|
|
|
Інстытут фізікі плазмы імя Макса Планка[d]
|
47 |
Падсасонны Сяргей
|
|
доктар гуманітарных навук |
Варшаўскі ўніверсітэт
|
48 |
Падвіцкі Цімафей
|
біяінфарматык, герантолаг |
магістр прыродазнаўчых навук |
Кёльнскі ўніверсітэт
|
49 |
Парадоўскі Міхал Б.[pl]
|
неўролаг |
доктар габілітаваны |
Варшаўскі ўніверсітэт
|
50 |
Пятрушына Таццяна Сяргееўна
|
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
51 |
Рак Ірына Яўгенаўна
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Загадчыца кафедры геадэзіі і аэракасмічных геатэхналогій [[Факультэт транспартных камунікацый Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт|факультэта транспартных камунікацый Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
52 |
Раброва Алена Віталеўна
|
|
магістр педагагічных навук |
старэйшы выкладчык кафедры спартыўнага турызму і тэхналогій у турыстычнай індустрыі БДУФК
|
53 |
Родзькін Максім
|
|
магістр прыродазнаўчых навук |
Канзаскі ўніверсітэт
|
54 |
Розум Настасся
|
|
|
Білефельдскі ўніверсітэт
|
55 |
Русак Вольга Аркадзеўна
|
|
кандыдат эканамічных навук |
дацэнт кафедры бухгалтарскага ўліку, аналізу і аўдыту ў галінах народнай гаспадаркі ўлікова-эканамічнага факультэта БДЭУ
|
56 |
Салавей Мікіта Уладзіміравіч
|
урач-інфекцыяніст |
кандыдат медыцынскіх навук |
Дацэнт кафедры інфекцыйных хвароб БДМУ
|
57 |
Савеня Уладзіслаў Мікалаевіч
|
|
|
асістэнт кафедры ЭВМ факультэта камп’ютарных сістэм і сетак БДУІР
|
58 |
Саўко Марына Уладзіміраўна
|
філолаг, перакладчык |
кандыдат філалагічных навук |
дацэнт філалагічнага факультэта БДУ
|
59 |
Шабашова Таццяна Гар’еўна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
кіраўнік лабараторыя мікалогіі Інстытута эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі
|
60 |
Шадурскі Максім Іванавіч
|
|
доктар філасофіі |
Дацэнт кафедры літаратуразнаўства Прыродазнаўча-гуманітарнага ўніверсітэта ў Седльцы
|
61 |
Шэрбаф Алмас Ібрагімаўна
|
матэматык |
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
дацэнт кафедры прыкладной матэматыкі і інфарматыкі БДПУ імя М. Танка
|
62 |
Шыбут Ірына Пятроўна
|
матэматык-праграміст |
|
старэйшы выкладчык кафедры тэхналогій камунікацыі Інстытута журналістыкі БДУ
|
63 |
Шышко Надзея Ігараўна
|
|
магістр тэхнічных навук |
Старэйшы выкладчык кафедры аўтамабільных дарог [[Факультэт транспартных камунікацый Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт|Факультэта транспартных камунікацый Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
64 |
Шклярэвіч Дар’я
|
|
|
Фірма па аказанні бухгалтарскіх паслуг
|
65 |
Шукшына Маргарыта
|
|
|
Інстытут мяса-малочнай прамысловасці
|
66 |
Смалюкене Гражына[d]
|
|
магістр навук |
Бібліятэка Акадэміі навук Літвы
|
67 |
Шулякоўская Уршуля[d]
|
|
доктар філасофіі |
Лідскі ўніверсітэт
|
68 |
Цалько Дзмітрый
|
|
магістр архітэктуры |
БелДУТ
|
69 |
Туміловіч Анастасія Міхайлаўна
|
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
70 |
Урбанак Дарота[pl]
|
мовазнавец |
|
прафесар факультэта прыкладной лінгвістыкі Варшаўскага ўніверсітэта
|
71 |
Вараб’ёў Мікалай Аляксандравіч
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
дацэнт кафедра стандартызацыі і метралогіі БДАТУ, прарэктар па навучальнай працы
|
72 |
Васільева Людміла Мікалаеўна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
дацэнт БДМУ
|
73 |
Якіменка Яўген[d]
|
|
доктар філасофіі |
Simula UiB[no]
|
74 |
Яроміна Ларыса
|
медычная сястра |
|
EHPAD Saint Joseph
|
75 |
*Замбжыцка Марта[d]
|
|
доктар гуманітарных навук |
кафедра ўкраіністыкі Варшаўскага ўніверсітэта
|
76 |
Запольскі Віктар
|
|
доктар філасофіі |
Клаустальскі тэхнічны ўніверсітэт
|
77 |
*Зяльдовіч Генадзь Майсеевіч[ru]
|
паэт-перакладчык |
доктар філалагічных навук |
прафесар Варшаўскага ўніверсітэта
|
78 |
Жуйко Алена Мікалаеўна
|
урач-кардыёлаг |
кандыдат медыцынскіх навук |
дацэнт БДМУ
|
79 |
*Шымоніс Повілас[d]
|
|
|
Цэнтр фізічных навук і тэхналогій[d]
|
80 |
Ёрш Лізавета Аляксандраўна
|
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
81 |
Абашкин Виктор
|
|
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі |
|
82 |
Аблековская Оксана
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
83 |
Абрашина-Жадаева Наталья
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
84 |
Авдевич Любовь
|
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі
|
85 |
Аверина Ирина
|
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
86 |
Аверина Ирина
|
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
87 |
Аверина Наталия
|
|
доктар біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
88 |
Аверькова Марина
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
89 |
Аверьянова Виктория
|
|
Кандидат наук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
90 |
Авласенко Игорь
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
91 |
Автухович Татьяна
|
|
доктар філалагічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
92 |
Агафонова Елена
|
|
Томскі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт |
|
93 |
Агеенкова Екатерина
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
94 |
Адаменко Елена
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
95 |
Адамович Ольга
|
|
Средняя школа 4 г. Лунинца |
|
96 |
Адамский Алексей
|
|
бакалаўр |
Брэсцкі дзяржаўны музычны каледж імя Рыгора Шырмы
|
97 |
Адамцевич Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
98 |
Адамчик Сергей
|
|
Інстытут прыкладных фізічных праблем імя А. Н. Сеўчанкі |
|
99 |
Адамчук Дмитрий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
100 |
Азарка Вольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
101 |
Акимова Ольга
|
|
Магистр |
Мінскі дзяржаўны палац дзяцей і моладзі
|
102 |
Акимова Тамара
|
|
Навукова-практычны цэнтр па матэрыялазнаўстве НАН Беларусі |
|
103 |
Акишина Екатерина
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
104 |
Аксёнова Елена
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
105 |
Акуленко Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
106 |
Акулич Владимир
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
107 |
Акулич Маргарита
|
|
кандыдат эканамічных навук |
|
108 |
Акулова Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
109 |
Алейникова Вера
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
110 |
Александров Денис
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
111 |
Александровна Кусенкова
|
|
Гомельскі абласны клінічны скурна-венералагічны дыспансер |
|
112 |
Алексеев Алексей
|
|
Навукова-даследчая частка БДУІР |
|
113 |
Алексеева Алеся
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі |
|
114 |
Алексеева Екатерина
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Інстытут падрыхтоўкі навуковых кадраў НАН Беларусі
|
115 |
Алексеева Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
116 |
Алексеева Елена
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
117 |
Алексеенко Маргарита
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па харчаванні |
|
118 |
Алексеенко Юрий
|
|
Гомельскі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт імя П. В. Сухога |
|
119 |
Алексяевіч Ганна
|
|
Інстытут мовазнаўства імя Якуба Коласа НАН Беларусі |
|
120 |
Алешкевич Владимир
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
121 |
Алтынцева Елена
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
122 |
Алёхина Алина
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
123 |
Алёшина Екатерина
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
124 |
Аммон Марына
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
125 |
Ананьев Валерий
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
126 |
Андреева Ольга
|
|
Аб'яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
127 |
Андрей Егоров
|
|
MA |
Цэнтр еўрапейскай трансфармацыі
|
128 |
Андрончик Ксения
|
|
|
хімічны факультэт БДУ
|
129 |
Андрущук Владимир
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія»
|
130 |
Аниперков Вадим
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
131 |
Анискевич Евгений
|
|
|
хімічны факультэт БДУ
|
132 |
Анискевич Олег
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
133 |
Аниховская Ирина
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па жывёлагадоўлі |
|
134 |
Аношенко Борис
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі
|
135 |
Антанович Артём
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізікі імя Б. І. Сцяпанава НАН Беларусі
|
136 |
Антипов Вадим
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
137 |
Антипова Ольга
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі |
|
138 |
Антоневич Наталья
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
139 |
Антонович Жанна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт, кафедра кардыялогіі і ўнутраных хвароб
|
140 |
Антропов Николай
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства імя Якуба Коласа НАН Беларусі
|
141 |
Анфилец Сергей
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
142 |
Анцыпов Никита
|
|
— |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
143 |
Анцімонік Наста
|
|
БДУ |
|
144 |
Апанаасович Наталья
|
|
Магистр |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
145 |
Арабей Віталій
|
|
кандыдат архітэктуры |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
146 |
Арден Франка
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
147 |
Арефьева Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
148 |
Аринович Александра
|
|
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі |
|
149 |
Армоник Людмила
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
150 |
Артем Зятиков
|
|
Магистр |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
151 |
Артемьев Михаил
|
|
доктар хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
152 |
Артемьева Юлия
|
|
Магистр |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
153 |
Артёменко Кирилл
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
154 |
Артёменко Светлана
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
155 |
Артёмов Роман
|
|
- |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
156 |
Архипенко Константин
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па жывёлагадоўлі |
|
157 |
Асадчая Мария
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
158 |
Асадчий Андрей
|
|
Інстытут эканомікі НАН Беларусі |
|
159 |
Асадчий Виктор
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
160 |
Аскари Арьян
|
|
магістр філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , кафедра языкознания и страноведения Востока
|
161 |
Аскірка Валянцін
|
|
Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Янкі Купалы |
|
162 |
Астапович Ксения
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве |
|
163 |
Асташко Дмитрий
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
164 |
Атесленко Екатерина
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
165 |
Атрошко Михаил
|
|
магістр біялагічных навук |
Міжнародны дзяржаўны экалагічны ўніверсітэт імя А. Дз. Сахарава
|
166 |
Ахременко Дмитрий
|
|
Аб’яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
167 |
Ахремчук Даниил
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
168 |
Ашихмина Наталья
|
|
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі |
|
169 |
Аэаров Алексей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
170 |
Бабкоў Ігар
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Інстытут філасофіі НАН Беларусі
|
171 |
Бабура Дмитрий
|
|
Інстытут парашковай металургіі |
|
172 |
Бабіч Юрый
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Віцебскі дзяржаўны ўніверсітэт імя П. М. Машэрава
|
173 |
Багашов Евгений
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
174 |
Баев Алексей
|
|
доктар тэхнічных навук |
Інстытут прыкладной фізікі НАН Беларусі
|
175 |
Базаревская Тереза
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
176 |
Базылевич Владислав
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
177 |
Бакун Анастасия
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
178 |
Бакутенко Иван
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
179 |
Балмаков Алексей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
180 |
Балмакова Анастасия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
181 |
Балуненко Ирина
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
182 |
Балуш Татьяна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
183 |
Балыш Елена
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
184 |
Баль Наталия
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
185 |
Бальцевич Полина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
Биологический факультет
|
186 |
Балюк Татьяна
|
|
магистр |
СШ
|
187 |
Банах Ирина
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
188 |
Бандацкая Майя
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
189 |
Бандурына Крысціна
|
|
магістр філалагічных навук |
Выдавецкі дом «Звязда»
|
190 |
Бандюк Николай
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт транспарту |
Гомель
|
191 |
Банюкевич Елена
|
|
магістр фізіка-матэматычных навук |
ГрГУ
|
192 |
Барабанова Августина
|
|
ТАА «Рэстарацыя» |
|
193 |
Барадзіна Ксенія
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі» |
|
194 |
Баран Мария
|
|
|
Біялагічны факультэт БДУ
|
195 |
Баранкевич Лилия
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
дацэнт, БГАМ
|
196 |
Баранова Наталья
|
|
Обольская средняя школа |
|
197 |
Баранова-Згро Ольга
|
|
БГАМ |
|
198 |
Барановский Александр
|
|
доктар хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
199 |
Бараноўская Валерыя
|
|
бакалаўр |
Аптека
|
200 |
Барейко Анна
|
|
— |
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі
|
201 |
Баркоўскі Павел
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
202 |
Бародка Сяргей
|
|
БДУ |
|
203 |
Барсук Елена
|
|
кандидат наук |
Мазырскі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя І. П. Шамякіна
|
204 |
Барткевич Анастасия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
205 |
Баршчэўскі Лявон
|
|
кандыдат філалагічных навук |
пенсіянер
|
206 |
Барысенка-Клепач Наталля
|
|
БДУ |
|
207 |
Басалай Анастасия
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі» |
|
208 |
Баханов Андрей
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
209 |
Баханович Екатерина
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
210 |
Баценко Ирина
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Частный образовательный бизнес
|
211 |
Бачышча Юрый
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны архіў-музей літаратуры і мастацтва
|
212 |
Башлаков Геннадий
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
213 |
Башлакова Ольга
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
214 |
Безмацерных Дар’я
|
|
магістр гістарычных навук |
Нацыянальны гістарычны архіў Беларусі
|
215 |
Безручко Инна
|
|
бакалаўр |
Korean institute of science and technology
|
216 |
Бекиш Андрей
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
217 |
Бекиш Владимир
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
218 |
Бекиш Юлия
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
219 |
Беккер Инга
|
|
Беларуска-Расійскі ўніверсітэт |
|
220 |
Белановская Елена
|
|
— |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
221 |
Белая Ольга
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі» |
|
222 |
Белая Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
223 |
Белевец Вадим
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
224 |
Белокрылова Вера
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Інстытут філасофіі НАН Беларусі
|
225 |
Белоус Дмитрий
|
|
магістр фізіка-матэматычных навук |
ЗАО «ИИИИТ»
|
226 |
Белоусов Георгий
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
227 |
Белько Виктор
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
228 |
Бенедиктович Алла
|
|
Гімназія-каледж мастацтваў імя І. В. Ахрэмчыка |
|
229 |
Бенедиктович Владимир
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут матэматыкі НАН Беларусі
|
230 |
Беняш-Кривец Валерий
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
231 |
Бераставы Глеб
|
|
магістр гістарычных навук |
Нацыянальны гістарычны архіў Беларусі
|
232 |
Бережная Анастасия
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі
|
233 |
Березко Ольга
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
234 |
Березянко Иван
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
235 |
Берейшик Лилия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
236 |
Береснев Дмитрий
|
|
магістр эканамічных навук |
Інстытут эканомікі НАН Беларусі (уволился 10 августа 2020 года)
|
237 |
Бернат Вячеслав
|
|
доктар філасофіі |
Quantapore
|
238 |
Берник Василий
|
|
Інстытут матэматыкі НАН Беларусі |
|
239 |
Берёзкина Наталия
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
240 |
Бесараб Геннадий
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па жывёлагадоўлі |
|
241 |
Бесараб Наталья
|
|
Магистр |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
242 |
Бесараб Сергей
|
|
Інстытут агульнай і неарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
243 |
Беспалый Алексей
|
|
Інстытут рыбнай гаспадаркі |
|
244 |
Беспальчук Андрей
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
245 |
Бильдюк Денис
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
246 |
Бирюкова Татьяна
|
|
Навуковая бібліятэка БНТУ |
|
247 |
Благенкова Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
248 |
Благовещенская Татьяна
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
249 |
Благодерова Екатерина
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
250 |
Бладыко Юрий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
251 |
Блажко Владислав
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
252 |
Близнюк Зинаида
|
|
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт |
|
253 |
Близнюк Наталья
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт
|
254 |
Блохин Виктор
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія
|
255 |
Блінов Ігор
|
|
|
Адэскі нацыянальны політэхнічны ўніверсітэт
|
256 |
Бобарикина Анжела
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
257 |
Бобко Татьяна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
258 |
Бобков Андрей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
259 |
Бобкова Мария
|
|
магістр фізіка-матэматычных навук |
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»
|
260 |
Бобок Наталья
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
261 |
Боганева Елена
|
|
|
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
262 |
Богатко Валентина
|
|
пенсіянер |
|
263 |
Богач Владимир
|
|
Інстытут энергетыкі НАН Беларусі |
|
264 |
Богач Максим
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
265 |
Богдан Николай
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
266 |
Богданова Анна
|
|
магістр педагагічных навук |
Фундаментальная бібліятэка БДУ
|
267 |
Богданова Елена
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
268 |
Богданова Марина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
269 |
Богданова Наталия
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
270 |
Богданова Наталия
|
|
Міжнародны дзяржаўны экалагічны інстытут імя А. Дз. Сахарава БДУ |
|
271 |
Богданович Алла
|
|
Гімназія № 9 г. Мінска |
|
272 |
Богданович Андрей
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
273 |
Богданович Иван
|
|
НАН РБ |
|
274 |
Богданович Ринат
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Физфак, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
275 |
Божко Дмитрий
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія» |
|
276 |
Бойба Диана
|
|
CICECO — Aveiro Institute of Materials |
|
277 |
Бойко Игорь
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
278 |
Бойко Марина
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Філіял Расійскага дзяржаўнага сацыяльнага ўніверсітэта ў г. Мінску
|
279 |
Бойко Яна
|
|
Унітэхпрам БДУ |
|
280 |
Бокуть Ольга
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
281 |
Бокшиц Юлия
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
282 |
Болбас Наталья
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
283 |
Болотина Екатерина
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
284 |
Болотник Елена
|
|
Кандидат наук |
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі
|
285 |
Большакова Владислава
|
|
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь |
|
286 |
Большакова Дарья
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
287 |
Большунова Илона
|
|
— |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
288 |
Бондарев Алексей
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
289 |
Бондарева Надежда
|
|
Беларускі інстытут сістэмнага аналізу |
|
290 |
Бондаренко Антон
|
|
бакалаўр |
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі
|
291 |
Бондарь Иван
|
|
Факультэт прыкладной матэматыкі і інфарматыкі БДУ |
|
292 |
Бондарь Марина
|
|
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі |
|
293 |
Бондарёнок Екатерина
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
294 |
Бонцевич Игорь
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі |
|
295 |
Борбовская Александра
|
|
Аб'яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
296 |
Бордачева Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
297 |
Борисевич Мария
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
298 |
Борисеева Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
299 |
Борисов Кирилл
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
300 |
Боровец Яна
|
|
Гомельскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
301 |
Бородавко Евгения
|
|
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь |
|
302 |
Бородавченко Ольга
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве |
|
303 |
Бородачева Елена
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
304 |
Бородич Тимур
|
|
Кандидат наук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
305 |
Бородулько Андрей
|
|
Частная компания |
|
306 |
Бортник Игорь
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
307 |
Бортник Илона
|
|
магістр філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
308 |
Бортулева Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
309 |
Борушко Анна
|
|
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі |
|
310 |
Босак Виктор
|
|
Доктор наук |
Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія
|
311 |
Босько Иван
|
|
магістр хімічных навук |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
312 |
Ботеновская Екатерина
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
313 |
Ботяновская Камилла
|
|
Навукова-даследчы політэхнічны інстытут БНТУ |
|
314 |
Бохан Алена
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
дацэнт,Беларуская дзяржаўная акадэмія мастацтваў»
|
315 |
Бохоннко Виктор
|
|
ОИМ |
|
316 |
Брадзіхіна Ала
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
317 |
Бразгуноў Аляксандр
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут літаратуразнаўства НАН Беларусі
|
318 |
Бранавец-Янковіч Вольга
|
|
магістр |
БДУ
|
319 |
Брановец Павел
|
|
магістр філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
320 |
Брежнева Надежда
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
321 |
Брилевский Михаил
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
322 |
Бручковский Илья
|
|
Інстытут прыкладных фізічных праблем імя А. Н. Сеўчанкі |
|
323 |
Брыкова Александра
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Інстытут інклюзіўнай адукацыі БДПУ імя М. Танка
|
324 |
Бугаевская Мария
|
|
бакалаўр/спецыяліст |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
325 |
Будник Елизавета
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
кафедра стилистики
|
326 |
Будник Николай
|
|
Магистр г-м наук |
БелНДПІнафта
|
327 |
Будникова Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
328 |
Будникова Ольга
|
|
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны |
|
329 |
Буйко Цімур
|
|
НАН Беларусі |
|
330 |
Буйленков Павел
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт транспарту |
|
331 |
Буйницкая Светлана
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
332 |
Букляревич Анна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
333 |
Букотина-Исупова Евгения
|
|
Исследователь |
русская литература, Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
334 |
Буланова Клавдия
|
|
Кандидат наук |
Міжнародны дзяржаўны экалагічны інстытут імя А. Дз. Сахарава БДУ
|
335 |
Булатовский Алексей
|
|
магістр біялагічных навук |
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі
|
336 |
Булаты Павел
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Інстытут менеджменту спорту і турызму БДУФК
|
337 |
Булда Кирилл
|
|
Магистрант |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр эпідэміялогіі і мікрабіялогіі
|
338 |
Булыго Елена
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
339 |
Бунас Анастасия
|
|
бакалаўр |
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі
|
340 |
Бундюкова Виктория
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве |
|
341 |
Бунеева Дар’я
|
|
Кандыдат мастацтвазнаўства |
ДНУ «ЦДБКМіЛ НАН Беларусі»
|
342 |
Бунцевич Надежда
|
|
Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі |
|
343 |
Бунь Анна
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
344 |
Бур Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
345 |
Бурачевский Андрей
|
|
|
фізічны факультэт БДУ
|
346 |
Бурая Вероника
|
|
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь |
|
347 |
Бураўкін Аляксей
|
|
Кандыдат тэхнічных навук |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
348 |
Бураўкін Павел
|
|
Магістар |
Гуманітарны ліцэй імя Якуба Коласа
|
349 |
Буренкова Юлия
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
350 |
Буров Андрей
|
|
Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. С. Пушкіна |
|
351 |
Буров Станислав
|
|
ДСК |
|
352 |
Бурть Екатерина
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
353 |
Бурчик Наталия
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
354 |
Бурый Артём
|
|
Аспирант |
фізічны факультэт БДУ
|
355 |
Бусева Жанна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах
|
356 |
Буславский Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
357 |
Бусло Александр
|
|
Гурт |
|
358 |
Буснюк Николай
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
359 |
Бусько Сергей
|
|
кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры
|
360 |
Бут-Гусаим Владимир
|
|
«Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт» |
|
361 |
Бутрим Сергей
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
362 |
Бухаров Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Інстытут механікі металапалімерных сістэм імя У. А. Белага НАН Беларусі
|
363 |
Буховец Татьяна
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
364 |
Буцькавец Уладзімір
|
|
Інстытут лесу НАН Беларусі |
|
365 |
Буча Андрей
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Мінскі філіял Расійскага эканамічнага ўніверсітэта імя Г. В. Пляханава
|
366 |
Бучко Роман
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
367 |
Бушмакина Ирина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
368 |
Быкова Наталья
|
|
кандыдат геаграфічных навук |
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі
|
369 |
Быченок Дмитрий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
370 |
Бярнацкі Аляксандр
|
|
Цэнтр сістэмнага аналізу і стратэгічных даследаванняў НАН Беларусі |
|
371 |
Вага Ирина
|
|
Інстытут жыллёва-камунальнай гаспадаркі НАН Беларусі» |
|
372 |
Важнова Анастасия
|
|
магістр тэхнічных навук |
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі
|
373 |
Вайдзелевiч Аляксей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут матэматыкі НАН Беларусі
|
374 |
Вайдо Дмитрий
|
|
бакалаўр наук |
Каліфарнійскі ўніверсітэт у Лос-Анджэлесе
|
375 |
Вайтович Александр
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
376 |
Вайтусёнок Алексей
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
377 |
Вайханская Татьяна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія»
|
378 |
Ваккер Эдуард Артурович
|
|
|
|
379 |
Вакула Светлана
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
380 |
Вакулич Наталья
|
|
Магистр |
исследователь экономических наук, Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
381 |
Валицкий Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
пенсіянер
|
382 |
Валодзькін Андрэй
|
|
кандыдат гістарычных навук |
НАН Беларусі
|
383 |
Валодзін Уладзімір
|
|
MRes in history |
European University Institute
|
384 |
Валодзіна Таццяна
|
|
доктар філалагічных навук |
НАН Беларусі
|
385 |
Валынкін Ігар
|
|
магістр гістарычных навук |
Адміністрацыя Цэнтральнага раёна г. Мінска
|
386 |
Ванхадло Ирина
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр дзіцячай хірургіі |
|
387 |
Варабей Марына
|
|
без ступені |
Інстытут літаратуразнаўства НАНБ
|
388 |
Варакса Татьяна
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
389 |
Вараксин Эдуард
|
|
энергетычны факультэт БНТУ |
|
390 |
Варанчук Валерия
|
|
|
хімічны факультэт БДУ
|
391 |
Варенова Тамара
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
392 |
Варивончик Иван
|
|
доктар гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
393 |
Варонько Ирина
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
394 |
Василевская Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
395 |
Василевский Константин
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
396 |
Василенко Анна
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
397 |
Василенко Елена
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
398 |
Василенко Ирина
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
399 |
Васильков Дмитрий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
400 |
Васин Денис
|
|
— |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве
|
401 |
Васина Елена
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр трансфузіялогіі і медыцынскіх біятэхналогій |
|
402 |
Васюкевич Наталья
|
|
- |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
403 |
Васілевіч Наталля
|
|
Магістр паліталогіі |
магістр тэалогіі, Цэнтр «Экумена»
|
404 |
Васільева Ірына
|
|
|
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
405 |
Вашкевич Галина
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
406 |
Вашкевич Григорий
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
407 |
Вашкевіч Аляксандр
|
|
кандыдат юрыдычных навук |
Еўрапейскі гуманітарны універсітэт
|
408 |
Ващенко Светлана
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , химический факультет
|
409 |
Ваўчанкоў Уладзімір
|
|
Кандыдат навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
410 |
Вежновец Андрей
|
|
ЗАТ «Научсофт» |
|
411 |
Велигуров Павел
|
|
магистр |
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах
|
412 |
Великий Анатолий
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Нацыянальны архіў Рэспублікі Беларусь
|
413 |
Величко Екатерина
|
|
Магистр |
Брэсцкі абласны краязнаўчы музей
|
414 |
Велько Оксана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
415 |
Венгер Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
416 |
Венглинская Екатерина
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
417 |
Веремеев Дмитрий
|
|
ООО «MostMed» |
|
418 |
Веремейчик Анжелика
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры
|
419 |
Веренич Мария
|
|
Інстытут філасофіі НАН Беларусі |
|
420 |
Вериго Вадим
|
|
кандыдат гістарычных навук |
ТАА «Док-Консалт»
|
421 |
Верниковский Евгений
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
422 |
Вернікоўская Алена
|
|
Выдавецкі дом «Беларуская навука» |
|
423 |
Верпечынскіс Вікторыя
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
424 |
Вертинский Евгений
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
425 |
Верчак Константин
|
|
Інстытут энергетыкі НАН Беларусі |
|
426 |
Вершицкая Ирина
|
|
Інстытут эксперыментальнай батанікі НАН Беларусі |
|
427 |
Ветелкина Анна
|
|
|
[[эканамічны факультэт БДУм
|
428 |
Вечерский Григорий
|
|
доктар медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
429 |
Виктория Виктория
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
430 |
Винокурова Анастасия
|
|
доктар філасофіі |
Жэшоўскі політэхнічны ўніверсітэт (раней)
|
431 |
Винтер Маргарита
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
432 |
Виринскач Анна
|
|
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі |
|
433 |
Вискуп Александр
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
434 |
Вихренко Вячеслав
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
435 |
Вихренко Вячеслав
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
436 |
Вишневский Илья
|
|
Нацыянальны архіў Рэспублікі Беларусь |
|
437 |
Вишневский Константин
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
438 |
Владимиров Иван
|
|
Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. С. Пушкіна |
|
439 |
Владыко Ксения
|
|
бакалаўр |
Інстытут фізікі імя Б. І. Сцяпанава НАН Беларусі
|
440 |
Власава Настасся
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Цэнтральны батанічны сад Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі»
|
441 |
Власовец Татьяна
|
|
УЗ «Бабруйскі радзільны дом» |
|
442 |
Власукова Людмила
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
443 |
Внуковіч Юрый
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
444 |
Водолажская Татьяна
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Лятучы ўніверсітэт
|
445 |
Вознячук Ирина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі
|
446 |
Войнило Анна
|
|
«Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
447 |
Войнилович Алексей
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
448 |
Войнин Игорь
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт (звольнены ў 2002 годзе)
|
449 |
Войнич Оксана
|
|
«Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт» |
|
450 |
Войтенкова Алина
|
|
Універсітэт Сасэкса |
Брайтон, Великобритания
|
451 |
Войтехович Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
452 |
Войтехович Мария
|
|
|
біялагічны факультэт БДУ
|
453 |
Войтехович Сергей
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
454 |
Войтович Александр
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
академик, Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
455 |
Войтович Дмитрий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
раней Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, цяпер ТАА «Сток»
|
456 |
Войцеховская Наталья
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
457 |
Волк Валерий
|
|
доктар філасофіі |
Вышэйшая медыцынская школа Гановера
|
458 |
Волкаў Мікола
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
459 |
Волков Алексей
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія» |
|
460 |
Волков Василий
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
461 |
Волкова Любовь
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
462 |
Волкович Александр
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
463 |
Волонцевич Елена
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь, Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
464 |
Волорова Наталья
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
465 |
Волчак Святлана
|
|
|
факультэт радыёфізікі і кампьютарных тэхналогій БДУ
|
466 |
Волчек Оксана
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Камп'ютарная акадэмія "ШАГ"
|
467 |
Волченко Алина
|
|
Кандидат наук |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр псіхічнага здароўя
|
468 |
Волченкова Галина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
469 |
Волчкевич Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
470 |
Волчкова Галина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
471 |
Вольская Татьяна
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр анкалогіі і медыцынскай радыялогіі імя М. М. Аляксандрава |
|
472 |
Воробьева Елена
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Інстытут бізнесу БДУ
|
473 |
Воробьева Инга
|
|
кандыдат культуралогіі |
Кафедра культуралогіі БДУ
|
474 |
Воробьева Людмила
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
475 |
Воронина Снежана
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
476 |
Воронович-Солоневич София
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
477 |
Врублевский Вадим
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Нацыянальны гістарычны архіў Беларусі
|
478 |
Вылегжанин Денис
|
|
кандыдат фізіка-матэматычны навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
479 |
Высоцкая Зинаида
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
480 |
Высоцкая Марина
|
|
ГНУ |
|
481 |
Вязов Евгений
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
482 |
Вячорка Ружана
|
|
ІПНК |
|
483 |
Габасова Ольга
|
|
дацэнт |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
484 |
Гавин Тадеуш
|
|
доктар гісторыі габілітаваны |
Варшаўскі ўніверсітэт
|
485 |
Гавриловец Виктор
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
486 |
Гаджиева Фатима
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
487 |
Гаевский Евгений
|
|
|
біялагічны факультэт БДУ
|
488 |
Гайдук Алексаедр
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
489 |
Гайдук Диана
|
|
Брэсцкі рэгіянальны цэнтр сацыяльна-эканамічных даследаванняў НДЭІ Міністэрства эканомікі РБ |
|
490 |
Гайдук Юлиан
|
|
|
хімічны факультэт БДУ
|
491 |
Гайдукевич Вероника
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
492 |
Гайкович Юлия
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
493 |
Галиновский Антон
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
--
|
494 |
Галиновский Дмитрий
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
495 |
Галиновский Николай
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі
|
496 |
Галич Людмила
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
497 |
Галкоўскі Аляксандр
|
|
|
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
498 |
Галуза Татьяна
|
|
бакалаўр искусств |
Мінскі дзяржаўны каледж мастацтваў
|
499 |
Галуц Ольга
|
|
Палескі аграрна-экалагічны інстытут НАН Беларусі |
|
500 |
Гамзюк Ольга
|
|
«Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
501 |
Ганецкая Ірына
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
502 |
Ганчар Елена
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
503 |
Ганчарык Ганна
|
|
-
|
2 |
|
504 |
Ганчарэнка Кацярына
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства НАН Беларусі
|
505 |
Гапанькова Елена
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
506 |
Гапоненка Ірына
|
|
доктар філалагічных навук |
БДУ
|
507 |
Гапонова Иванна
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
508 |
Гаптарь Марина
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
509 |
Гаранин Сергей
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства НАН Беларусі
|
510 |
Гаранина Алла
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
511 |
Гарбачова Вольга
|
|
кандыдат гістарычных навук |
БДУ
|
512 |
Гарбузова Анастасия
|
|
|
эканамічны факультэт БДУ
|
513 |
Гардзіенка Наталля
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны архіў-музей літаратуры і мастацтва
|
514 |
Гаркуша Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
515 |
Гаршкоў Аляксандр
|
|
магістр гістарычных навук |
Гродзенскі дзяржаўны музей гісторыі рэлігіі
|
516 |
Гатальский Роман
|
|
Магистр |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
517 |
Геворкян Ваагн
|
|
Магистр |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
518 |
Геворкян Татьяна
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія» |
|
519 |
Гедрановіч Вольга
|
|
Мінскі інавацыйны ўніверсітэт |
|
520 |
Гедревич Алексей
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі |
|
521 |
Генарова Татьяна
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
522 |
Генералова Юлия
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
523 |
Герасимова Валерия
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Інстытут эканомікі НАН Беларусі
|
524 |
Герасимович Вадим
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
525 |
Герасимович Константин
|
|
Магистр |
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі
|
526 |
Герасімовіч Сяржук
|
|
МДУ |
|
527 |
Герберг Андрей
|
|
Б/ст. |
«Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт»
|
528 |
Гецман Екатерина
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
529 |
Гилевская Александра
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі |
|
530 |
Гилевская Ирена
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
531 |
Гилевская Ксения
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі»
|
532 |
Гинько Татьяна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія»
|
533 |
Гирель Татьяна
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
534 |
Гладков Сергей
|
|
дактарант |
Кембрыджскі ўніверсітэт
|
535 |
Глазман Любоў
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Віцебскі дзяржаўны ўніверсітэт імя П. М. Машэрава
|
536 |
Глебко Ольга
|
|
Магистр |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр псіхічнага здароўя
|
537 |
Глевицкая Татьяна
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
538 |
Глецевич Марина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
539 |
Глинка Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
540 |
Глинник Ольга
|
|
Магистр |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
541 |
Глинская А.
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
542 |
Глоговская Анна
|
|
Кандидат наук |
Варшаўскі ўніверсітэт
|
543 |
Глушаков Андрей
|
|
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі |
|
544 |
Глушко Аляксей
|
|
|
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
545 |
Гляков Петр
|
|
Кандидат |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
546 |
Гниденко Андрей
|
|
«Віцебскі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт» |
|
547 |
Говака Анна
|
|
Інстытут эканомікі НАН Беларусі |
|
548 |
Говорушко Игорь
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут матэматыкі НАН Беларусі
|
549 |
Гойло Артем
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
550 |
Гойнаш Андрей
|
|
«Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. С. Пушкіна» |
|
551 |
Голенков Владимир
|
|
доктар тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
552 |
Голенченко Сергей
|
|
Навукова-даследчая лабараторыя біятэхналогіі біялагічнага факультэта БДУ |
|
553 |
Голобородько Николай
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
554 |
Головенчик Виктория
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
555 |
Головко Владимир
|
|
доктар тэхнічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
556 |
Головко Юрий
|
|
кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
557 |
Головчак Юлия
|
|
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі |
|
558 |
Головчук Виктория
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
559 |
Голод Екатерина
|
|
Інстытут парашковай металургіі |
|
560 |
Голодок Роберт
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі |
|
561 |
Голоенко Инесса
|
|
Кандидат наук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
562 |
Голосов Дмитрий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
563 |
Голуб Елена
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
564 |
Голуб Юлия
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
565 |
Голубев Вадим
|
|
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
566 |
Голубев Валентин
|
|
доктар гістарычных навук |
прафесар, Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
|
567 |
Голубева Елена
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
568 |
Голубева Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
569 |
Голубков Михаил
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
570 |
Гомель Константин
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах
|
571 |
Гомон Дмитрий
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
572 |
Гончар Александр
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
573 |
Гончарик Алла
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
574 |
Гончарик Виктория
|
|
Інстытут прыкладных фізічных праблем імя А. Н. Сеўчанкі БДУ |
|
575 |
Гончаров Вячеслав
|
|
магістр тэхнічных навук |
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі
|
576 |
Гончаров Данила
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт (пакуль размеркаваны) |
|
577 |
Гончаров Павел
|
|
IHS Markit |
|
578 |
Гончарук Виктор
|
|
Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
579 |
Гончеренок Ольга
|
|
Магистр |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
580 |
Горбачев Федор
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
581 |
Горбачёв Виктор
|
|
«Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт» |
|
582 |
Горгаев Антон
|
|
- |
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»
|
583 |
Гордашникова Елена
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
584 |
Гордей Игорь
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
585 |
Горицкая Ольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
586 |
Горовик Юрий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
587 |
Горохова Надежда
|
|
Магистр |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
588 |
Горощеня Зоя
|
|
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт |
|
589 |
Горская Светлана
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
590 |
Горский Дмитрий
|
|
Геаінфармацыйныя сістэмы |
|
591 |
Горский Илья
|
|
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі |
|
592 |
Горудко Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
593 |
Гракова Виктория
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Нацыянальны інстытут адукацыі
|
594 |
Грахоцкий Александр
|
|
кандыдат юрыдычных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
595 |
Гребенчикова Ирина
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
596 |
Гриб Дарья
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
597 |
Грибановский Сергей
|
|
«Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт харчовых і хімічных тэхналогій» |
|
598 |
Грибовская Ольга
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
599 |
Грибовский Глеб
|
|
магістр фізіка-матэматычных навук, аспірант |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
600 |
Григорчик Антонина
|
|
— |
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах
|
601 |
Григорьев Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
602 |
Григорьев Евгений
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
603 |
Григорьев Юрий
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
604 |
Григорьева Виктория
|
|
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт |
|
605 |
Григорьева Инна
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
606 |
Григорьева Наталия
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Міжгаліновы інстытут павышэння кваліфікацыі і перападрыхтоўкі кадраў па менеджменце і развіцці персаналу БНТУ
|
607 |
Гридасова Анна
|
|
магистр |
Беларуская дзяржаўная акадэмія сувязі
|
608 |
Гримус Светлана
|
|
Кандидат наук |
БелНДПІ АСК
|
609 |
Гринев Василий
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
610 |
Гринева Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
611 |
Гриневецкий Виталий
|
|
магістр тэхнічных навук |
беспрацоўны
|
612 |
Гриневич Алексей
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
613 |
Гриневич Ольга
|
|
магістр філалагічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
614 |
Гринкевич Олег
|
|
кандыдат хімічных навук |
пенсіянер
|
615 |
Гринько Елена
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. С. Пушкіна
|
616 |
Гриусевич Полина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
617 |
Грицель Петр
|
|
Государственное научное учреждения Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі |
|
618 |
Гришина Дарья
|
|
|
Мачулішчанскі дзіцячы сад №2
|
619 |
Громак Елена
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
620 |
Громова Ирина
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
621 |
Громыко Виктор
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
622 |
Громыко Елена
|
|
Магистр |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
623 |
Громыко Раиса
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Гомельскі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт імя П. В. Сухога
|
624 |
Гронская Вольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
БДУ
|
625 |
Гросс Елена
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
626 |
Грудо Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
627 |
Грунтов Сергей
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
628 |
Группа Инна
|
|
- |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
629 |
Груцо Игорь
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
630 |
Груша Александр
|
|
доктар гістарычных навук |
Центральная научная библиотека имени Якуба Коласа Национальной академии наук Беларуси
|
631 |
Грушецкая Зоя
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
632 |
Грыневіч Яніна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
633 |
Губанова Ольга
|
|
Цэнтральная навуковая бібліятэка імя Я. Коласа НАН Беларусі |
|
634 |
Губич Константин
|
|
магистр философии |
малодшы навуковы супрацоўнік Інстытут філасофіі НАН Беларусі, Інстытут філасофіі НАН Беларусі
|
635 |
Гудак Настасся
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
636 |
Гудель Анна
|
|
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі |
|
637 |
Гудиевская Ирена
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
638 |
Гулaй Вячеслав
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
639 |
Гулис Леонид
|
|
кандыдат геолага-мінералагічных навук |
пенсіянер
|
640 |
Гульник Максим
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
641 |
Гулякевич Максим
|
|
бакалаўр |
Газета «Навука»
|
642 |
Гулякина Наталья
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
643 |
Гуменник Владислав
|
|
спецыяліст |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
644 |
Гуминский Юрий
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
645 |
Гуревич Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
646 |
Гуревский Алексей
|
|
|
Механiка-матэматычны факультэт БДУ, кафедра "Вэб-праграмаванне і інтэрнэт-тэхналогіі"
|
647 |
Гурин Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Itransition Group
|
648 |
Гурина Людмила
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
«Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт»
|
649 |
Гуринов Евгений
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Фонд развіцця і падтрымкі армяназнаўчых даследаванняў «Аніў»
|
650 |
Гуринович Анастасия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
651 |
Гурневич Евгений
|
|
Кандидат наук |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
652 |
Гурский Александр
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
653 |
Гурский Иван
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр неўралогіі і нейрахірургіі |
|
654 |
Гусакова Ольга
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Міжнародны дзяржаўны экалагічны інстытут імя А. Дз. Сахарава БДУ
|
655 |
Гутор Алина
|
|
Магистр |
Фізічны факультэт БДУ
|
656 |
Гучек Екатерина
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
657 |
Гуща Павел
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Палескі дзяржаўны ўніверсітэт
|
658 |
Гілевіч Сяргей
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
659 |
Давидович Анна
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Факультэт філасофіі і сацыяльных навук БДУ
|
660 |
Давидюк Юлия
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
661 |
Давыденко Олег
|
|
доктар біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
662 |
Давыденко Олег
|
|
доктар біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
663 |
Давыдик Ольга
|
|
Інстытут філасофіі НАН Беларусі |
|
664 |
Давыдкин Владислав
|
|
бакалаўр |
Навукова-даследчы інстытут імпульсных працэсаў з доследнай вытворчасцю
|
665 |
Давыдов Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
666 |
Давыдов Владимир
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
667 |
Давыдова Анастасия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
668 |
Далидович Анастасия
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
669 |
Данилевич Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
670 |
Данилевский Леонид
|
|
доктар тэхнічных навук |
Інстытут жылля – НІПТІС ім. Атаева С.С.
|
671 |
Даниленко Андрей
|
|
Інстытут жыллёва-камунальнай гаспадаркі НАН Беларусі |
|
672 |
Даниленко Нина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
дацэнт, Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
673 |
Данилович Мария
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
674 |
Данильчик Александр
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
675 |
Данильчик Ольга
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
676 |
Данильчик Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
677 |
Данилюк Елена
|
|
кандыдат эканамічных навук. |
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь
|
678 |
Даркович Александр
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь»
|
679 |
Дашкевич Татьяна
|
|
Міжнародны дзяржаўны экалагічны інстытут імя А. Дз. Сахарава БДУ |
|
680 |
Дашкоўскі Аляксей
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
681 |
Даўгач Таццяна
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
682 |
Двмкоа Михаил
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
683 |
Дворник Александр
|
|
доктар біялагічных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
684 |
Дворнік Аляксандр
|
|
кандыдат біялагічных навук |
сІнстытут радыебіялогіі НАН Беларусі]]»
|
685 |
Де Флорио Джулия
|
|
малодшы навуковы супрацоўнік |
Мадэнска-Рэджа-Эмільскі ўніверсітэт
|
686 |
Дегтеров Дмитрий
|
|
Інстытут эканомікі НАН Беларусі |
|
687 |
Дегтяренко Наталья
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
688 |
Дегтярик Михаил
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
689 |
Дедович Николай
|
|
Інстытут прыкладных фізічных праблем імя А. Н. Сеўчанкі |
|
690 |
Дейкало Екатерина
|
|
кандыдат юрыдычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
691 |
Делендик Михаил
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
692 |
Деменкова Мария
|
|
Дзіцячая музычная школа мастацтваў № 19 г. Мінска |
|
693 |
Деменковец Максим
|
|
|
Оптыка, оптаэлектроніка і лазерная тэхніка
|
694 |
Демиденко Марина
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
695 |
Демидик Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
696 |
Демидов Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
697 |
Демко Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
698 |
Денисейко Ирина
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
699 |
Денискина Анна
|
|
НАН РБ |
|
700 |
Денисюк Дмитрий
|
|
Аб'яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі» |
|
701 |
Дербина Алёна
|
|
Доктар |
Рэспубліканская гімназія-каледж пры Беларускай дзяржаўнай акадэміі музыкі
|
702 |
Деревяго Александр
|
|
— |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
703 |
Деревянко Марина
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі |
|
704 |
Дерунова Анастасия
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
705 |
Десюкевич Ольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
706 |
Дечко Александр
|
|
Добрый Доктор |
|
707 |
Джагаров Борис
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
708 |
Дзмітрыева Вольга
|
|
БДУ |
|
709 |
Дзям’ян Павел
|
|
магістр гістарычных навук |
Рэспубліканскі інстытут вышэйшай школы
|
710 |
Дикусар Евгений
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
711 |
Диченко Ярослав
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
712 |
Дмитрук Егор
|
|
Магистр |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
713 |
Дмитрук Ольга
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі»
|
714 |
Добыш Александра
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
715 |
Добыш Кирилл
|
|
Баранавіцкая гарадская бальніца |
|
716 |
Добыш Константин
|
|
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі |
|
717 |
Довбнюк Юлия
|
|
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі |
|
718 |
Довыденко Егор
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі |
|
719 |
Долголикова Анна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
720 |
Долгопалец Владимир
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
721 |
Долгополова Ольга
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
722 |
Долинина Ольга
|
|
кандыдат архітэктуры |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
723 |
Домбровский Александр
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі» |
|
724 |
Домненкова Алеся
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
725 |
Доморацкая Татьяна
|
|
б/с |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
726 |
Дорах Міхась
|
|
Інстытут гісторыіі НАН Беларусі |
|
727 |
Доросинец Владимир
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
728 |
Дорошевич Вячеслав
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
729 |
Дорошевич Михаил
|
|
|
DigitalHub
|
730 |
Дорошенко Роман
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Гомельскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
731 |
Дощич Евгения
|
|
Школа |
|
732 |
Доўнар Аляксандр
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Інстытут гісторыіі НАН Беларусі
|
733 |
Доўнар Ларыса
|
|
дацэнт |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
734 |
Драницкий Владислав
|
|
магістр гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка им. Максима Танка
|
735 |
Драч Светлана
|
|
кандыдат хімічных навук |
пенсіянер, Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
736 |
Дремук Ирина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі»
|
737 |
Дробов Андрей
|
|
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі |
|
738 |
Дробышева Валерия
|
|
Master’s degree |
KIST
|
739 |
Дробышевская Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
740 |
Дрозд Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
741 |
Дрозд Марк
|
|
бакалаўр |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
742 |
Дрозд Ольга
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
743 |
Дроздова Виктория
|
|
Магистр |
Цэнтр сістэмнага аналізу і стратэгічных даследаванняў НАН Беларусі
|
744 |
Дроздова Наталья
|
|
Інстытут агульнай і неарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
745 |
Дроздович Ольга
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
746 |
Дроздовская Марина
|
|
Цэнтр карэкцыйна-развіццёвага навучання і рэабілітацыі Цэнтральнага раёна г.Мінска |
|
747 |
Дубасевич Роман
|
|
Juniorprofessor |
Грайфсвальдскі ўніверсітэт
|
748 |
Дубасова Анжелика
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
749 |
Дубатовка Екатерина
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі» |
|
750 |
Дубашинский Ярослав
|
|
«Музей гісторыі горада Мінска» |
|
751 |
Дубенец Станислав
|
|
магістр тэхнічных навук |
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі
|
752 |
Дубень Игорь
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
753 |
Дубина Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
754 |
Дубова Дарья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
755 |
Дубовик Иван
|
|
Гасразліковая доследная вытворчасць Інстытута біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
756 |
Дубовская Ирина
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
757 |
Дубовская Татьяна
|
|
магістр біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі»
|
758 |
Дубров Борис
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
механіка-матэматычны факультэт БДУ
|
759 |
Дуброўскі Аляксандр
|
|
БДУ |
|
760 |
Дудин Александр
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
761 |
Дудко Игорь
|
|
Інстытут фізікі імя Б. І. Сцяпанава НАН Беларусі |
|
762 |
Дуктов Владимир
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія
|
763 |
Дулау́ Анатоль
|
|
кандыдат гiстарычных навук |
ВДУ iмя П. М. Машэрава
|
764 |
Дулина Наталья
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
765 |
Дунай Людмила
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
766 |
Дунай Ольга
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
767 |
Дыдышко Юлия
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
768 |
Дымар Олег
|
|
доктар тэхнічных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па харчаванні
|
769 |
Дягель Татьяна
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Брэсцкі дзяржаўны музычны каледж імя Рыгора Шырмы
|
770 |
Дяденко Михаил
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
771 |
Дёмина Елена
|
|
Белорусский институт правоведения |
|
772 |
Евдокимов Илья
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут фізіка-хімічных і біялагічных праблем глебазнаўства РАН
|
773 |
Евдокимова Виктория
|
|
|
аўтатрактарны факультэт БНТУ, кафедра "Інжынерная графіка машынабудаўнічага профіля"
|
774 |
Евдокимова Олеся
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
775 |
Евсеенко Екатерина
|
|
« Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па жывёлагадоўлі» |
|
776 |
Евстифеева Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
777 |
Евстратьев Олег
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Рэспубліканскі інстытут вышэйшай школы
|
778 |
Егоров Александр
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Інстытут бізнесу БДУ
|
779 |
Егоров Владимир
|
|
доктар хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
780 |
Егорова Галина
|
|
кандыдат хімічных навук |
пенсіянер
|
781 |
Егунов Дмитрий
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
782 |
Ежов Владимир
|
|
дацэнт |
энергетычны факультэт БНТУ, кафедра «Электратэхніка і электроніка»
|
783 |
Екадумова Ирина
|
|
кандыдат палітычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
784 |
Екельчик Ярослав
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. С. Пушкіна
|
785 |
Елисеев Алексей
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Мінскі філіял Расійскага эканамічнага ўніверсітэта імя Г. В. Пляханава
|
786 |
Елисеева Ирина
|
|
пенсіянер |
|
787 |
Елсукова Наталья
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
788 |
Емельянович Ирина
|
|
Выдавецкі дом «Беларуская навука» |
|
789 |
Ераховец Ирина
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па жывёлагадоўлі |
|
790 |
Еремич Татьяна
|
|
«Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па харчаванні» |
|
791 |
Ермаков Евгений
|
|
Інстытут філасофіі НАН Беларусі |
|
792 |
Ермакова Татьяна
|
|
Бабруйскі дзяржаўны лесатэхнічны каледж |
|
793 |
Ермакович Анна
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
794 |
Ермакович Донат
|
|
магістр біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі. Звольніўся 31.07.20
|
795 |
Ермалитский Валерий
|
|
доктар філасофіі |
Універсітэт Вандэрбільта
|
796 |
Ермалицкая Ксения
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
797 |
Ермилова Татьяна
|
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр дзіцячай анкалогіі, гематалогіі і імуналогіі
|
798 |
Ермола Евгений
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі» |
|
799 |
Ермоленко Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
800 |
Ермолович Людмила
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
801 |
Ермохин Максим
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі
|
802 |
Ерофеева Анна-Мария
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі |
|
803 |
Ерошенко Александр
|
|
Інстытут прыкладной фізікі НАН Беларусі |
|
804 |
Ерёмина Наталия
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
805 |
Ефимова Александра
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
806 |
Ефимчик Ольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
807 |
Ефремова Лилиана
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
808 |
Жабинский Александр
|
|
бакалаўр |
-
|
809 |
Жалова Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
810 |
Жардецкий Сергей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
811 |
Жаркевич Дарья
|
|
кандыдат архітэктуры |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
812 |
Жаркевич Игорь
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
813 |
Жаркевич Людмила
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
814 |
Жарская Анастасия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
815 |
Жарская Людмила
|
|
пенсіянер |
|
816 |
Жарская Ольга
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
817 |
Жарская Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
818 |
Ждановіч Таццяна
|
|
Выдавецтва «Беларуская навука» |
|
819 |
Железнякова Татьяна
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
820 |
Живнач Светлана
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
821 |
Жигал Иван
|
|
M.A. in Philosophy |
ECLAB
|
822 |
Жигалко Мария
|
|
Інстытут прыкладной фізікі НАН Беларусі |
|
823 |
Жидецкий Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
824 |
Жизневская Ольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
825 |
Жилинская Наталья
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
826 |
Жилинская Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
827 |
Жлобо Наталья
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
828 |
Жлудова Наталия
|
|
кандыдат педагагічных навук |
*Мозырский государственный педагогический университет им. И. П. Шамякина "
|
829 |
Жлутка Аляксандр
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
830 |
Жлутка Марыя
|
|
Беларуская дзяржаўная акадэмія мастацтваў |
|
831 |
Жогла Виктория
|
|
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі |
|
832 |
Жолнеревич Иван
|
|
|
фізічны факультэт БДУ
|
833 |
Жоровина Тамара
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
834 |
Жук Анастасия
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
835 |
Жук Ирина
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь
|
836 |
Жук Роман
|
|
магістр фізіка-матэматычных навук |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі НАН Белоруси
|
837 |
Жукова Анна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
838 |
Журавков Виктор
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
839 |
Журавкова Ирина
|
|
Магистр |
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»
|
840 |
Журавлев Владимир
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
841 |
Журавлева Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
842 |
Журавлёва Наталья
|
|
кандыдат філалагічных навук |
ТАА «Сіці Лінгва»
|
843 |
Журавская Татьяна
|
|
Мінскі дзяржаўны архітэктурна-будаўнічы каледж |
|
844 |
Жылко Ульяна
|
|
кандыдат культуралогіі |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
845 |
Жылінская Таццяна
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
846 |
Забавская Анна
|
|
магістр педагагічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
847 |
Забаштанская Оксана
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
848 |
Забелич Диана
|
|
Інстытут інклюзіўнай адукацыі БДПУ імя М. Танка |
|
849 |
Заблоцкая Елена
|
|
PhD bio-med |
Лёвенскі каталіцкі ўніверсітэт
|
850 |
Завадский Михаил
|
|
Інстытут філасофіі НАН Беларусі |
|
851 |
Завадский Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
852 |
Загорец Владимир
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
853 |
Загороднюк Алексей
|
|
Master |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
854 |
Загорская Екатерина
|
|
|
30-я гарадская клінічная паліклініка г. Мінска
|
855 |
Зайдаль Татьяна
|
|
магістр культуралогіі |
Факультэт сацыякультурных камунікацый БДУ
|
856 |
Зайцев Александр
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
857 |
Зайцев Артём
|
|
Добрушская папяровая фабрыка «Герой працы» |
|
858 |
Зайцева Анна
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
пенсіянерка, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
859 |
Зайцева Екатерина
|
|
Інстытут эканомікі НАН Беларусі» |
|
860 |
Зайцева Оксана
|
|
кандыдат біялагічны навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
861 |
Залесская Лариса
|
|
кандыдат эканамічных навук |
«Беларуская дзяржаўная акадэмія сувязі»
|
862 |
Заливако Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
863 |
Залыгина Ольга
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
864 |
Занковец Алла
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
865 |
Занько Юрий
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Цэнтр сямейнага здароўя «БІНА»
|
866 |
Запрудская Екатерина
|
|
магістр біялагічных навук |
«Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі
|
867 |
Запрудскі Ілья
|
|
кандыдат геаграфічных навук |
БДУ
|
868 |
Запрудскі Ілья
|
|
кандыдат навук |
БДУ
|
869 |
Запрудскі Сяргей
|
|
кандыдат навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
870 |
Зарембо Ольга
|
|
кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
871 |
Засадко Дмитрий
|
|
бакалаўр |
Luxoft Poland sp. Z.o.o.
|
872 |
Захаркевич Степан
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
873 |
Захарова Кэтрин
|
|
|
фізічны факультэт БДУ
|
874 |
Захарьев Вадим
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
875 |
Заяц Наталья
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
876 |
Заіка Юрый
|
|
кандыдат геолага-мінералагічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт, "Геасэрвіс"
|
877 |
Збарашевская Юлия
|
|
Малберы клаб |
|
878 |
Звягинцев Вячеслав
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
879 |
Зеленин Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
880 |
Зеленко Валентина
|
|
— |
Энергетычны факультэт БНТУ
|
881 |
Зеленков Вадим
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
882 |
Зеленовская Наталия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
883 |
Зеленская Юлиана
|
|
Інстытут лесу НАН Беларусі, » |
|
884 |
Зеленяк Вадим
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па земляробстве
|
885 |
Зелянко Сяргей
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
886 |
Зеляняк Зміцер
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Sk hynix
|
887 |
Зеневич Анна
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
888 |
Зенкевіч Арцём
|
|
Інстытут эксперыментальнай ветэрынарыі імя С. М. Вышалескага НАНБ |
|
889 |
Зенько Сергей
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя М. Танка
|
890 |
Зерницкая Валентина
|
|
кандыдат навук |
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі
|
891 |
Зиновенкова Людмила
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
892 |
Зинович Вероника
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
893 |
Зинькевич Николай
|
|
Інстытут прыкладной фізікі НАН Беларусі |
|
894 |
Злоцкий Сергей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
895 |
Золотарь Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
896 |
Золотая Полина
|
|
Аб'яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
897 |
Зоткіна Анастасія
|
|
магістр |
Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
898 |
Зразикова Вера
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
899 |
Зубец Игорь
|
|
Магистр |
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»
|
900 |
Зубец Олег
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
901 |
Зубоейчук Зинаида
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
902 |
Зуев Владимир
|
|
Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
903 |
Зуева Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
904 |
Зыбайло Алла
|
|
кандыдат юрыдычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
905 |
Зыгмант Алеся
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
906 |
Зык Наталья
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
907 |
Зыков Вячеслав
|
|
Віцебск |
|
908 |
Issoupova Tatiana
|
|
candidat nauk |
Балонскі ўніверсітэт
|
909 |
Иваницкая Наталия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
910 |
Иванов Алексей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
дацэнт, Цэнтр «100 балаў»
|
911 |
Иванов Евгений
|
|
Кандидат наук |
Магілёўскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Аркадзя Куляшова
|
912 |
Иванов Максим
|
|
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь» |
|
913 |
Иванов Олег
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі
|
914 |
Иванова Анастасия
|
|
магістр біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
915 |
Иванова Вера
|
|
пенсіянер |
|
916 |
Ивановская Мария
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
917 |
Iванюковiч Уладзiмiр
|
|
кандыдат фiзiка-матэматычных навук |
Міжнародны дзяржаўны экалагічны ўніверсітэт імя А. Дз. Сахарава
|
918 |
Иванюкович Владимир
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Міжнародны дзяржаўны экалагічны інстытут імя А. Дз. Сахарава БДУ
|
919 |
Іваніцкая Таццяна
|
|
|
Інстытут мовазнаўства НАНБ
|
920 |
Иватович-Бабич Валентина
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
921 |
Ивашин Николай
|
|
кандыдат фiзiка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
922 |
Ивашкевич Наталья
|
|
магистр |
Інстытут агульнай і неарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
923 |
Івашчанка Анатоль
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Часопіс «Дзеяслоў»
|
924 |
Иващенко Любовь
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
925 |
Iвишневская Ирина
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Академия управления
|
926 |
Игнатовец Людмила
|
|
кандыдат гістарычных навук |
|
927 |
Игнатович Игорь
|
|
доктар медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
928 |
Игнатьев Ярослав
|
|
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі |
|
929 |
Игнатюк Оксана
|
|
«Малберы клаб» |
|
930 |
Ижик Ольга
|
|
Магистр |
Рэспубліканская гімназія-каледж пры Беларускай дзяржаўнай акадэміі музыкі
|
931 |
Изергина Елена
|
|
|
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі»
|
932 |
Изотова Екатерина
|
|
4-я гарадская клінічная бальніца імя М. Я. Саўчанкі |
|
933 |
Ильин Артем
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
934 |
Ильина Наталья
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
935 |
Ильина Светлана
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
дацэнт, Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
936 |
Ильюшенко Надежда
|
|
— |
Інстытут філасофіі НАН Беларусі
|
937 |
Ильюшина Лилия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
938 |
Ильюшёнок Илья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
939 |
Илюкевич Алексей
|
|
магістр тэхнічных навук |
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі
|
940 |
Иодчик Андрей
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
941 |
Иокова Ирина
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
942 |
Исаенко Евгения
|
|
кандыдат біялагічных навук |
PhD, Université de Sherbrooke
|
943 |
Искандарова Доната
|
|
Аб'едзены інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
944 |
Искра Наталья
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
945 |
Кабанов Дмитрий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
«Адані»
|
946 |
Кабанов Дмитрий
|
|
Аб'едзены інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
947 |
Кабанова Ольга
|
|
кандыдат фiзiка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
948 |
Кабанькова Анастасия
|
|
- |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр эпідэміялогіі і мікрабіялогіі
|
949 |
Кабурнеева Алла
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
950 |
Кабушкина Виктория
|
|
бакалаўр |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
951 |
Кавинкина Ирина
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
952 |
Казак Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
953 |
Казакова Ольга
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Мінскі абласны клінічны цэнтр «Псіхіятрыя-наркалогія»
|
954 |
Казакова Юлия
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
955 |
Казакоў Аляксандр
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
956 |
Казанцева Елена
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
957 |
Казаченко Виктор
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
дацэнт, Навукова-тэхналагічны парк БНТУ «Палітэхнік»
|
958 |
Казаченок Виктор
|
|
Доктор наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
959 |
Казлова Вераніка
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
960 |
Казлова Святлана
|
|
кандыдат гістарычных навук |
раней Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
961 |
Казлоў Аляксей
|
|
доктар эканамічных навук |
Лінчэпінгскі ўніверсітэт
|
962 |
Казючиц Алеся
|
|
- |
«Польмед»
|
963 |
Кайгородова Леся
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
964 |
Какшинский Илья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
965 |
Калацей Вячеслав
|
|
кандыдат культуралогіі |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
966 |
Калашникова Елена
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
967 |
Калентионок Евгений
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
968 |
Калета Радаслаў
|
|
доктар філалагічных навук |
Кафедра беларусістыкі Варшаўскага ўніверсітэта
|
969 |
Калечиц Инна
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
970 |
Калечыц Алена
|
|
кандыдат фiлалагiчных навук |
Універсітэт імя Канстанціна Філосафа ў Нітры
|
971 |
Калиновский Александр
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
972 |
Каліта Іна
|
лінгвістка, педагог |
доктар філасофіі, кандыдат філалагічных навук |
Універсітэт Яна Евангеліста Пуркіне ва Усці-над-Лабем
|
973 |
Камельчук Янина
|
|
магістр біялагічных навук |
Палескі дзяржаўны ўніверсітэт
|
974 |
Каминская Валентина
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
975 |
Каминская Татьяна
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
976 |
Каминский Алексей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
977 |
Камлюк-Ярошенко Людмила
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
978 |
Камозина Светлана
|
|
Сярэдняя школа № 3 г. Глыбокае |
|
979 |
Канаш Алексей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
980 |
Канаш Юрий
|
|
- |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
981 |
Кандраценка Артур
|
|
БДУ |
|
982 |
Кантор Карина
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
983 |
Капуро Павел
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
984 |
Капустин Сергей
|
|
Навукова-даследчы інстытут працы Міністэрства працы і сацыяльнай абароны Рэспублікі Беларусь |
|
985 |
Капустина Ирина
|
|
пенсіянер |
падпалкоўнік міліцыі ў адстаўцы, раней Акадэмія МУС Беларусі
|
986 |
Капусто Анна
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
987 |
Капцевич Вячеслав
|
|
доктар тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт
|
988 |
Каравай Александр
|
|
Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
989 |
Каравай Ольга
|
|
доктар філасофіі |
хімічны факультэт БДУ
|
990 |
Карака Татьяна
|
|
пенсіянер |
|
991 |
Каралёў Павел
|
|
магістр гуманітарных навук |
Дзяржаўны літаратурны музей Янкі Купалы
|
992 |
Караневич Анастасия
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія» |
|
993 |
Каретко Дарья
|
|
Магистр |
Мінскі дзяржаўны прафесійны ліцэй № 14 дрэваапрацоўчай вытворчасці і транспартнага абслугоўвання
|
994 |
Карман Александр
|
|
дацэнт |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт"
|
995 |
Карнажицкая Татьяна
|
|
кандыдат культуралогіі |
Інстытут філасофіі НАН Беларусі
|
996 |
Карнялюк Віталь
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
997 |
Карпенко Анна
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
998 |
Карпович Вероника
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
999 |
Карпук Михаил
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут матэматыкі НАН Беларусі
|
1000 |
Карпуть Елена
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1001 |
Карпушенков Сергей
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1002 |
Карпушенкова Лариса
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1003 |
Карусейчик Илья
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
1004 |
Карусейчик Софья
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
1005 |
Касач Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
1006 |
Касперович Александр
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
1007 |
Касперович Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
1008 |
Касперук Александр
|
|
кандыдат культуралогіі |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1009 |
Каспирович Герман
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
1010 |
Каспирович Герман
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт (Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт) |
|
1011 |
Касцюк Таццяна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1012 |
Касюк Алена
|
|
Iнстытут гiсторыi НАН Беларусi |
|
1013 |
Каткова Ксения
|
|
магистр перевода |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1014 |
Каторец Виктория
|
|
магістр філалагічных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1015 |
Качан Александр
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1016 |
Качанович Полина
|
|
магістр біялагічных навук |
Институт НАН Беларуси
|
1017 |
Кашлев Сергей
|
|
доктор педагогических наук |
пенсіянер
|
1018 |
Кашпар Вадим
|
|
магистр социологических наук |
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі
|
1019 |
Каштелян Таисия
|
|
к. э. н. |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1020 |
Квасовец Виктор
|
|
Беларуская дзяржаўная акадэмія сувязі |
|
1021 |
Квасовец Нина
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
1022 |
Кветко Павел
|
|
беспрацоўны |
|
1023 |
Кедрик Татьяна
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1024 |
Кедрова Ирина
|
|
Канд.мед.наук |
НПЦГ
|
1025 |
Кем Карина
|
|
б/с |
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі имени В.Ф Купревича НАН Беларуси»
|
1026 |
Кенько Зоя
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1027 |
Кепчик Наталья
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1028 |
Киевицкая Анна
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Міжнародны дзяржаўны экалагічны інстытут імя А. Дз. Сахарава БДУ
|
1029 |
Киндеев Аркадий
|
|
Факультет географии и геоинформатики Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1030 |
Кирейков Алексей
|
|
Институт жкх нан беларуси |
|
1031 |
Кириллов Алексей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
ВГТУ, Витебск
|
1032 |
Кирилова Вероника
|
|
Учусь |
|
1033 |
Кирко Сергей
|
|
ИББАС НАН Беларуси |
|
1034 |
Киселев Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1035 |
Киселева Наталья
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1036 |
Киселева Татьяна
|
|
Магистр психологических наук |
Інстытут інклюзіўнай адукацыі БДПУ імя М. Танка им. Максима Танка
|
1037 |
Киселевский Олег
|
|
Канд.техн.н |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1038 |
Кисель Мария
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1039 |
Киселёва Наталья
|
|
УЗ «1 ГКБ» |
|
1040 |
Кисляков Андрей
|
|
Магистр |
БрГУ им А. С. Пушкина
|
1041 |
Киян Татьяна
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
1042 |
Клебанович Николай
|
|
Доктор с. х. наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1043 |
Клевзович Виктор
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1044 |
Клемято Елена
|
|
филиал МРК Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1045 |
Клименкова Юлия
|
|
магістр філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , Филологический факультет
|
1046 |
Климко Диана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1047 |
Климкович Павел
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1048 |
Климов Александр
|
|
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны |
|
1049 |
Климова Ольга
|
|
доктар філасофіі |
University of Pittsburgh
|
1050 |
Климович Алена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1051 |
Климович Анна
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1052 |
Климович Глеб
|
|
институт порошковой металургии» |
|
1053 |
Климович Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1054 |
Климович Ирина
|
|
Образовательный центр «100 баллов» |
|
1055 |
Климович Наталья
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
1056 |
Климович Ольга
|
|
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі |
|
1057 |
Климук Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1058 |
Климчук Иван
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
4 ГКБ, Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1059 |
Клышевич Наталья
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1060 |
Ключенович Сергей
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1061 |
Ключенович Татьяна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1062 |
Клішын Андрэй
|
|
Магістр фізікі |
Універсітэт Мічыгана і Гарвардскі Універсітэт
|
1063 |
Книга Елена
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1064 |
Кныш Наталья
|
|
ГНУ "Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі имени В. Ф. Купревича Национальной академии наук Беларуси |
|
1065 |
Князева Ксения
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Белорусская государственная академия искусств
|
1066 |
Кобец Анна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1067 |
Кобец Екатерина
|
|
НАН РБ |
|
1068 |
Кобленц Евгения
|
|
ДДТ КУНЦЕВО |
|
1069 |
Кобяшева Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1070 |
Ковалев Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1071 |
Ковалев Михаил
|
|
д.ф.- м.н. |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
1072 |
Ковалев Ярослав
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
1073 |
Ковалевич Виктория
|
|
Научное учреждение |
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
1074 |
Ковалевская Анна
|
|
ГНУ Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь |
|
1075 |
Ковалевская Анна
|
|
магистр |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1076 |
Ковалевский Антон
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1077 |
Коваленко Антон
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
1078 |
Коваленко Владимир
|
|
исследователь |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
1079 |
Коваленко Елена
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1080 |
Коваленко Елена
|
|
«Научно-практический центр Национальной академии наук Беларуси по продовольствию» |
|
1081 |
Коваленко Марина
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1082 |
Коваленко Ольга
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Институт современных знаний имени А. М. Широковава
|
1083 |
Ковальчук Василий
|
|
ГНУ ОИМ НАНБ |
|
1084 |
Ковальчук Наталья
|
|
Магистр |
Інстытут жыллёва-камунальнай гаспадаркі НАН Беларусі
|
1085 |
Ковалёв Александр
|
|
Магистр управления |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1086 |
Ковалёв Михаил
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1087 |
Ковалёва Наталья
|
|
канд. ист. наук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
1088 |
Ковалёнок Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
1089 |
Ковзунова Ольга
|
|
Центральный ботанический сад |
|
1090 |
Ковтун Василий
|
|
Центральная научная библиотека Национальной академии наук Беларуси |
|
1091 |
Кожух Вероника
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
1092 |
Козел Александр
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1093 |
Козел Марина
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
1094 |
Козел Николай
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
1095 |
Козинский Андрей
|
|
кандыдат педагагічных навук |
БрГУ имени А. С. Пушкина
|
1096 |
Козленко Алексей
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Белорусский Государственный университет
|
1097 |
Козлов Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1098 |
Козлов Вячеслав
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1099 |
Козлов Дмитрий
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
1100 |
Козлова Ольга
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1101 |
Козлова Ольга
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
1102 |
Козлович Михаил
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Институт современных знаний имени А. М. Широкова
|
1103 |
Козловская Наталья
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
1104 |
Козулько Георгий
|
|
кандыдат біялагічных навук |
NEPCon, Общественный проект «Беловежская пуща — 21 век»
|
1105 |
Козында Елена
|
|
Степень Магистра |
Университет Вандербильт
|
1106 |
Козыренко Маргарита
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
1107 |
Коклевский Александр
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1108 |
Колбас Александр
|
|
кандыдат біялагічных навук |
БрГУ имени А. С. Пушкина
|
1109 |
Колбас Наталья
|
|
кандыдат біялагічных навук |
БрГУ имени А. С. Пушкина
|
1110 |
Колбас Наталья
|
|
кандыдат біялагічных навук |
БрГУ имени А. С. Пушкина
|
1111 |
Колесник Ирина
|
|
— |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1112 |
Колик Алексей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1113 |
Колмогоров Владимир
|
|
— |
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1114 |
Колодник Татьяна
|
|
Соискатель |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры
|
1115 |
Колос Максим
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт транспарту
|
1116 |
Колосков Максим
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
1117 |
Колоскова Ольга
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па харчаванні
|
1118 |
Колосов Игорь
|
|
кандыдат геолага-мінералагічных навук |
«НПЦ по геологии»
|
1119 |
Колоцей Владимир
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
дацэнт, Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1120 |
Колтунова Юлия
|
|
Магистр биологии |
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі
|
1121 |
Колубако Анастасия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1122 |
Коляго Алексей
|
|
-
|
17 |
|
1123 |
Коляда Оксана
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
1124 |
Коляда Ольга
|
|
спецыяліст |
исследователь, Институт предпринимательской деятельности
|
1125 |
Колядич Геннадий
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр анкалогіі і медыцынскай радыялогіі імя М. М. Аляксандрава
|
1126 |
Комар Артур
|
|
Магістр |
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча
|
1127 |
Комар Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1128 |
Комар Софья
|
|
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі |
|
1129 |
Комаров Александр
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
ОИМ НАН Беларуси
|
1130 |
Комаров Станислав
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1131 |
Комарова Жанна
|
|
журнал «Наука и инновации» |
|
1132 |
Комарова Наталья
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па харчаванні
|
1133 |
Конаков Артем
|
|
Б/с |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1134 |
Кондаков Денис
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1135 |
Кондратюк Александр
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1136 |
Кондрацкая Ирина
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
1137 |
Кондрев Виталий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1138 |
Кондровская Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1139 |
Коник Юлия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1140 |
Кононова Антонина
|
|
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1141 |
Конопелько Светлана
|
|
УП «Гасразліковая доследная вытворчасць Інстытута біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1142 |
Коноплич Алёна
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1143 |
Конюх Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1144 |
Конюх Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1145 |
Конюх Людмила
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1146 |
Конёк Александр
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па жывёлагадоўлі |
|
1147 |
Копач Олег
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1148 |
Копытко Наталья
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1149 |
Копытник Анна
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1150 |
Копытько Виктор
|
|
пенсіянер |
|
1151 |
Копытько Наталья
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
1152 |
Корань Вадзім
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут літаратуразнаўства НАН Беларусі
|
1153 |
Корбан Антон
|
|
Магистр |
Химический Факультет Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1154 |
Корбут Владислав
|
|
НУ «Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»» |
|
1155 |
Корган Илона
|
|
бакалаўр |
Преподаватель на курсах английского языка
|
1156 |
Кореба Екатерина
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
1157 |
Корень Глеб
|
|
магистр |
европейский Гуманитарный Университет
|
1158 |
Коренькова Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт ФМО |
|
1159 |
Корза Евгения
|
|
Магистр |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1160 |
Корзун Олег
|
|
Канд мед наук |
РНПЦ травматологии и ортопедии
|
1161 |
Корзун Татьяна
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1162 |
Корик Елена
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1163 |
Корнев Владислав
|
|
магистр |
Институт физики им. Б. И. Степанова НАН
|
1164 |
Корнеев Дмитрий
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1165 |
Корнеева Валерия
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт
|
1166 |
Корнеева Ольга
|
|
УЗ 36-я ГП |
районный кардиологический центр Заводского района
|
1167 |
Корней Валентина
|
|
ИОНХ |
|
1168 |
Корноушенко Юрий
|
|
Кандидат химических гаук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1169 |
Короб Дарья
|
|
магістр хімічных навук |
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»» НАН Беларуси
|
1170 |
Короб Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
1171 |
Корожан Ольга
|
|
Институт физики НАН РБ |
|
1172 |
Королева Екатерина
|
|
ГНУ Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1173 |
Королева Елена
|
|
доктар хімічных навук |
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі
|
1174 |
Корольков Михаил
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі імя Б. І. Сцяпанава НАН Беларусі
|
1175 |
Королёв Александр
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1176 |
Королёв Максим
|
|
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1177 |
Королёва Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1178 |
Королёнок Алеся
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1179 |
Коротеев Александр
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры и искусств
|
1180 |
Коротеев Артур
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Белорусско-Российский университет
|
1181 |
Коротеева Дарья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1182 |
Короткевич Анна
|
|
МГЭИ им. А. Д. Сахарова |
|
1183 |
Короткевич Ирина
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1184 |
Корчигин Денис
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1185 |
Корчёва Юлия
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
1186 |
Коршунов Геннадий
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Институт социлогии НАН Беларуси
|
1187 |
Косенко Александр
|
|
НИЭИ |
|
1188 |
Косенков Александр
|
|
Академия наук Беларуси |
|
1189 |
Косик Юлия
|
|
кандыдат культуралогіі |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры и искусств
|
1190 |
Косицин Дмитрий
|
|
Факультет Прикладной Математики и Информатики Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1191 |
Костеневич Александр
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі; Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1192 |
Костерова Дарья
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
1193 |
Костина Евгения
|
|
«Институт физиологии Национальной академии наук Беларуси» |
|
1194 |
Костиневич Кирилл
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1195 |
Кострыкина Екатерина
|
|
- |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1196 |
Костюк Сергей
|
|
доктар хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
1197 |
Костюкович Мария
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
1198 |
Коталасова Валерия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1199 |
Котиков Иван
|
|
Центральная научная библиотека имени Якуба Коласа Национальной академии наук Беларуси |
|
1200 |
Котикова Ольга
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1201 |
Котловский Александр
|
|
Магистр пед наук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка им. М.Танка
|
1202 |
Котова Галина
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
1203 |
Котович Дмитрий
|
|
Филиал «Научно-технический центр» ОАО «НПО Центр» |
|
1204 |
Котович Татьяна
|
|
доктор искусствоведения |
ВГУ им. П. М. Машерова
|
1205 |
Кохан Анастасия
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
1206 |
Кохан Анатолий
|
|
студент |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , физический факультет
|
1207 |
Кохнович Виктор
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , исторический факультет
|
1208 |
Коц Алексей
|
|
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1209 |
Коцан Владимир
|
|
К.с.-х. н. |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1210 |
Кочурко Вячеслав
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
1211 |
Кочурко Ольга
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1212 |
Кочурко Павел
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
1213 |
Кочурова Ольга
|
|
бакалаўр |
Институт физико — органической химии НАН Беларуси
|
1214 |
Кошман Иван
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па жывёлагадоўлі |
|
1215 |
Коўзель Іван
|
|
Dr. rer. nat |
Міжнародны Цэнтр Малекулярнай Марской Біялогіі, Берген
|
1216 |
Коўш Вольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
былы выкладчык БДУ
|
1217 |
Кравцова Анна
|
|
ГНУ"Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі" |
|
1218 |
Кравцова Наталья
|
|
Беларусский государственный университет культуры и искусств |
|
1219 |
Кравченко Александр
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1220 |
Кравченко Анна
|
|
Інстытут жыллёва-камунальнай гаспадаркі НАН Беларусі |
|
1221 |
Кравченко Максим
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
1222 |
Кравченко Мария
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
1223 |
Кравченко Мария
|
|
магистр межкультурной коммуникации |
Центр системного анализа и стратегических исследований НАН Беларуси»
|
1224 |
Кравченок Александр
|
|
ОИМ НАН Беларуси |
|
1225 |
Краков Михаил
|
|
Доктор физикоматематических наук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1226 |
Красинская Татьяна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
дацэнт, «Институт плодоводства»
|
1227 |
Красковский Александр
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі |
|
1228 |
Краснер Станислав
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
ВГТУ
|
1229 |
Краснова Марина
|
|
кандыдат педагагічных навук |
«Минский областной институт развития образования»
|
1230 |
Краснопольский Юрий
|
|
Соискатель степени кандидата политических наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт (проводил научное диссертационное исследование политических проблем международных отношений в 2005—2009 гг.)
|
1231 |
Красовский Андрей
|
|
магистр техники и технологии |
Навукова-даследчая частка БДУІР
|
1232 |
Красько Ольга
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
дацэнт, Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
1233 |
Кратенок Валерий
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
РНПЦ МТ
|
1234 |
Краучанка Лiдзiя
|
|
БДУ |
|
1235 |
Крачковский Даниил
|
|
бакалаўр |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі, кафедра ИИТ
|
1236 |
Крейдич Александр
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
1237 |
Кремень Инна
|
|
-
|
47 |
|
1238 |
Крень Александр
|
|
НАНБ |
|
1239 |
Кривенков Андрей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1240 |
Криволапов Петр
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі» |
|
1241 |
Кривошеев Евгений
|
|
PhD in Computer Science |
Университет Тренто
|
1242 |
Кривошеева Анна
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1243 |
Кривошей Дмитрий
|
|
Кандидат наук |
Белорусский научно-исследовательский центр электронной документации
|
1244 |
Кривуть Виталий
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1245 |
Кройтор Светлана
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі
|
1246 |
Кротов Вениамин
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1247 |
Крошинский Владислав
|
|
НПЦ по геологии |
|
1248 |
Крощенко Александр
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1249 |
Круглик Александр
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1250 |
Крук Алла
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
НИЛ трансгенных растений
|
1251 |
Крук Дмитрий
|
|
Центр экономических исследований БЕРОК; Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1252 |
Крук Наталия
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
1253 |
Крук Юлия
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт, ФИТР
|
1254 |
Крумплевский Владислав
|
|
Інстытут гісторыі НАН Беларусі |
|
1255 |
Крупейченко Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1256 |
Крупицкий Илья
|
|
ООО «Производственно-инжиниринговая компания КУБ» |
|
1257 |
Круподеря Елена
|
|
Інстытут філасофіі НАН Беларусі |
|
1258 |
Крупок Александра
|
|
ОИМ НАН Беларуси |
|
1259 |
Крупская Марина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1260 |
Кручковский Тадеуш
|
|
доктар гістарычных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
1261 |
Кручонок Алеся
|
|
б/с |
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі»
|
1262 |
Крушевская Татьяна
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія» |
|
1263 |
Крывічаніна Кацярына
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Інстытут гісторыі НАНБ
|
1264 |
Крылов Георгий
|
|
кфмн |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1265 |
Крылова Любовь
|
|
|
фізічны факультэт БДУ
|
1266 |
Крылова Нина
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1267 |
Крылова-Олефиренко Анна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1268 |
Крылович Анастасия
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
1269 |
Крэч Анастасія
|
|
ІБАХ |
|
1270 |
Крючек Петр
|
|
кандыдат гістарычных навук |
БГ ТУ
|
1271 |
Крючков Евгений
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія
|
1272 |
Крючкова Анна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1273 |
Ксендзов Евгений
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
1274 |
Ксендзова Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1275 |
Ксеневич Виталий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1276 |
Кубрак Светлана
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
1277 |
Кудактин Роман
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
1278 |
Куделко Игорь
|
|
ОИМ |
|
1279 |
Куделько Светлана
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , биологический факультет кафедра клеточной биологии и биоинженерии растений
|
1280 |
Кудзейка Міхаіл
|
|
кандыдат педагагічных навук |
ІПКіП БДПУ
|
1281 |
Кудин Кирилл
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1282 |
Кудина Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
НИЛ Биотехнологии
|
1283 |
Кудлач Алиса
|
|
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі |
|
1284 |
Кудревич Мария
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
1285 |
Кудрицкая Елизавета
|
|
Магистр юридических наук |
Інстытут эканомікі НАН Беларусі
|
1286 |
Кудрицкий Алексей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1287 |
Кудрявский Дмитрий
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
1288 |
Кужир Полина
|
|
к.ф.-м.н |
НИИ Ядерных проблем Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1289 |
Кужир Татьяна
|
|
доктар біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
1290 |
Кузарь Дарья
|
|
бакалаўр |
Малберри Клаб
|
1291 |
Кузмицкая Полина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
1292 |
Кузнецова Александра
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1293 |
Кузнецова Виктория
|
|
НПЦ НАН Беларуси по животноводству |
|
1294 |
Кузнецова Екатерина
|
|
LL.M. |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1295 |
Кузнецова Ирина
|
|
К.п.н |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1296 |
Кузнецова Марина
|
|
магістр філалагічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
1297 |
Кузнецова Татьяна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі
|
1298 |
Кузьменкова Светлана
|
|
ЦБС |
|
1299 |
Кузьменок Валерий
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Інстытут эканомікі НАН Беларусі
|
1300 |
Кузьмина Ольга
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1301 |
Кузьмина Татьяна
|
|
BSMU |
|
1302 |
Кузьминова Елена
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1303 |
Кузьмич Максим
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
1304 |
Куксачоў Мікалай
|
|
ДНУ «Інстытут філасофіі НАН Беларусі» |
|
1305 |
Кукулянская Татьяна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1306 |
Кулiковiч Уладзiмiр
|
|
Канд. фiлал. навук |
БДТУ
|
1307 |
Кулагова Екатерина
|
|
Аспирант |
«НПЦ НАН РБ по продовольствию»
|
1308 |
Кулагова Татьяна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
1309 |
Кулаков Василий
|
|
кандыдат эканамічных навук. |
Палескі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1310 |
Кулаковский Дмитрий
|
|
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1311 |
Куландин Антон
|
|
Исследователь технических наук (закончена аспирантура) |
«Віцебскі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт»
|
1312 |
Кулеш Ганна
|
|
доктар філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1313 |
Кулешов Александр
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
ИП
|
1314 |
Куликова Елена
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
1315 |
Куликовская Виктория
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі
|
1316 |
Куль-Сяльверстава Святлана
|
|
доктар гістарычных навук |
пенсіянерка
|
1317 |
Кульбицкая Екатерина
|
|
Представительство иностранной компании |
|
1318 |
Кульчицкая Анастасия
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
1319 |
Кумейша Павел
|
|
Институт тепло- и массообмена им. А. В. Лыкова НАН Беларуси |
|
1320 |
Кунаш Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1321 |
Кундас Любовь
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1322 |
Куницкая Юлия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1323 |
Куницкая Юлия
|
|
Канд.пед.наук |
"ГрГУ им. Я.Купалы
|
1324 |
Кунцевич Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
1325 |
Куплинова Ольга
|
|
УЗ «ГОКПЦ» |
|
1326 |
Купреева Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1327 |
Куприенко Ольга
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1328 |
Курак Татьяна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія»
|
1329 |
Куракина Елена
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі
|
1330 |
Кураленко Маргарита
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1331 |
Курбанов Назар
|
|
магістр тэхнічных навук |
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі
|
1332 |
Курбачёва Ольга
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1333 |
Кургузава Аксана
|
|
Інстытут фізікі |
|
1334 |
Куриленко Екатерина
|
|
магістр тэхнічных навук |
Белорусская государственная академия авиации
|
1335 |
Курило Наталия
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1336 |
Курилович Кристина
|
|
УЗ «1-я ГКБ» |
|
1337 |
Курлович Полина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1338 |
Куровская Юлия
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1339 |
Курочкин Юрий
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1340 |
Курпик Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1341 |
Курсаков Олег
|
|
ООО «АмантисМед» |
|
1342 |
Курсевич Игорь
|
|
Магистр Архитекуры |
соискатель, УП"БелНИИПГрадостроительства"
|
1343 |
Курушко Татьяна
|
|
РНПЦ"Кардиология" |
|
1344 |
Курцова Вераніка
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства імя Якуба Коласа
|
1345 |
Кусенкова Анна
|
|
ГОККВД |
|
1346 |
Кустова Зоя
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
1347 |
Кутас Элеонора
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1348 |
Кутень Семен
|
|
канд.физ.-мат. наук |
Институт ядерных проблем Белорусского государственного университета
|
1349 |
Кутепов Алесь
|
|
Інстытут прыкладной фізікі НАН Беларусі |
|
1350 |
Кутузов Максим
|
|
Магистр |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве
|
1351 |
Кутузова Наталия
|
|
Кандидат философ наук |
Інстытут філасофіі НАН Беларусі
|
1352 |
Кутыш Александр
|
|
Белорусский государственный педагогический университет имени Максима Танка |
|
1353 |
Кухарева Варвара
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1354 |
Кухаренко Варвара
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1355 |
Кухаренко Ольга
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
1356 |
Кухарик Евгений
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
1357 |
Кухарчик Наталья
|
|
Доктор с.х. наук |
Институт плодоводства
|
1358 |
Кухарчик Тамара
|
|
доктор географических наук |
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі
|
1359 |
Кухарчик Юрий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
факультет географии и геоинформатики
|
1360 |
Кухтинская Лилия
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1361 |
Кухто Александр
|
|
ИЯП Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1362 |
Кухто Ирина
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі |
|
1363 |
Кухто Людмила
|
|
кандыдат культуралогіі |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
1366 |
Кучинская Мария
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1367 |
Кучко Лия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1368 |
Кучко Людмила
|
|
Институт бизнеса |
|
1369 |
Кучук Ольга
|
|
бакалаўр |
ЗАО «Итранзишэн»
|
1370 |
Кушнер Надежда
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1371 |
Кушнеревич Елена
|
|
доктар філасофіі |
Genetics, Tartu University
|
1372 |
Лабачэўская Вольга
|
|
доктар мастацтвазнаўства |
УА «Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў»
|
1373 |
Лаврухин Андрей
|
|
Кандидат наук |
Белорусский институт стратегических исследований
|
1374 |
Лаврухина Ирина
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1375 |
Лаврущик Артём
|
|
магістр тэхнічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт, кафедра ИИТ
|
1376 |
Лагонда Глеб
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
БрГУ имени А. С. Пушкина
|
1377 |
Лагоненко Александр
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1378 |
Лагоненко Валерия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
биологический факультет
|
1379 |
Лагуто Анна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1380 |
Ладутько Елена
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі
|
1381 |
Лазарук Георгий
|
|
Магистр |
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі
|
1382 |
Лазарчик Максим
|
|
«Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі» |
|
1383 |
Лазько Григорий
|
|
доктар гістарычных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны, г. Гомель
|
1384 |
Лакцевіч-Іскрык Маргарыта
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1385 |
Ламеко Наталия
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1386 |
Ланкевич Юрий
|
|
Республиканское научно-производственное унитарное предприятие «Институт энергетики национальной академии наук Беларуси» |
|
1387 |
Лановский Роман
|
|
магістр фізіка-матэматычных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве
|
1388 |
Ланцов Константин
|
|
— |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1389 |
Лапин Андрей
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
1390 |
Лапко Констатин
|
|
Канд.хим.наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1391 |
Лапко Татьяна
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
1392 |
Лапуцкая Ирина
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1393 |
Лапуцкий Виктор
|
|
магистр социологических наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1394 |
Лапцёнак Алена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства імя Якуба Коласа
|
1395 |
Лапцёнак Таццяна
|
|
Выдавецкі дом «Беларуская навука» |
|
1396 |
Ларин Артём
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве |
|
1397 |
Ларченко Александра
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
1398 |
Ластенко Илона
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
1399 |
Ластовский Алексей
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1400 |
Латушко Татьяна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1401 |
Латыш Владимир
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1402 |
Латышевич Дарья
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1403 |
Латышевич Ирина
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1404 |
Лашковская Екатерина
|
|
Бгуир |
|
1405 |
Лаўроўская Ірына
|
|
доктар Ph |
fundacja Euroopean Urban Institute
|
1406 |
Лебедев Сергей
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1407 |
Лебедева Елена
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1408 |
Лебедзь Вераніка
|
|
Інстытут гісторыі НАН Беларусі |
|
1409 |
Лебедок Егор
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
|
1410 |
Леванцевич Иван
|
|
«НПЦ НАН Беларуси по картофелеводству и плодоовощеводству» |
|
1411 |
Левданская Анастасия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1412 |
Левданская Ольга
|
|
доктар філасофіі |
Tufts University, MA
|
1413 |
Левданский Олег
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1414 |
Левина Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1415 |
Левицкая Ирина
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Інстытут бізнесу БДУ
|
1416 |
Левкович Алеся
|
|
Магистр |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
1417 |
Левкович Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1418 |
Левчук Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1419 |
Левшуков Андрей
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1420 |
Левый Александр
|
|
Кандидат наук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
1421 |
Лемеза Ольга
|
|
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі |
|
1422 |
Лемешонок Светлана
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі» |
|
1423 |
Ленцевич Ольга
|
|
К. Ист. Наук |
Международный университет МИТСО
|
1424 |
Леоненя Максим
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1425 |
Леонов Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1426 |
Леонович Анастасия
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі |
|
1427 |
Леонович Наталья
|
|
магістр тэхнічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
1428 |
Леонтьева Вера
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1429 |
Леонтьева- Татьяна
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1430 |
Леончик Александр
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
1431 |
Леончик Екатерина
|
|
магістр біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт Биологический факультет
|
1432 |
Лепешкевич Сергей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1433 |
Лепешков Юрий
|
|
кандыдат юрыдычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1434 |
Лесникович Юлия
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , химфак
|
1435 |
Леснова Валентина
|
|
Газета «Навука» НАН Беларуси |
|
1436 |
Лещик Надежда
|
|
«Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1437 |
Ливонович Константин
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі |
|
1438 |
Липинская Татьяна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
|
1439 |
Липницкая Ольга
|
|
Университет |
|
1440 |
Липницкая Светлана
|
|
Інстытут мовазнаўства імя Якуба Коласа НАН Беларусі |
|
1441 |
Липская Карина
|
|
Нет |
|
1442 |
Лира Александр
|
|
Частное «БИП-Институт правоведения» |
|
1443 |
Лисовская Марина
|
|
Институт биоорганической химии НАНБ |
|
1444 |
Лисовский Эдуард
|
|
магістр тэхнічных навук |
Аб'яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі»
|
1445 |
Литвинов Павел
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1446 |
Литвякова Кира
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
1447 |
Лихачёва Светлана
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
МГУ имени А. А. Кулешова
|
1448 |
Лиходед Николай
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1449 |
Лицкевич Лариса
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1450 |
Лобазова Ирина
|
|
Кандидат наук |
Научно-практический центр НАН Беларуси по продовольствию
|
1451 |
Лобан Валерий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1452 |
Лобан Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1453 |
Лобановская Полина
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
1454 |
Лобач Уладзімір
|
|
Доктар гістарычных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1455 |
Ловец Татьяна
|
|
филиал Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт МФЭК |
|
1456 |
Логвин Валентина
|
|
канд. биол. наук |
пенсіянер
|
1457 |
Логвина Анна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1458 |
Логвинович Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1459 |
Логовая Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1460 |
Лозовский Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт Факультэт філасофіі і сацыяльных навук БДУ |
|
1461 |
Лойко Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1462 |
Локотко Евгений
|
|
Магистр архитектуры |
Кафедра «Градостроительство» АФ Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1463 |
Ломоносов Михаил
|
|
кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1464 |
Лопанова Вероника
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Гомельский государственный университет им. Ф. Скорины
|
1465 |
Лопатенто Юлия
|
|
«Белорусский государственный медицинский колледж» |
|
1466 |
Лопух Дмитрий
|
|
ОИМ НАН Беларуси |
|
1467 |
Лосицкая Елена
|
|
ИСЗ им. Широкова |
|
1468 |
Лошкарёва Светлана
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1469 |
Лубашева Татьяна
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1470 |
Лубінскі Іван
|
|
БДМУ |
|
1471 |
Лукашанец Александр
|
|
доктар філалагічных навук |
академик, Центр исследований белорусской культуры
|
1472 |
Лукашанец Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1473 |
Лукашевич Валентин
|
|
магістр біялагічных навук |
Белорусский Государственный Университет
|
1474 |
Лукашевич Владимир
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі |
|
1475 |
Лукашевич Павел
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Объединенный институт проблем информатики Национальной академии наук Беларуси ([[Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі)
|
1476 |
Лукашевич Сергей
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1477 |
Лукин Виталий
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі
|
1478 |
Лукин Сергей
|
|
Доктор экономических наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1479 |
Лукина Ирина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
НПЦ НАН БЕЛАРУСИ ПО БИОРЕСУРСАМ
|
1480 |
Лукша Ольга
|
|
кандыдат хімічных навук |
ИОНХ
|
1481 |
Лукьяненко Алексей
|
|
магистр эк. наук |
Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1482 |
Луханина Наталья
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Главная государственная инспекция по семеноводству, карантину и защите растений
|
1483 |
Луцковіч Надзея
|
|
Бакалаўр |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
1484 |
Лучина Галина
|
|
НПЦ по геологии |
|
1485 |
Лучинович Виталий
|
|
магістр гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1486 |
Лучинович Людмила
|
|
- |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1487 |
Лысак Кирилл
|
|
магістр культуралогіі |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры и искусств
|
1488 |
Лысы Станіслаў
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
1489 |
Лычагина Екатерина
|
|
Інстытут эканомікі НАН Беларусі |
|
1490 |
Любая Алена
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Рэспубліканскі інстытут вышэйшай школы
|
1491 |
Любецкая Кацярына
|
|
кандыдат філалагічных навук |
БДУ
|
1492 |
Любимов Александр
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1493 |
Любимова Елена
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1494 |
Любочко Надежда
|
|
— |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве
|
1495 |
Люзина Ксения
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1496 |
Люкевич Юлия
|
|
Магистр искусствоведения |
БДУКиИ
|
1497 |
Люлис Алексей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
1498 |
Лясович Светлана
|
|
Кандитат филологических наук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1499 |
Ляхоўскі Уладзімір
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Факультэт міжнародных адносін БДУ
|
1500 |
Ляшкевіч Алена
|
|
НАН Беларусі |
|
1501 |
Ляшко Ольга
|
|
канд. физ.-мат. наук |
пенсіянерка, ранее Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1502 |
Магонь Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1503 |
Магілеўцаў Дзмітрый
|
|
доктар навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1504 |
Мадатаў Радзівон
|
|
магістр гістарычных навук |
Каладзішчанская СШ
|
1505 |
Маевская Алла
|
|
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь» |
|
1506 |
Мазаник Дмитрий
|
|
Центр системного анализа и стратегических исследований |
сектор "Белорусско-Китайский исследовательский центр «Один пояс-один путь»
|
1507 |
Мазаник Руслан
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»» |
|
1508 |
Мазаник Сергей
|
|
Доктор физ.мат.наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1509 |
Мазарчук Дмитрий
|
|
кандыдат гістарычных навук |
ИПНК НАН Беларуси
|
1510 |
Мазель Майя
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1511 |
Мазур Оксана
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1512 |
Мазюк Виктор
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі
|
1513 |
Майборода Дмитрий
|
|
кандыдат філалагічных навук |
|
1514 |
Майборода Татьяна
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1515 |
Мак Максим
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1516 |
Макавчик Инна
|
|
магістр педагагічных навук |
Уже безработная
|
1517 |
Макаревич Алексей
|
|
Городская клиническая больница #2 города Минска |
|
1518 |
Макаревич Елена
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1519 |
Макаревич Кристина
|
|
Физфак Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1520 |
Макаревич Мирослав
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
1521 |
Макаревич Тамара
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1522 |
Макаренко Леонид
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1523 |
Макарова Александра
|
|
Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі |
|
1524 |
Макарова Елена
|
|
MBA |
Компания
|
1525 |
Макарова Нина
|
|
канд. пед. наук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
1526 |
Макеева Елена
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
1527 |
Макеенко Александр
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
1528 |
Маклакова Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1529 |
Маковецкая Екатерина
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
1530 |
Маковский Михаил
|
|
ИИТ Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1531 |
Макоед Игорь
|
|
Канд. Физ.мат.наук |
Богу имени А. С. Пушкина
|
1532 |
Макоўская Вікторыя
|
|
магістр гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны музей народнай архітэктуры і побыту
|
1533 |
Максiмава Таццяна
|
|
кандыдат фiлалагiчных навук |
Цэнтр даследаванняу беларускай культуры, мовы i лiтаратуры НАН Беларусi
|
1534 |
Максимова Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1535 |
Максимович Елена
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Інстытут прыкладной фізікі НАН Беларусі
|
1536 |
Максимчик Андрей
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1537 |
Максимчук Андрей
|
|
магістр тэхнічных навук |
Полоцкий государственнй университет
|
1538 |
Максимьюк Евгения
|
|
«Институт рыбного хозяйства» |
|
1539 |
Малаховский Александр
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі Лыкова |
|
1540 |
Малаховский Павел
|
|
магістр хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
1541 |
Малашкевич Георгий
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1542 |
Малашонок Ирина
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1543 |
Малашчонак Мікалай
|
|
кандыдат хімічных навук |
БДУ
|
1544 |
Малевич Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1545 |
Маликина Татьяна
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве |
|
1546 |
Малиновская Надежда
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
1547 |
Малиновский Андрей
|
|
Институт тепло- и массообмена НАН Беларуси |
|
1548 |
Малышев Валерий
|
|
Магистрант |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
1549 |
Малышева Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
1550 |
Малышева Ольга
|
|
ИГиЦ |
|
1551 |
Малышева Светлана
|
|
ИБ Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1552 |
Малышчыц Віктар
|
|
Ліцэй Беларускага дзяржаўнага ўніверсітэта |
|
1553 |
Мальковец Ольга
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1554 |
Мальтанова Анна
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
1555 |
Мальчихина Анна
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
1556 |
Малюгин Олег
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1557 |
Малюшкова Елена
|
|
— |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1558 |
Маляренко Александр
|
|
магістр эканамічных навук |
НИИ Стройэкономика
|
1559 |
Мананкова Татьяна
|
|
Бсму |
|
1560 |
Мандик Вероника
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Институт языкознания НАН Беларуси
|
1561 |
Мандик Сергей
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
1562 |
Манкевiч Алена
|
|
кандыдат фiлалагiчных навук |
Iнстытут лiтаратуразнау́ства iмя Янкi Купалы НАН Беларусi
|
1563 |
Манько Надежда
|
|
магистр |
механіка-матэматычны факультэт БДУ
|
1564 |
Мардвилко Татьяна
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1565 |
Мардосевич Маргарита
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1566 |
Мармыш Ольга
|
|
Гуз « ГККВД» |
|
1567 |
Марозава Анастасія
|
|
Інстытут мовазнаўства імя Якуба Коласа НАН Беларусі |
|
1568 |
Мартинович Валерий
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1569 |
Мартинович Вера
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1570 |
Мартищенкова Елена
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
1571 |
Мартон Марина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1572 |
Мартуль Ксения
|
|
Соискатель ученой степени кандидата наук |
магістр педагагічных навук, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1573 |
Мартыненко Владмир
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
1574 |
Мартынов Сергей
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1575 |
Мартынова Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1576 |
Мартынюк Светлана
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1577 |
Мартысевич Анна
|
|
кандыдат культуралогіі |
Институт теологии Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1578 |
Мартысюк Анна
|
|
бакалаўр |
ИБИКИ
|
1579 |
Мартысюк Натэла
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1580 |
Марчанка Уладзімір
|
|
Магістр інфарматыкі і вылічальнай тэхнікі |
БДУІР
|
1581 |
Марченко Ирина
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1582 |
Марченко Марина
|
|
ЦВВК МВД |
|
1583 |
Маршалова Галина
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1584 |
Масленок Татьяна
|
|
магистр гуманитарных наук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
1585 |
Маслова Катерина
|
|
Поликлиника |
|
1586 |
Маслюкоў Тэльман
|
|
магістр гістарычных навук |
Свята-Елісееўскі Лаўрышаўскі мужчынскі манастыр
|
1587 |
Масюк Сергей
|
|
Магистр философии |
ЧУП ИМТЭКОН
|
1588 |
Матвеев Андрей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1589 |
Матвеев Дещ
|
|
кандыдат эканамічных навук. |
ОАО «НИИ Стройэкономика»
|
1590 |
Матвейчык Дзмітрый
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Нацыянальны гістарычны архіў Беларусі
|
1591 |
Матиевский Кирилл
|
|
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі |
|
1592 |
Маторин Алексей
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1593 |
Матуйзо Дмитрий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
1594 |
Матусевич Ольга
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1595 |
Матушкина Ольга
|
|
Аб'яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
1596 |
Матюхина Алла
|
|
Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі |
|
1597 |
Махоўская Ірына
|
|
кандыдат гістарычных навук |
БДУ
|
1598 |
Мацевич Мария
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Белорусская государственная академия искусств
|
1599 |
Мацкевич Светлана
|
|
кандыдат педагагічных навук |
ЧИУП
|
1600 |
Мацкевіч Вера
|
|
БДУ |
|
1601 |
Мацук Андрей
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Институт мстории НАН Беларуси
|
1602 |
Мацукевич Ирина
|
|
кандыдат хімічных навук |
Институт общей и нерганической химии Национальной академии наук»
|
1603 |
Машков Игорь
|
|
канд. с-х наук |
Институт леса, Гомель
|
1604 |
Машковский Владимир
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1605 |
Медведева Галина
|
|
Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія |
|
1606 |
Медведева Гульнара
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
1607 |
Медяк Галина
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1608 |
Мееровская Ольга
|
|
БелИСА |
|
1609 |
Межнина Ольга
|
|
доктар філасофіі |
Cleveland State University
|
1610 |
Мезга Николай
|
|
доктар гістарычных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
1611 |
Мейсак Дарья
|
|
— |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
1612 |
Мелешко Александр
|
|
кандыдат біялагічных навук |
РНПЦДОГИ
|
1613 |
Мелик-Касумов Тигран
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі
|
1614 |
Мельник Анна
|
|
Институт микробиологии НАН Республики Беларусь |
|
1615 |
Мельник Елизавета
|
|
Канд.психол.наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры
|
1616 |
Мельник Константин
|
|
- |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1617 |
Мельник Наталья
|
|
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі |
|
1618 |
Мельников Алексей
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
1619 |
Мельников Роман
|
|
Научно-практический центр по земледелию |
|
1620 |
Мельникова Елена
|
|
Кандидат ф.-м.наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1621 |
Мельнікава Анжэла
|
|
д.ф.н. |
ГДУ імя Ф.Скарыны
|
1622 |
Меньченя Сергей
|
|
Белорусский государственный аграрный технический университет |
|
1623 |
Меняйлова Дарья
|
|
— |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1624 |
Месникова Ирина
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1625 |
Метелица Ирина
|
|
ЦИБКЯиЛ НАН Беларуси |
|
1626 |
Метелица Кристина
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт кафедра общей стоматологии |
|
1627 |
Метельская Наталья
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1628 |
Метельский Анатолий
|
|
Д. физ.-мат. наук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1629 |
Метельский Андрей
|
|
доктар гістарычных навук |
Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
1630 |
Мечинский Виталий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
1631 |
Мигалевич Анастасия
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі» |
|
1632 |
Мижуй Дмитрий
|
|
ЛОДЭ |
|
1633 |
Микулич Александр
|
|
Планетарий |
|
1634 |
Микулич Дарья
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі» |
|
1635 |
Микулич Роман
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
1636 |
Микулович Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1637 |
Милькота Наталия
|
|
Канд.филос.наук |
Навукова-даследчы інстытут працы Міністэрства працы і сацыяльнай абароны Рэспублікі Беларусь
|
1638 |
Минаков Егор
|
|
— |
Химический факультет Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1639 |
Минакова Наталья
|
|
Журнал «Наука и инновации» |
|
1640 |
Минеева Вера
|
|
бакалаўр |
ЧУП Инглиш Тайм
|
1641 |
Миненкова Татьяна
|
|
НПЦ по геологии |
|
1642 |
Минич Оксана
|
|
кандыдат педагагічных навук |
дацэнт, Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
1643 |
Минкевич Сергей
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1644 |
Минкова Виктория
|
|
ИЭБ НАН Беларуси |
|
1645 |
Минчукова Маргарита
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1646 |
Мироненко Виктор
|
|
Кандидат ф._м. наук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1647 |
Миронова Галина
|
|
Центр системного анализа и стратегических исследований НАН Беларуси |
|
1648 |
Мирончик Екатерина
|
|
кандыдат эканамічных навук |
«Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт»
|
1649 |
Мисевич Александр
|
|
Гомельскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1650 |
Мисюченко Виктория
|
|
Кандидат с/х наук |
МГЭИ им. Сахарова Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1651 |
Митар Марина
|
|
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
Аптека 97
|
1652 |
Митрошина Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
биологический факультет
|
1653 |
Михайлец Михаил
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1654 |
Михайлов Андрей
|
|
ОИМ НАН Беларуси |
|
1655 |
Михайлов Николай
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
1656 |
Михайлова Надежда
|
|
«Витебский государственный ордена Дружбы народов медицинский университет» |
|
1657 |
Михайлюк Марина
|
|
Аспирант |
Объединённый институт энергетических и ядерных исследований — Сосны НАН РБ
|
1658 |
Михайлюк Тимофей
|
|
Магистр |
ОИЭЯИ «Сосны»
|
1659 |
Михаленко Елена
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
1660 |
Михаленок Дмитрий
|
|
Институт биоорганической химии |
|
1661 |
Михальцов Сергей
|
|
МЧС |
|
1662 |
Михальцов Сергей
|
|
Магистр |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
1663 |
Михасев Геннадий
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1664 |
Михедова Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
1665 |
Мицкевич Ольга
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі
|
1666 |
Мишурная Юлия
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
1667 |
Мовсесян Елена
|
|
-
|
12 |
|
1668 |
Можаев Андрей
|
|
Магистр |
СП «КРЕДО-ДИАЛОГ»
|
1669 |
Можейко Дмитрий
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
1670 |
Мозго Анастасия
|
|
магістр філалагічных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1671 |
Мозгова Галина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
1672 |
Мозгова Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1673 |
Моисеев Александр
|
|
«Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт» |
|
1674 |
Моисеев Дмитрий
|
|
Доктор наук |
УП ЦЭИЗ
|
1675 |
Моисеева Алеся
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1676 |
Мойсевич Наталья
|
|
Кандидат с/х наук |
Институт овощеводства
|
1677 |
Мойсейчук Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1678 |
Мойсейчук Светлана
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
1679 |
Молчан Владислав
|
|
НПЦ по биоресурсам |
|
1680 |
Молчанова Алла
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Институт физиологии
|
1681 |
Монич Людмила
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
1682 |
Монич Никита
|
|
Национальный художественный музей Республики Беларусь |
|
1683 |
Моніч Дзмітрый
|
|
магістр гістарычных навук |
Нацыянальны мастацкі музей Рэспублікі Беларусь
|
1684 |
Мороз Валерий
|
|
Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. С. Пушкіна |
|
1685 |
Мороз Диана
|
|
кандыдат біялагічных навук |
«Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт»
|
1686 |
Мороз Илья
|
|
магистр |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
1687 |
Морозько Федор
|
|
Магистр физических наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1688 |
Мосейчук Людмила
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1689 |
Москва Валентина
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па харчаванні
|
1690 |
Мотрэнка Таццяна
|
|
БДПУ |
|
1691 |
Мохов Александр
|
|
Магистр |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
1692 |
Мохорт Елена
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1693 |
Мудров Сергей
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1694 |
Музычкин Юрий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
ОАО «Пеленг»
|
1695 |
Мулярчик Степан
|
|
доктар тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1696 |
Муравский Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
дацэнт, НАНБ
|
1697 |
Муравский Анатолий
|
|
к.ф.-м.наук |
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
|
1698 |
Мурашова Мария
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1699 |
Мухин Сергей
|
|
кандыдат юрыдычных навук |
Институт правовых исследований Национального центра законодательства и правовых исследований Республики Беларусь
|
1700 |
Мухина Валерия
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1701 |
Мысливец Олег
|
|
магістр тэхнічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
1702 |
Мычко Анастасия
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі НАН |
|
1703 |
Мягкова Ксения
|
|
НПЦ НАН Беларуси по биоресурсам |
|
1704 |
Мядель Александр
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
"Віцебскі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт"еский
|
1705 |
Мялик Александр
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
1706 |
Мямин Владислав
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1707 |
Мятліцкая (Лебедзева) Валянціна
|
|
Пенсіянер |
|
1708 |
Місуна Павел
|
|
НДІ Будэканоміка |
|
1709 |
Міхалевіч Мілана
|
|
кандыдат філалагічных навук |
МДЭІ імя А. Д. Сахарава БДУ
|
1710 |
Міцкевіч Вольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства імя Якуба Коласа Цэнтра даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
1711 |
Навасельцава Інэса
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1712 |
Навицкая-Гаврилко Виктория
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
1713 |
Навицкий Артём
|
|
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі |
|
1714 |
Навроцкая Ольга
|
|
Медицинский колледж г. Минск. БГМК |
|
1715 |
Навуменка Аляксандар
|
|
к.ф.-м.н |
ІФ НАНБ
|
1716 |
Назарова Ольга
|
|
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі |
|
1717 |
Налетов Иван
|
|
Аспирант |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1718 |
Намазов Нариман
|
|
Три высших образования и магистратура |
Информационное агентство «Два Ч»
|
1719 |
Насанович Даша
|
|
Магистр пед.наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры
|
1720 |
Насань Олег
|
|
|
Механiка-матэматычны факультэт БДУ
|
1721 |
Насевіч Вячаслаў
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Пенсіянер
|
1722 |
Науменко Андрей
|
|
к.т н |
«Віцебскі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт»
|
1723 |
Науменко Анна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1724 |
Науменко Валерия
|
|
Цэнтральная навуковая бібліятэка імя Я. Коласа НАН Беларусі |
|
1725 |
Наумов Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут прыкладной фізікі НАН Беларусі
|
1726 |
Нахаева Наталья
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
1727 |
Нашкевич Елена
|
|
кандыдат педагагічных навук |
дацэнт, IBA
|
1728 |
Невар Татьяна
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1729 |
Невдах Ядвига
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1730 |
Невмержицкая Марина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1731 |
Недзьведь Ольга
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1732 |
Некрашэвіч-Кароткая Жанна
|
|
доктар філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1733 |
Непочелович Полина
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
1734 |
Нестер Гражина
|
|
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі |
|
1735 |
Нестер Елена
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1736 |
Нестерович Дмитрий
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі им. Лыкова НАН Б |
|
1737 |
Нижегородова Дарья
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
1738 |
Нижник Анна
|
|
Магістр психології |
Рсихологічний центр
|
1739 |
Низовцев Александр
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1740 |
Никитин Александр
|
|
— |
НПЦ НАН Б по материаловедению
|
1741 |
Никитина Анна
|
|
Ихнманб |
|
1742 |
Никитина Ирина
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
1743 |
Никитина Татьяна
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1744 |
Никитинская Татьяна
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1745 |
Никитченко Наталья
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1746 |
Никифорова Ирина
|
|
Канлилат биологических наук |
Национальная академия наук
|
1747 |
Никишев Павел
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
1748 |
Николай Ванькевич
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
1749 |
Николайчук Виктория
|
|
ИХНМ |
|
1750 |
Никонов Александр
|
|
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1751 |
Никонова Юлия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1752 |
Никулина Гражина
|
|
РНПЦ спорта |
|
1753 |
Никулина Оксана
|
|
Б.с. (исследователь) |
НПЦ по продовольствию
|
1754 |
Никулина Юлия
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Академия управления
|
1755 |
Новак Юлия
|
|
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1756 |
Новаш Иван
|
|
К т н |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1757 |
Новик Петр
|
|
магистр |
Институт физики им. Б. И. Степанова
|
1758 |
Новиков Илья
|
|
Химический факультет |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1759 |
Новиков Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Олегович
|
1760 |
Новикова Людмила
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1761 |
Новикова Ольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1762 |
Новицкая Роза
|
|
магистр |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1763 |
Новицкий Алексей
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
1764 |
Новицкий Андрей
|
|
Доктор физ. мат. наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1765 |
Новицкий Виталий
|
|
УЗ ГКБСМП |
|
1766 |
Новицкий Денис
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1767 |
Новожилова Мария
|
|
магістр хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1768 |
Новоселова Наталья
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Аб'яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
1769 |
Новосельский Илья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1770 |
Новік Іван
|
|
Інстытут філасофіі |
|
1771 |
Новікау Сяргей
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Мінскі дзяржауны лінгвістычны унівесітєт»
|
1772 |
Норман Борис
|
|
доктар філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1773 |
Носников Вадим
|
|
кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1774 |
Носов Алексей
|
|
Госпиталь Манисеса |
|
1775 |
Носовп Александра
|
|
Магистр |
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
|
1776 |
Нікалаенка Кацярына
|
|
НПЦ НАН Беларусі па жывёлагадоўлі |
|
1777 |
Нікановіч Дзмітрый
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Факультэт журналістыкі БДУ
|
1778 |
Ображей Олеся
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
1779 |
Образцова Ольга
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1780 |
Обухова Елена
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы имени Янки Купалы
|
1781 |
Обчинец Алеся
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
1782 |
Оводок Евгений
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
1783 |
Оводок Елена
|
|
Магистр |
«Республиканская Гімназія-каледж мастацтваў імя І. В. Ахрэмчыка»
|
1784 |
Овчинникова Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1785 |
Огинская Анна
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
1786 |
Огородников Владислав
|
|
Магистр |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
1787 |
Одринский Андрей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Институт технической акустики НАН РБ
|
1788 |
Окаев Евгений
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1789 |
Олейник Инесса
|
|
Академия наук |
|
1790 |
Олейник Светлана
|
|
БГМК |
|
1791 |
Олехнович Рогнеда
|
|
Інстытут гісторыі НАН Беларусі |
|
1792 |
Ольховская Татьяна
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
1793 |
Ольшевская Наталья
|
|
«Мирская СШ» Барановичского района |
|
1794 |
Онищук Антонина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1795 |
Опарин Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1796 |
Орешко Игорь
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1797 |
Орешко Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
1798 |
Орлов Александр
|
|
выпускник аспирантуры ИС НАН Беларуси |
|
1799 |
Орлов Иван
|
|
«Институт рыбного хозяйства» |
|
1800 |
Орлова Алина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1801 |
Орловская Полина
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
1802 |
Осадчев Антон
|
|
магістр фізіка-матэматычных навук |
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»
|
1803 |
Осипенко Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
1804 |
Осипова Яна
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
1805 |
Осипович Анна
|
|
доктар філасофіі |
Vanderbilt University
|
1806 |
Осипчик Мария
|
|
Институт биоорганической химии |
|
1807 |
Осмоловская Инна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1808 |
Остапук Светлана
|
|
ИБ Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1809 |
Остапчик Виктория
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1810 |
Остапчук Валентин
|
|
Институт биоорганической химии НАНБ |
|
1811 |
Островский Сергей
|
|
К. п. н. |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1812 |
Охремчук Артур
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
1813 |
Охремчук Екатерина
|
|
магистр |
Институт микробиологии НАНБ
|
1814 |
Павленко Татьяна
|
|
доктар біялагічных навук |
прафесар, Институт общественного здоровья им. А. Н. Марзеева НАМНУ
|
1815 |
Павлов Александр
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт"
|
1816 |
Павлова Елена
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
1817 |
Павлова Кристина
|
|
Институт жилищно коммунального хазяйства НАН Беларуси |
|
1818 |
Павлова Татьяна
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , факультет международных отношений
|
1819 |
Павловец Александр
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
ОАО СвязьИнвест
|
1820 |
Павловец Галина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1821 |
Павлович Екатерина
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
1822 |
Павлович Людмила
|
|
— |
Институт системных исследований в АПК НАН Беларуси
|
1823 |
Павловская Гражина
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Репетитор, кандидат филологических наук
|
1824 |
Павловская Наталия
|
|
доктар філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1825 |
Павловский Владимир
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Аб'яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі
|
1826 |
Павлюченко Александр
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
1827 |
Палиева Татьяна
|
|
кандыдат педагагічных навук |
дацэнт, МГПУ имени И. П. Шамякина
|
1828 |
Палто Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1829 |
Панасина Ольга
|
|
Цэнтральная навуковая бібліятэка імя Я. Коласа НАН Беларусі |
|
1830 |
Панкратов Олег
|
|
доктар медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
1831 |
Панкратова Юлия
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1832 |
Панкратович Екатерина
|
|
УЗ 40 ГКП |
|
1833 |
Пантелей Ксения
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
1834 |
Пантелей Сергей
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навукаук |
Институт рыбного хозяйства
|
1835 |
Папеня Марина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1836 |
Папсуев Сергей
|
|
ЦНБ им. Я. Коласа НАН РБ |
|
1837 |
Парафинюк Дарья
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1838 |
Паращенко Владимир
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
1839 |
Пардаев Александр
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1840 |
Паречина Светлана
|
|
кандыдат палітычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1841 |
Парибок Ирина
|
|
кандыдат хімічных навук |
ООО «ИЗОВАК Технологии» R&D
|
1842 |
Пархоменко Владислав
|
|
магістр хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1843 |
Пархоменко Ирина
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1844 |
Пархоц Марина
|
|
к.ф.-м.н |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
1845 |
Паршенков Александр
|
|
бакалаўр |
Центральная научная библиотека им. Якуба Коласа НАН Беларуси
|
1846 |
Пастухова Дарья
|
|
БИП-институт правоведения |
|
1847 |
Пастушков Валерий
|
|
канд.техн.наук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1848 |
Пасько Юрий
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
1849 |
Пацевич Ангелина
|
|
«Институт мелиорации» |
|
1850 |
Пацей Наталья
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларуская дзяржаўная акадэмія сувязі
|
1851 |
Пашкевич Алексей
|
|
Магистр физических наук |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
1852 |
Пашкевіч Аляксандр
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі навукова-даследчы цэнтр электроннай дакументацыі
|
1853 |
Паўлоўская Ганна
|
|
К.г.н. |
Варшаўскі ўніверсітэт
|
1854 |
Пенкрат Игорь
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1855 |
Перавалава Наталля
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства імя Якуба Коласа НАНБ
|
1856 |
Перевозников Сергей
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
1857 |
Перевозникова Анна
|
|
УГЗ |
|
1858 |
Перережко Ирина
|
|
кандыдат педагагічных навук |
дацэнт, Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1859 |
Першай Наталия
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
1860 |
Песецкая Татьяна
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
1861 |
Песковая Надежда
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1862 |
Песоцкая Карина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1863 |
Петракова Ольга
|
|
«ДШИ 2 г. Бобруйска им. В. В. Оловникова» |
|
1864 |
Петракова Юлія
|
|
Інстытут эканомікі НАН Беларусі |
|
1865 |
Петрашко Анна
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
1866 |
Петров Владислав
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
1867 |
Петров Дмитрий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1868 |
Петров Евгений
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Physikalisch-Technische Bundesanstalt / Германский федеральный институт метрологии
|
1869 |
Петров Сергей
|
|
магістр эканамічных навук |
ООО «МЕДИАКОРП»
|
1870 |
Петрович Сергей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
ФПМИ
|
1871 |
Петрович Татьяна
|
|
Издательский дом «Белорусская наука» |
|
1872 |
Петровская Агата
|
|
Институт тепло и массообмена имени А. В. Лыкова НАН Беларуси |
|
1873 |
Петровская Виктория
|
|
Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. С. Пушкіна |
|
1874 |
Петровская Дарья
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1875 |
Петровский Андрей
|
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» НАН Беларуси |
|
1876 |
Петрушенко Людмила
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1877 |
Петрушеня Александр
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1878 |
Петрушкевіч Ала
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы. Звольнілася 27.02.2015.
|
1879 |
Петухова Маргарита
|
|
Центр исследований белорусской культуры |
языка и литературы Национальной академии наук Беларуси
|
1880 |
Петухова Наталья
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
1881 |
Петухоў Аляксандр
|
|
Магістр гісторыі |
даследчык, Дзяржаўны архіў Магілёўскай вобласці
|
1882 |
Петушкова Екатерина
|
|
магістр эканамічных навук |
БИП-Институт правоведения
|
1883 |
Петёвка Наталья
|
|
кандыдат хімічных навук |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр трансфузіялогіі і медыцынскіх біятэхналогій
|
1884 |
Печенева Татьяна
|
|
Доктор наук |
Академия управления
|
1885 |
Печёнкина Елизавета
|
|
Институт Биофизики и клеточной инженерии НАН РБ |
|
1886 |
Пивень Ольга
|
|
Аспирантка |
Інстытут жылля – НІПТІС ім. Атаева С.С.
|
1887 |
Пивень Юрий
|
|
кандыдат хімічных навук |
Институт биоорганической химии
|
1888 |
Пивоварчик Сергей
|
|
ГрГУ |
|
1889 |
Пикиреня Владимир
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
кафедра психиатрии и медицинской психологии
|
1890 |
Пикиреня Иван
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
1891 |
Пилатова Ирина
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі
|
1892 |
Пилецкая Екатерина
|
|
Женская консультация |
|
1893 |
Пилецкая Татьяна
|
|
-
|
2 |
|
1894 |
Пилипенок Надежда
|
|
Институт микробиологии НАНБ |
|
1895 |
Пилипчук Татьяна
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
1896 |
Пилюк Сергей
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
«НПЦ НАН РБ по животноводству»
|
1897 |
Пиндрик Ольга
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Белорусский Государственный Университет
|
1898 |
Пинчук Вера
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1899 |
Пинюта Ирина
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1900 |
Писарчик Алеся
|
|
кандыдат палітычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1901 |
Писецкая Оксана
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1902 |
Пискун Олег
|
|
НПЦ по геологии |
|
1903 |
Пискун Юлия
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
1904 |
Пискунов Юрий
|
|
Луч |
|
1905 |
Писоцкая Наталья
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
1906 |
Пицевич Георгий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1907 |
Пищинский Иван
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
дацэнт, ООО"Любимый стоматлог"
|
1908 |
Плавинский Владимир
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1909 |
Плавінскі Мікалай
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Міжнародны дзяржаўны экалагічны інстытут імя А. Д. Сахарава Беларускага дзяржаўнага ўніверсітэта
|
1910 |
Плакс Дмитрий
|
|
кандыдат геолага-мінералагічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1911 |
Плащинский Павел
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1912 |
Плеханова Ирина
|
|
НАН Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1913 |
Плиговка Андрей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1914 |
Плиско Татьяна
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1915 |
Плишкина Елена
|
|
Институт биоорганической химии НАН Баларуси |
|
1916 |
Плющевский Игорь
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Навукова-даследчы эканамічны інстытут Міністэрства эканомікі Рэспублікі Беларусь
|
1917 |
Пнитыка Светлана
|
|
Степени нет |
ЖРЭО ленинского района города минска
|
1918 |
Поболь Анна
|
|
кандыдат эканамічных навук. |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1919 |
Повод Игорь
|
|
магістр эканамічных навук |
Інстытут эканомікі НАН Беларусі
|
1920 |
Подалов Максим
|
|
магистр естественных наук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
1921 |
Подберёзкин Филипп
|
|
Отдел редких книг и рукописей Цэнтральная навуковая бібліятэка імя Я. Коласа НАН Беларусі |
|
1922 |
Подболотов Кирилл
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі
|
1923 |
Поддубская Олеся
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
1924 |
Подоляко Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1925 |
Подрорин Игорь
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Інстытут бізнесу БДУ
|
1926 |
Позняк Анастасия
|
|
Магистр |
Беларуская дзяржаўная акадэмія сувязі (БГАС)
|
1927 |
Позняк Наталья
|
|
Інстытут агульнай і неарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
1928 |
Позняк Сергей
|
|
кандыдат хімічных навук |
НИИ физико-химических проблем Беларускі дзяржаўны ўніверсітэта
|
1929 |
Поклонская Ольга
|
|
Інстытут бізнесу БДУ |
|
1930 |
Полетаева Ольга
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
1931 |
Полешук Наталья
|
|
«Мирская СШ» |
|
1932 |
Поликсенова Валентина
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1933 |
Поликша Елена
|
|
— |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1934 |
Половинкина Татьяна
|
|
Мккдц |
|
1935 |
Полоневич Павел
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі ОХП «Научное приборостроение» |
|
1936 |
Полубятко Илья
|
|
Кандидат наук |
Институт плодоводства
|
1937 |
Полукошко Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1938 |
Полуян Татьяна
|
|
Магистр |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1939 |
Полюхович Галина
|
|
— |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1940 |
Поляков Алексей
|
|
Доктор психологических наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1941 |
Поляков Егор
|
|
Цэнтральная навуковая бібліятэка імя Я. Коласа НАН Беларусі |
|
1942 |
Полякова Елизавета
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1943 |
Пономаренко Наталья
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
РНПЦ детской онкологии, гематологии и иммунологии
|
1944 |
Понтус Павел
|
|
бакалаўр технических наук |
ООО «ЭппКсайт»
|
1945 |
Попко Татьяна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
1946 |
Попкова Надежда
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1947 |
Поплавская Эвелина
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
«Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт»
|
1948 |
Попов Владислав
|
|
доктар філасофіі |
Greenerwave, 6 rue Jean Calvin
|
1949 |
Попов Максим
|
|
магистр |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1950 |
Попова Марина
|
|
« Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт» |
|
1951 |
Поправко Ирина
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Томский государственный университет
|
1952 |
Попченя Юрий
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
1953 |
Посредников Антон
|
|
магистр |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка им. М.Танка
|
1954 |
Посталовский Александр
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Центр социологических и политических исследований Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1955 |
Потапова Марина
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
1956 |
Поташко Лилия
|
|
«Белорусская государственная сельскохозяйственная академия» |
|
1957 |
Почкаева Ольга
|
|
БГАИ |
|
1958 |
Праходский Сергей
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
1959 |
Праценко Светлана
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
1960 |
Прачковская Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1961 |
Пригодич Владислав
|
|
Магистр |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве
|
1962 |
Приймачук Ирина
|
|
М.э.н. |
исследователь экономики, Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт г. Брест
|
1963 |
Принькова Татьяна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1964 |
Пристром Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
1965 |
Приступа Кристина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1966 |
Прись Игорь
|
|
доктор философии |
кандидат физ.-мат.наук, Інстытут філасофіі НАН Беларусі
|
1967 |
Присяжненко Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1968 |
Притулик Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1969 |
Приходько Вера
|
|
Канд. Мед. Наук |
«Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры»
|
1970 |
Приходько Дарья
|
|
МГЭИ им. Сахарова |
|
1971 |
Прихожая Ксения
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
1972 |
Прищеп Сергей
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Политехнический институт Ренскльера
|
1973 |
Проконина Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1974 |
Прокопик Иван
|
|
автор книги «Сознание как система» |
УЗ «ГКБ СМП г Гродно»
|
1975 |
Прокопов Дмитрий
|
|
Магистр |
исследователь, Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1976 |
Прокопович Григорий
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
1977 |
Прокопович Наталья
|
|
кандыдат педагагічных навук |
ИПКиП Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
1978 |
Прокопчук Ольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1979 |
Прокопчук Юрий
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
1980 |
Пронузо Юлия
|
|
ГГУ имени Ф. Скорины |
|
1981 |
Пронько Вячеслав
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
ГрГУ
|
1982 |
Проскурнина Ирина
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
1983 |
Протасова Юлия
|
|
Кандидат наук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
1984 |
Протасовицкий Сергей
|
|
кандыдат юрыдычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
1985 |
Протченко Екатерина
|
|
Без степени (аспирант) |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1986 |
Прохорова Татьяна
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
1987 |
Прохорчик Павел
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
1988 |
Прыстаўка Ягор
|
|
кандыдат філалагічных навук |
БДУ
|
1989 |
Пузиновский Владимир
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
кафедра Электрические станции
|
1990 |
Пусков Олег
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Белорусско-Российский университет
|
1991 |
Пучковская Татьяна
|
|
кандыдат педагагічных навук |
МГИРО
|
1992 |
Пучковский Илья
|
|
Институт физики НАНБ |
|
1993 |
Пушкина Надежда
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
1994 |
Пышко Александр
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
1995 |
Пятница Татьяна
|
|
МГИРО |
Минск
|
1996 |
Пятровіч Аляксандра
|
|
магістр |
філалагічны факультэт БДУ
|
1997 |
Рабинович Оскар
|
|
доктор физико-математическийх наук |
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі
|
1998 |
Рагель Дмитрий
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
1999 |
Рагойша Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2000 |
Радаман Андрэй
|
|
Інстытут гісторыі НАН Беларусі |
|
2001 |
Радзевич Ирена
|
|
кандыдат архітэктуры |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2002 |
Радивановская Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
2003 |
Радион Татьяна
|
|
магістр педагагічных навук |
БИП «Институт правоведения»
|
2004 |
Радкевич Артем
|
|
«Объединенный институт энергетических и ядерных исследований — Сосны» НАН Беларуси |
|
2005 |
Радцевич Елизавета
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2006 |
Радчанка Аляксандра
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2007 |
Радына Аляксандр
|
|
Кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2008 |
Радюк Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2009 |
Разумова Светлана
|
|
кандыдат эканамічных навук. |
Университет
|
2010 |
Райчонак Аляксандр
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2011 |
Рак Александр
|
|
ГПУ «Березинский биосферный заповедник» |
|
2012 |
Рак Владимир
|
|
Институт энергетика НАН Беларуси |
|
2013 |
Рак Маргарита
|
|
Республиканский институт китаеведения имени Конфуция Белорусского государственного университета |
|
2014 |
Рамская Людмила
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2015 |
Ратникова Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2016 |
Рачковская Алла
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
2017 |
Ребеко Екатерина
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія»
|
2018 |
Реброва Роксана
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Государственный Эрмитаж
|
2019 |
Резвицкая Лариса
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка им Танка |
|
2020 |
Ременица Мария
|
|
Издательский дом Беларуская навука |
|
2021 |
Репинская Ирина
|
|
НПЦ НАН Беларуси |
|
2022 |
Репников Василий
|
|
дацэнт |
кандидат физико-математических наук, Факультэт прыкладной матэматыкі і інфарматыкі БДУ
|
2023 |
Реут Вероника
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2024 |
Решецкая Татьяна
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія
|
2025 |
Ржеуцкий Николай
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2026 |
Ри Кими
|
|
ИП « Киминвестмент» |
|
2027 |
Римашевская Виктория
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2028 |
Римша Алексей
|
|
«НПЦ МБК» НАН Беларуси |
|
2029 |
Ровбо Маргарита
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2030 |
Ровенская Ирина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2031 |
Рогач Снежана
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2032 |
Рогачевская Марина
|
|
доктар філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
2033 |
Роговой Александр
|
|
Інстытут парашковай металургіі |
|
2034 |
Роговой Николай
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2035 |
Рожко Светлана
|
|
Магистр |
Институт ЖКХ
|
2036 |
Розин Борис
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
2037 |
Розум Сергей
|
|
Universität Bielefeld |
Germany
|
2038 |
Романенко Алла
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па жывёлагадоўлі |
|
2039 |
Романенко Ирина
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
2040 |
Романенко Любовь
|
|
кандыдат педагагічных навук |
МГИРО
|
2041 |
Романенко Марина
|
|
магістр хімічных навук |
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі НАН РБ
|
2042 |
Романкевич Юлия
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
2043 |
Романов Иван
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2044 |
Романов Олег
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2045 |
Романова Екатерина
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
2046 |
Романова Екатерина
|
|
Оптикгрупп |
|
2047 |
Романова Ирина
|
|
кандыдат гістарычных навук |
ЕГУ
|
2048 |
Романова Ирина
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2049 |
Романова Светлана
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
-
|
2050 |
Романович Инна
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія» |
|
2051 |
Романовская Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
2052 |
Романовская Елена
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2053 |
Романовский Валентин
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
ИОНХ
|
2054 |
Романовский Ярослав
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі» |
|
2055 |
Романюк Александра
|
|
Аб'яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
2056 |
Романюк Світлана
|
|
Д-р наук |
Варшавский університет
|
2057 |
Ронишенко Богдан
|
|
магістр хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі»
|
2058 |
Ропот Александра
|
|
магистр |
Інстытут радыебіялогіі НАН Беларусі»
|
2059 |
Ростов Алексей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Центр радиотехники НАН Беларуси
|
2060 |
Рощина Марина
|
|
Магистр |
Институт общей и неорганической химии Национальной академии наук Беларуси
|
2061 |
Роўба Анатоль
|
|
Кандыдат фіз.-мат. навук |
НІІ ЯП БДУ
|
2062 |
Рубан Анна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
2063 |
Рудая Елена
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
2064 |
Рудевич Миаил
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
2065 |
Руденко Мария
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
2066 |
Руденков Ивантон
|
|
магистр физ.-мат. наук |
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»
|
2067 |
Рудниченко Юлия
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі |
|
2068 |
Румянцев Владимир
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2069 |
Русак Юрий
|
|
НУ «Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»» |
|
2070 |
Русакович Михаил
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
ООО «СпецМашПоставка»
|
2071 |
Русецкая Дарья
|
|
магістр філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2072 |
Русецкая Наталля
|
|
Кандыдат навук |
UMCS
|
2073 |
Русецкий Сергей
|
|
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі |
|
2074 |
Рускевич Людмила
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
2075 |
Руткевич С
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2076 |
Рутковская Любовь
|
|
Физический факультет Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2077 |
Рухля Владимир
|
|
НИИ физико-химических проблем Беларускі дзяржаўны ўніверсітэта |
|
2078 |
Руцкая Елена
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі, Центр детской онкологии
|
2079 |
Ручец Анастасия
|
|
магістр прыродазнаўчых навук |
Kurt-Schwabe-Institute, Germany
|
2080 |
Рушнова Ирина
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2081 |
Рыбак Юрий
|
|
Республиканское научно-производственное унитарное предприятие «Центр радиотехники Национальной академии наук Беларуси» |
|
2082 |
Рыбаков Михаил
|
|
музей |
|
2083 |
Рыбакова Наталья
|
|
ИПКиП Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
2084 |
Рыбалтовская Полина
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
2085 |
Рыбачэнка Ігар
|
|
кандыдат фіз.-мат. навук |
БДУ
|
2086 |
Рыбенков Евгений
|
|
магістр тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
2087 |
Рыбинская Екатерина
|
|
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі |
|
2088 |
Рыковский Игорь
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
2089 |
Рыло Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2090 |
Рымовская Мария
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2091 |
Рында Елена
|
|
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі |
|
2092 |
Рысюкевич Наталья
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Институт социологии
|
2093 |
Рябая Наталья
|
|
кандыдат біялагічных навук |
пенсіянер
|
2094 |
Рябова Кристина
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па харчаванні |
|
2095 |
Рябова Наталья
|
|
Просветительско-исследовательское учреждение "Центр исследования общественного управления «СИМПА» |
|
2096 |
Рязанов Игорь
|
|
доктар філасофіі |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве
|
2097 |
Савина Наталья
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
2098 |
Савина Светлана
|
|
кандыдат біялагічных навук |
ГНУ Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
2099 |
Савицкая Варвара
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2100 |
Савич Виктория
|
|
Институт микробиологии НАНБ |
|
2101 |
Савич Ксения
|
|
кандидат наук |
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі
|
2102 |
Савко Павел
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2103 |
Савостеенко Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
2104 |
Савостенок Петр
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
2105 |
Савочка Олег
|
|
магистр |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
2106 |
Савчук Галина
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2107 |
Савчук Татьяна
|
|
доктар філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2108 |
Сагайдак Светлана
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Учреждение Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт «Республиканский центр проблем человека»
|
2109 |
Сагановіч Генадзь
|
|
доктар габілітаваны |
Варшаўскі універсітэт
|
2110 |
Садовская Алисия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры |
|
2111 |
Садовская Анна
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
«Научно-практический центр Национальной академии наук Беларуси по продовольствию»
|
2112 |
Сазонов Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
2113 |
Сазонов Алексей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2114 |
Сакова Екатерина
|
|
Образовпнте |
|
2115 |
Саковец Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2116 |
Сакович Сергей
|
|
канд. физ.-мат. наук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2117 |
Саливончик Светлана
|
|
кандыдат геаграфічных навук |
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі
|
2118 |
Салимова Заррина
|
|
Бернский университет |
|
2119 |
Салодкі Часлаў
|
|
юрыст-праўнік |
вайсковы пенсіянер
|
2120 |
Сальджуки Татьяна
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2121 |
Самаль Дмитрий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
2122 |
Самович Татьяна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
2123 |
Самойлова Инна
|
|
кандидат наук |
ГрГУ им. Я.Купалы
|
2124 |
Самсонов Павел
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
2125 |
Сандаков Дмитрий
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2126 |
Санец Елена
|
|
кандыдат геаграфічных навук |
«Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі Национальной академии наук Беларуси»
|
2127 |
Санько Александр
|
|
Доктор геолого-минералогических наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2128 |
Сапожникова Анна
|
|
Магистр |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт, кафедра «Электрические станции»
|
2129 |
Сапон Егор
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
2130 |
Сапон Елена
|
|
- |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2131 |
Сапотько Ольга
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны» |
|
2132 |
Сарна Александр
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2133 |
Сарока Дмитрий
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі |
|
2134 |
Сарокина Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт химфак |
|
2135 |
Сасинович Дмитрий
|
|
Навукова-даследчая частка БДУІР |
|
2136 |
Саулов Александр
|
|
« Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі» |
|
2137 |
Сахар Галина
|
|
— |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2138 |
Сахарута Илона
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
2139 |
Сахарчук Алексей
|
|
к.ю.н. |
12 лет работал в Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , юридический факультет
|
2140 |
Сахончик Олег
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2141 |
Сачанка Антось
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАНБ |
|
2142 |
Сачивко Татьяна
|
|
Кандидат наук |
дацэнт, Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія
|
2143 |
Сащеко Вячеслав
|
|
кандыдат культуралогіі |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры и искусств
|
2144 |
Свекла Виктор
|
|
Центральная научная библиотека НАН Беларуси |
|
2145 |
Свередюк Елена
|
|
Елена |
Академия последипломного образования
|
2146 |
Светлакова Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
2147 |
Светлович Татьяна
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
2148 |
Свилас Светлана
|
|
доктар гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2149 |
Свирид Андрей
|
|
кандыдат хімічных навук |
Институт биоорганической химии
|
2150 |
Свиридович Ирина
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
2151 |
Свитенков Илья
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
2152 |
Северинчик Татьяна
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2153 |
Севрук Дмитрий
|
|
кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2154 |
Сегень Дмитрий
|
|
Младший научный сотрудник |
ГНУИПМ
|
2155 |
Сединина-Барковская Юлия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2156 |
Седнев Юрий
|
|
Будущий нобелевский лауреат |
НАНБ
|
2157 |
Седун Екатерина
|
|
ЦБС НАН РБ |
|
2158 |
Селевич Анатолий
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2159 |
Селезнева Анна
|
|
MS (Human Genetics) |
MA (Cultural Studies), Bioethics
|
2160 |
Селеня Геннадий
|
|
Аспирант |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі НАН РБ
|
2161 |
Селиванова Наталия
|
|
Б/с |
ИНМИ НАН РБ
|
2162 |
Селицкая Оксана
|
|
«Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт» |
|
2163 |
Селицкая Ольга
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2164 |
Селицкий Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
2165 |
Сельченок Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2166 |
Семак Игорь
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2167 |
Семашко Анна
|
|
отпуск по уходу за ребенком |
|
2168 |
Семашко Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2169 |
Семашко Мария
|
|
Институт ЖКХ НАН Беларуси |
|
2170 |
Семашко Роман
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі |
|
2171 |
Семейко Галина
|
|
канд.биол.наук |
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі
|
2172 |
Семененко Дмитрий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
ОАО «НПО Центр»
|
2173 |
Семеник Ирина
|
|
ИФ НАНБ |
|
2174 |
Семенов Максим
|
|
магістр педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка ИМ МАКСИМА ТАНКА
|
2175 |
Семенович Юлия
|
|
Рнпц мать и дитя |
|
2176 |
Семенчукова Екатерина
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
2177 |
Семеняк Алексей
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
2178 |
Семеняко Андрей
|
|
магистр естественных наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
2179 |
Семукова Елена
|
|
БИП -Институт правоведения |
|
2180 |
Семьянов Сергей
|
|
Факультэт філасофіі і сацыяльных навук БДУ Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2181 |
Семянчук Генадзь
|
|
кандыдат гiстарычных навук |
Цэнтр Беларускiх Студыяу Варшаускага унi версiтэта
|
2182 |
Семярыхіна Кацярына
|
|
Кандыдат мастацтвазнаўства |
Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі
|
2183 |
Семёнов Владислав
|
|
|
хімічны факультэт БДУ
|
2184 |
Семёнов Вячеслав
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
кафедра судебной медицины
|
2185 |
Семёнов Дмитрий
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі» |
|
2186 |
Сенаторова Дарья
|
|
БГАМ |
|
2187 |
Сенькевич Анастасия
|
|
Беларускі інстытут сістэмнага аналізу |
|
2188 |
Сергеев Олег
|
|
Ph. D. |
Германский Аэрокосмический Центр
|
2189 |
Сергеев Роман
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
2190 |
Сергеева Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Центр исследований белорусской культуры, языка и литературы
|
2191 |
Сергеева Ирина
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт
|
2192 |
Сергеенко Сергей
|
|
ГГОЛ |
|
2193 |
Сергей Александр
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2194 |
Сергиевич Денис
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
2195 |
Середа Валенти
|
|
UNC |
|
2196 |
Середа Юлия
|
|
Інстытут філасофіі НАН Беларусі |
|
2197 |
Середич Марина
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2198 |
Серикова Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2199 |
Серко Наталья
|
|
к.с.-х.н. |
«Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт»
|
2200 |
Сетракова Екатерина
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
2201 |
Сечеников Артём
|
|
кандыдат біялагічных навук |
«Средняя школа № 61 г. Минска»
|
2202 |
Сивец Алексей
|
|
магістр хімічных навук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі
|
2203 |
Сивицкая Лариса
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
2204 |
Сивицкий Арсений
|
|
Магистр философских наук |
Учреждение «Центр стратегических и внешнеполитических исследований»
|
2205 |
Сиволобова Яна
|
|
Цэнтральны батанічны сад Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі |
|
2206 |
Сивцов Иван
|
|
доктар філасофіі |
кандыдат фізіка-матэматычных навук, Институт физики
|
2207 |
Сидоренко Анастасия
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі
|
2208 |
Сидоренко Ирина
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
2209 |
Сидоров Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2210 |
Сидоров Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2211 |
Сидорова Александра
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2212 |
Сидорова Елена
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
2213 |
Сидорович Анна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах
|
2214 |
Сидорович Татьяна
|
|
МРК |
|
2215 |
Сидорская Ирина
|
|
доктар філалагічных навук |
дацэнт, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2216 |
Сидорская Наталья
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2217 |
Сиколенко Максим
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
2218 |
Сикорский Валерий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2219 |
Сильченкова Светлана
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
2220 |
Силюк Ольга
|
|
Інстытут прыкладных фізічных праблем імя А. Н. Сеўчанкі |
|
2221 |
Симонов Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
ООО ИП «ВиПиАй Девелопмент Центр»
|
2222 |
Симченко Эдуард
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Независимый исследоаатель
|
2223 |
Синица Татьяна
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2224 |
Синицына Надежда
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
2225 |
Синявская Елизавета
|
|
магістр біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
2226 |
Синявская Марина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
2227 |
Сироткина Маргарита
|
|
Кпн |
Пгу
|
2228 |
Ситник Ирина
|
|
магістр філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2229 |
Скаковская Алла
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
2230 |
Скаковский Виктор
|
|
кандыдат педагагічных навук |
МГИРО
|
2231 |
Скакун Татьяна
|
|
Биологический факультет Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2232 |
Скачко Вадим
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2233 |
Скачкова Александра
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2234 |
Скеп´Ян Нінп
|
|
кандыдат гістарычных навук |
-
|
2235 |
Скепьян Анастасия
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
2236 |
Скибинская Анна
|
|
Міжнародны дзяржаўны экалагічны інстытут імя А. Дз. Сахарава БДУ |
|
2237 |
Скивицкач Мария
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка Институт инклюзивного образования
|
2238 |
Скирко Наталья
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2239 |
Скоробогатова Александра
|
|
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі |
|
2240 |
Скриган Анна
|
|
кандыдат геаграфічных навук |
Белорусско-Российский университет
|
2241 |
Скробут Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2242 |
Скуратович Елена
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
2243 |
Скуратович Ирина
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2244 |
Скурко Паўліна
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Дзмітрыеўна
|
2245 |
Скурту Игорь
|
|
Інстытут прыкладной фізікі НАН Беларусі |
|
2246 |
Слинко Елена
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2247 |
Слука Надежда
|
|
ЦНБ им. Я. Коласа НАН Беларуси |
|
2248 |
Слуцкая Людмила
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2249 |
Слівінская Таццяна
|
|
БДУ |
|
2250 |
Сліж Наталля
|
|
кандыдат гістарынчых навук |
БІП
|
2251 |
Смаль Маргарита
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
2252 |
Смалякоў Дзмітрый
|
|
к.филос.н |
Белорусско-китайский исследовательский центр философии и культуры
|
2253 |
Смаргович Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
2254 |
Смирнов Андрей
|
|
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі |
|
2255 |
Смирнов Андрей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2256 |
Смирнов Сергей
|
|
РНПЦ ОМР имени Н. Н. Александрова |
|
2257 |
Смирнова Ирина
|
|
Цэнтральная навуковая бібліятэка імя Я. Коласа НАН Беларусі |
|
2258 |
Смирнова Маргарита
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2259 |
Смирнова Наталья
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Академия последипломного образования
|
2260 |
Смирнова Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2261 |
Смолич Игорь
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2262 |
Смолко Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2263 |
Смольская Светлана
|
|
кандыдат хімічных навук |
Первый Медицинский Университет им. И. М. Сеченова (Семеновский Университет) Минздрав России
|
2264 |
Смульская Светлана
|
|
Кандидат наук |
«Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў»
|
2265 |
Смунёв Дмитрий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , факультет РФиКТ
|
2266 |
Снапкоўская Святлана
|
|
Доктар педагагічных |
доктар гістарычных навук, Бду
|
2267 |
Снапкоўскі Уладзімір
|
|
Доктар гістарычных навук |
Бду
|
2268 |
Снигирев Сергей
|
|
магістр тэхнічных навук |
исследователь, Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2269 |
Снисаренко Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
кафедра СУ
|
2270 |
Снитовец Дарья
|
|
Лаборатория компьютерного дизайна материалов МФТИ |
|
2271 |
Соболев Евгений
|
|
Гомельскі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт імя П. В. Сухога |
НИЛ ТКН
|
2272 |
Соболева Ольга
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2273 |
Соболенко Лидия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2274 |
Соболь Сергей
|
|
Магистр математики и информационных технологий |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультет прикладной математики и информатики
|
2275 |
Совик Людмила
|
|
Доктор экономических наук |
Полесский госуниверситет
|
2276 |
Совостюк Татьяна
|
|
магістр гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2277 |
Сокол Валентина
|
|
Институт физико-органической химии |
|
2278 |
Соколов Максим
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
2279 |
Соколова Марианна
|
|
кандыдат гістарычных навук |
нет
|
2280 |
Соколович Анастасия
|
|
Центральная научная библиотека имени Якуба Коласа Национальной академии наук Беларуси |
|
2281 |
Соколович Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2282 |
Соколовская Людмила
|
|
« Институт мясо-молочной промышленности» |
|
2283 |
Сокольник Ольга
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2284 |
Сокольчик Валерия
|
|
Кпндидат философских наук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
2285 |
Солобай Анастасия
|
|
Магистр физ.-мат. наук |
НПЦ НАН Беларуси по материаловедению
|
2286 |
Соловей Ирина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
ГНПО «НПЦ НАН Беларуси по биоресурсам'
|
2287 |
Соловей Олег
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
НИИ ППМИ Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2288 |
Соловей Олег
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2289 |
Соловчук Александр
|
|
Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. С. Пушкіна |
|
2290 |
Соловьёв Виталий
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па харчаванні |
|
2291 |
Соловьёв Николай
|
|
Аб'яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
2292 |
Солодуха Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2293 |
Солодухо Александр
|
|
Кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2294 |
Соломаха Татьяна
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2295 |
Соломахо Дмитрий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
ООО „АСТ Эксперт“
|
2296 |
Соломевич Дарья
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2297 |
Соломевич Сергей
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
2298 |
Солтан Марина
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2299 |
Сонгаль Мария
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
2300 |
Соркіна Іна
|
|
кандыдат гістарычных навук |
-
|
2301 |
Сорока Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
Факультет Радиофизики и Компьютерных Технологий
|
2302 |
Сорока Надежда
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2303 |
Сорокина Светлана
|
|
Доктор мед.наук |
Мелисса-Мед
|
2304 |
Сороко Олег
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Институт мясо — молочной промышленности
|
2305 |
Сороко Светлана
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2306 |
Сосна Людмила
|
|
магістр біялагічных навук |
исследователь, Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі
|
2307 |
Сосницкий Алексей
|
|
- |
магистр управления, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2308 |
Сосновская Александра
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
2309 |
Сосновская Наталья
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі |
|
2310 |
Сотский Николай
|
|
Доктор пед наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры
|
2311 |
Спиридович Алена
|
|
кандыдат біялагічных навук |
дацэнт, Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі
|
2312 |
Спирина Ольга
|
|
РНПЦ „Кардиология“ |
|
2313 |
Спиров Руслан
|
|
Інстытут радыебіялогіі НАН Беларусі |
|
2314 |
Ставровский Игорь
|
|
Інстытут філасофіі НАН Беларусі |
|
2315 |
Стадниченко Марина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2316 |
Станишевский Иван
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт
|
2317 |
Станкевич Алеся
|
|
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы |
|
2318 |
Станкевич Ирина
|
|
Медицинский колледж |
Гродно
|
2319 |
Станіславенка Ганна
|
|
НАН Беларусі |
|
2320 |
Старавойтава Надзея
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
2321 |
Старасцін Віктар
|
|
НИЦ Курчатовский институт |
|
2322 |
Старевич Вячеслав
|
|
бакалаўр (преподавал химию школьникам во время и после учёбы в Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт ) |
Государственная инспекция пробирного надзора
|
2323 |
Старовойтов Валерий
|
|
доктар тэхнічных навук |
прафесар, Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі
|
2324 |
Старостина Ирина
|
|
ИД „Белорусская наука“ |
|
2325 |
Стасевич Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
2326 |
Стаселька Кірыл
|
|
Інстытут сацыялогіі НАН РБ |
|
2327 |
Стасеня Павел
|
|
Витебский государственный индустриально-технологический колледж |
|
2328 |
Стасеня Тамара
|
|
ВГТУ |
|
2329 |
Сташкевіч Ігар
|
|
Кандыдат фіз.-мат. навук |
БДУ
|
2330 |
Стебур Антонина
|
|
независимый куратор |
исследовательница
|
2331 |
Стельмах Анна
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
2332 |
Степаненко Дмитрий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2333 |
Степанов Максим
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2334 |
Степанова Анна
|
|
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі |
|
2335 |
Степанович Юрий
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
2336 |
Степанюк Андрей
|
|
ГНПО „Оптика |
оптоэлектроника и лазерная техника“
|
2337 |
Степук Марина
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
2338 |
Степченко Алеся
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2339 |
Стефанин Александр
|
|
кандыдат эканамічных навук. |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
2340 |
Стефанов Владислав
|
|
б.с. |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2341 |
Стефанович Александр
|
|
Цэнтральная навуковая бібліятэка імя Я. Коласа НАН Беларусі |
|
2342 |
Стефанович Павел
|
|
магистр философских наук |
-
|
2343 |
Столяров Дмитрий
|
|
Магистр социологических наук |
Інстытут філасофіі НАН Беларусі
|
2344 |
Столярчук Иван
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
ООО НекстСофт
|
2345 |
Страх Яна
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
2346 |
Стрелкова Елена
|
|
кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт
|
2347 |
Стрельцова Галина
|
|
кандыдат геолага-мінералагічных навук |
Государственное предприятие „НПЦ по геологии“
|
2348 |
Стрельцова Галина
|
|
кандыдат геолага-мінералагічных навук |
Институт геологии Государственного предприятия „НПЦ по геологии“
|
2349 |
Стреха Николай
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
2350 |
Стриго Екатерина
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2351 |
Стрижевич Александра
|
|
магістр эканамічных навук |
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт
|
2352 |
Строк Илона
|
|
Беларускi дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт |
|
2353 |
Струтинская Наталья
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2354 |
Стубеда Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
2355 |
Стулов Юрий
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
2356 |
Ступакевич Марина
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
2357 |
Ступень Настасся
|
|
БДУ |
|
2358 |
Субботина Людмила
|
|
Гомельский государственный университет им. Ф .Скорины |
|
2359 |
Сугак Вадим
|
|
Центр системного анализа и стратегических исследований НАН Беларуси |
|
2360 |
Суджаева Светлана
|
|
доктар медыцынскіх навук |
РНПЦ „КАРДИОЛОГИЯ“
|
2361 |
Суджаева Светлана
|
|
доктар медыцынскіх навук |
РНПЦ „КАРДИОЛОГОЯ“
|
2362 |
Сульжицкий Илья
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы имени Янки Купалы
|
2363 |
Сумко Алена
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2364 |
Супрон Сергей
|
|
Лидская ЦРБ |
|
2365 |
Супрунчук Никита
|
|
кфн |
вуз
|
2366 |
Сурскі Ягор
|
|
Інстытут гісторыі НАН Беларусі |
|
2367 |
Сухарева Анастасия
|
|
УЗ „Клинический родильный дом Минской области“ |
|
2368 |
Сухецкий Валерий
|
|
ГрГУ им. Я.Купалы |
|
2369 |
Сухонь Екатерина
|
|
Магистр |
РНПЦ спорта
|
2370 |
Сухопаров Виктор
|
|
Магистр юридических наук |
НЦЗПИ
|
2371 |
Сухоцкий Альберт
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2372 |
Суша Александр
|
|
магістр тэхнічных навук |
ООО Лаборатория цифровых систем и Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
2373 |
Сушкевич Полина
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2374 |
Сынкова Ирина
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , факультет международных отношений
|
2375 |
Сысоев Валерий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
пенсіянер
|
2376 |
Сысоева Вера
|
|
кандыдат архітэктуры |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2377 |
Сысоева Татьяна
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2378 |
Сысоенков Максим
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2379 |
Сысолятин Евгений
|
|
ГНУ Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
2380 |
Сытов Алексей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Институт ядерных проблем, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2381 |
Сыч Марина
|
|
Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. С. Пушкіна |
Брест
|
2382 |
Сычев Владислав
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
2383 |
Сычева Инна
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка им. М.Танка
|
2384 |
Сямичева Мария
|
|
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр дзіцячай хірургіі |
|
2385 |
Сянкевіч Ніна
|
|
Інстытут мовазнаўства Цэнтра даследаванняў беларускай культуры |
мовы і літаратуры
|
2386 |
Сянькова Вольга
|
|
Віцебскі дзяржаўны ўніверсітэт імя П. М. Машэрава |
|
2387 |
Сівагракаў Алег
|
|
Кандыдат эканамічных навук |
ІП
|
2388 |
Сівіцкая Наталля
|
|
кандыдат філалагічных навук |
БДУФК
|
2389 |
Сідаровіч Віталь
|
|
БДУ |
|
2390 |
Сідор Ларыса
|
|
ЦБС НАН Беларусі |
|
2391 |
Сілава Святлана
|
|
Дацэнт |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Еупалы
|
2392 |
Сілкоў Станіслаў
|
|
Полацкі цэнтр дзяцей і моладзі |
|
2393 |
Сінюціч Юлія
|
|
магістр |
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі
|
2394 |
Табальчук Татьяна
|
|
кандыдат геаграфічных навук |
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі
|
2395 |
Тавтын Роман
|
|
ГНПО „Оптика |
оптоэлектроника и лазерная техника“
|
2396 |
Тагай Людмила
|
|
пенсіянер |
|
2397 |
Таланкина Анна
|
|
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі НАН |
|
2398 |
Тамашевич Ярослав
|
|
Магистрант НАН РБ |
|
2399 |
Тамкович Алиса
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
2400 |
Тапчевская Виктория
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
2401 |
Таран Лізавета
|
|
магістр філалагічных навук |
БДУ
|
2402 |
Тарасевич Ксения
|
|
магистр фил. наук |
кафедра РИТ Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2403 |
Тарасенко Илья
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
2404 |
Тарасенко Наталья
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2405 |
Тарасенко Петр
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2406 |
Тарасова Людмила
|
|
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі |
|
2407 |
Тарченко Надежда
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
2408 |
Тарэлка Міхаіл
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства Цэнтра даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры
|
2409 |
Татур Михаил
|
|
доктар тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт информатики ирадиоэлектроники
|
2410 |
Телеш Анна
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2411 |
Темушева Екатерина
|
|
НИО |
|
2412 |
Терентьева Татьяна
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2413 |
Терехов Сергей
|
|
Кандидат наук |
ЧПУП „ЛТ-Древ“
|
2414 |
Терехов Сергей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2415 |
Терехов Сергей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Государственное предприятие „Институт жилища — НИПТИС им. Атаева С. С.“
|
2416 |
Терехова Ирина
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Государственное предприятие „Институт жилища НИПТИС им. Атаева С.С“.
|
2417 |
Терехова Мария
|
|
ГНУ „Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі“ |
|
2418 |
Терехова Мария
|
|
магістр фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2419 |
Терещенко Александр
|
|
Национальный банк Республики Беларусь |
|
2420 |
Терещенко Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2421 |
Терпинская Татьяна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі
|
2422 |
Тесевич Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2423 |
Тимофеев Георгий
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2424 |
Тимохова Марина
|
|
„Институт картофелеводства и плодоовощеводства“ НАН РБ |
|
2425 |
Тимохович Олег
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2426 |
Тимощенко Андрей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Белоруский государственный университет
|
2427 |
Тимощенко Игорь
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2428 |
Тимченко Анастасия
|
|
МГХК им. А. К. Глебова |
|
2429 |
Типун Александр
|
|
Інстытут эканомікі НАН Беларусі |
|
2430 |
Тисецкий Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка им М. Танка |
|
2431 |
Титов Владислав
|
|
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2432 |
Титов Пётр
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2433 |
Титовец Елена
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Центральная научная библиотека НАН Беларуси
|
2434 |
Тихомиров Валерий
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2435 |
Тихомирова Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2436 |
Тихоненко Елена
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
2437 |
Тищенкова Екатерина
|
|
|
фізічны факультэт БДУ
|
2438 |
Ткачоў Алег
|
|
магістр |
Інстытут гісторыі НАН Беларусі
|
2439 |
Ткачук Виктор
|
|
Навукова-даследчы інстытут імпульсных працэсаў з доследнай вытворчасцю |
|
2440 |
Ткачёв Алексей
|
|
Магистр экономики |
ИБ Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2441 |
Тоболевич Таттяна
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2442 |
Токць Сяргей
|
|
доктар гістарычных навук |
Беларускі інстытут правазнаўства
|
2443 |
Толочко Ольга
|
|
доктор юридических наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2444 |
Толпинский Андрей
|
|
- |
Факультет географии и геоинформатики Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2445 |
Толстик Алексей
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2446 |
Томашевская Ольга
|
|
Государственное |
|
2447 |
Томашевский Дмитрий
|
|
ОИМ НАН Беларуси |
|
2448 |
Томашевский Кирилл
|
|
доктор юридических наук |
Международный университет „МИТСО“
|
2449 |
Топоркова Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2450 |
Торканевский Андрей
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Исторический факультет Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2451 |
Травкина Мария
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2452 |
Трафімчык Анатоль
|
|
кандыдат філалагічных навук |
кандыдат гістарычных навук, Цэнтр даследаванняў беларускай культуры
|
2453 |
Третьяк Евгений
|
|
кандыдат хімічных навук |
|
2454 |
Третьяк Екатерина
|
|
доктар філасофіі |
NIPH
|
2455 |
Третьякова Антонина
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
2456 |
Третьякова Елена
|
|
ЦНБ имени Якуба Коласа НАН Беларуси |
|
2457 |
Троцкий Филипп
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
2458 |
Троцюк Людмила
|
|
Институт физики |
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
|
2459 |
Трусов Дмитрий
|
|
Аб'яднаны інстытут машынабудавання НАН Беларусі |
|
2460 |
Трутнева Аляксандра
|
|
бакалаўр |
Lingualand
|
2461 |
Трухан Станислав
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
2462 |
Трушко Вероника
|
|
УЗ Национальная Антидопинговая лаборатория |
|
2463 |
Трясунова Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2464 |
Тугай Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2465 |
Тулейко Анастасия
|
|
ГНУ Інстытут механікі металапалімерных сістэм імя У. А. Белага НАН Беларусі |
|
2466 |
Туленкова Валерия
|
|
ООО Малберри Клаб частная школа английского языка |
|
2467 |
Тупицына Наталья
|
|
МГУ имени А. А. Кулешова |
|
2468 |
Тур Валентина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2469 |
Тур Виталий
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
2470 |
Турарбекова Роза
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2471 |
Тушина Анастасия
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2472 |
Тыкун Александр
|
|
канд. физ.-мат. наук |
ММФ Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2473 |
Тюнина Елена
|
|
„Беларускі дзяржаўны аграрны тэхнічны ўніверсітэт“ |
г. Минск
|
2474 |
Тябус Елена
|
|
бакалаўр |
Частная школа Апельсин-100 баллов
|
2475 |
Тявловская Тереза
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2476 |
Тяпкова Анна
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
2477 |
Углянец Сяргей
|
|
Былы супрацоўнік Інстытута эксперыментальнай батанікі ім. В. Ф. Купрэвіча |
|
2478 |
Уласевич Андрей
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2479 |
Уласевіч Вікторыя
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства імя Якуб Коласа Цэнтра даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
2480 |
Ульянова Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2481 |
Урбан Дарья
|
|
Магистр социологических наук |
Исследовательский центр BEROC
|
2482 |
Урбан Игорь
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
ЧП „Урбан Тим“
|
2483 |
Урбан Мария
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Белорусский государственный педагогический университет
|
2484 |
Урбан Полина
|
|
Доктор |
Университет Западной Австралии
|
2485 |
Урбанович Сергей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
НИЧ
|
2486 |
Усенко Александра
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2487 |
Усик Анастасия
|
|
Аспирант |
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі им. В. Ф. Купревича
|
2488 |
Уснич Савелий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
биологический факультет
|
2489 |
Усович Татьяна
|
|
магістр біялагічных навук |
Бывший младший научный сотрудник РНПЦ ОМР
|
2490 |
Усовская Элина
|
|
кандыдат культуралогіі |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2491 |
Усоский Вадим
|
|
магістр хімічных навук |
Сооо Ароматик
|
2492 |
Усоский Денис
|
|
магістр хімічных навук |
KIST
|
2493 |
Успенский Федор
|
|
доктар філалагічных навук |
Институт русского языка РАН
|
2494 |
Устин Владимир
|
|
НПЦ НАН Беларуси по биоресурсам |
|
2495 |
Устинова Анна
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2496 |
Фалейчик Борис
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2497 |
Фалко Алина
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2498 |
Фалолеева Мария
|
|
кандыдат геаграфічных навук |
МОО Экопроект
|
2499 |
Фатеева Оксана
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2500 |
Федарэнка Ганна
|
|
|
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
2501 |
Федоров Евгений
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт транспорта |
|
2502 |
Федорович Николай
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2503 |
Федорцова Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка им. М.Танка |
|
2504 |
Федосенко Людмила
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Гомельский государственный университет имени Ф. Скорины
|
2505 |
Федотова Вера
|
|
Магистр |
Месяц Фотографии в Минске
|
2506 |
Фенчук Екатерина
|
|
Студент |
|
2507 |
Фень Анастасия
|
|
Інстытут парашковай металургіі НАН Беларусі |
|
2508 |
Филатова Дарья
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі |
|
2509 |
Филатченкова Ольга
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
2510 |
Филимоненко Дмитрий
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
2511 |
Филимонов Вениамин
|
|
кандыдат хімічных навук |
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі
|
2512 |
Филинская Лариса
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2513 |
Филиппов Андрей
|
|
Кормей Диана |
|
2514 |
Филиппова Людмила
|
|
Кандидат наук |
Академия управления
|
2515 |
Филипцова Галина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2516 |
Филипченко Всеволод
|
|
ГНПО „Оптика |
оптоэлектроника и лазерная техника“
|
|
Кандидат ветеринарных наук |
дацэнт, Предприятие
|
2519 |
Фисенко Сергей
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
Институт тепло-массообмена НАН Беларуси
|
2520 |
Фисюнов Александр
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2521 |
Фицнер Татьяна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны
|
2522 |
Флоризяк Ирина
|
|
Детская школа искусств N2 г. Минска |
|
2523 |
Флікоп-Світа Галіна
|
|
Кандыдат мастацтвазнаўства |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы і літаратуры НАН Беларусі
|
2524 |
Фокеева Людмила
|
|
кандыдат геаграфічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2525 |
Фоменко Виктор
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2526 |
Фоменкова Марина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2527 |
Фомин Геннадий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
2528 |
Фомина Елена
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
2529 |
Фомич Максим
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2530 |
Фомичева Анна
|
|
8ГП |
|
2531 |
Фомичёва Людмила
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
2532 |
Францкевич Кирилл
|
|
ГНПО „Оптика |
оптоэлектроника и лазерная техника“
|
2533 |
Фролов Евгений
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
2534 |
Фролов Юрий
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2535 |
Фролова Татьяна
|
|
магістр біялагічных навук |
ГНУ» Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі им. В. Ф. Купревича" НАН Беларуси
|
2536 |
Фундатор Татьяна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
2537 |
Фурсевич Алиса
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2538 |
Фядзюшка Ілья
|
|
БДУ |
|
2539 |
Хадановіч Андрэй
|
|
Беларускі дзяржаўны універсітэт |
|
2540 |
Хадарович Анна
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
2541 |
Халили-Квасова Светлана Вячеславовна Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2542 |
Харик Артём
|
|
магістр гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
2543 |
Харитонов Дмитрий
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2544 |
Харитонова Вероника
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2545 |
Харитончик Сергей
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Университет Мичигана
|
2546 |
Харламава Вольга
|
|
Магістр |
МГЭІ (звольнілась)
|
2547 |
Хартовский Вадим
|
|
к. ф-м.н |
ГрГУ им. Я.Купалы
|
2548 |
Хартоник Александр
|
|
бакалаўр |
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі
|
2549 |
Харчевник Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2550 |
Хаўстовіч Мікола
|
|
д.ф.н. |
Кафедра беларусістыкі Варшаўскага ўніверсітэта
|
2551 |
Хвесько Иван
|
|
магістр біялагічных навук |
ИНСТИТУТ БИОХИМИИ БИОЛОГИЧЕСКИ АКТИВНЫХ СОЕДИНЕНИЙ НАЦИОНАЛЬНОЙ АКАДЕМИИ НАУК БЕЛАРУСИ
|
2552 |
Хвощинская Людмила
|
|
Канд. физ.-мат. наук |
Белорусский государственный аграрный технический университет
|
2553 |
Хейдорова Екатерина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
|
2554 |
Хидченко Светлана
|
|
дацэнт |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт, 2-я кафедра внутренних болезней
|
2555 |
Хилинский Владислав
|
|
Інстытут прыкладных фізічных праблем імя А. Н. Сеўчанкі БДУ |
|
2556 |
Хлиманков Дмитрий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
«Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па харчаванні»
|
2557 |
Хмельницкая Екатерина
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларуская медыцынская акадэмія паслядыпломнай адукацыі
|
2558 |
Хмилевская Елена
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
2559 |
Ходанович Антон
|
|
Karl Hansen Klinik |
|
2560 |
Ходасевич Василина
|
|
РНПЦ онкологии и медицинской радиологии им. Н. Н. Александрова |
|
2561 |
Ходасевич Любовь
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
2562 |
Ходяков Вячеслав
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2563 |
Холод Оксана
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2564 |
Хома Михаил
|
|
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі |
|
2565 |
Хоминич Александр
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі |
|
2566 |
Хомицкая Татьяна
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2567 |
Хомич Андрей
|
|
НИИ Институт рыбного хозяйства |
|
2568 |
Хомич Гордей
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2569 |
Хорецкий Матвей
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2570 |
Хорошко Дмитрий
|
|
канд. физ.-мат. наук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2571 |
Хорошун Наталья
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2572 |
Хорт Аляксандр
|
|
Ph.D. |
KTH Royal Institute of Technology (Cтакгольм)
|
2573 |
Хорт Николай
|
|
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі |
|
2574 |
Хотина Елена
|
|
кандыдат эканамічных навук |
Інстытут бізнесу БДУ
|
2575 |
Хотляник Наталья
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
2576 |
Хотомцева Марина
|
|
- |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2577 |
Хотченкова Татьяна
|
|
Магистр физ.-мат. наук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2578 |
Храмов Владимир
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2579 |
Храмцова Анастасия
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2580 |
Хроль Игорь
|
|
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі |
|
2581 |
Хрущев Евгений
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2582 |
Худолей Андрей
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі
|
2583 |
Хурса Раиса
|
|
Канд.мед.наук |
дацэнт, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2584 |
Цавловский Дмитрий
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2585 |
Цвиль Мария
|
|
Магистр |
МБА Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2586 |
Цвирко Дмитрий
|
|
Інстытут гісторыі НАН Беларусі |
|
2587 |
Цвирко Руслан
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Купрэвіча НАН Беларусі
|
2588 |
Цедрик Александр
|
|
Інстытут эканомікі НАН Беларусі» |
|
2589 |
Целуева Светлана
|
|
Гомельскі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт імя П. В. Сухога |
|
2590 |
Церковская Нина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў |
|
2591 |
Цибульская Илона
|
|
кандыдат хімічных навук |
Институт биоорганической химии
|
2592 |
Цикунов Ал-Др
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2593 |
Циуля Ксения
|
|
Магистр |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
2594 |
Цмыг Андрей
|
|
Інстытут філасофіі НАН Беларусі |
|
2595 |
Цмыг Галина
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
|
2596 |
Цукерман Юлия
|
|
кандыдат біялагічных навук |
ЦВР «Эмбрио»
|
2597 |
Цыбульская Наталья
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі
|
2598 |
Цыганок Владислав
|
|
Аспирант |
Международный центр квантовых технологий
|
2599 |
Цымбал Аляксандр
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2600 |
Цырулик Надежда
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Мазырскі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя І. П. Шамякіна
|
2601 |
Чабуркина София
|
|
Гомельскі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт імя П. В. Сухога |
|
2602 |
Чайковский Артур
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
2603 |
Чалый Юрий
|
|
Bristol-Myers Squibb |
|
2604 |
Чарлинская Елена
|
|
Канд.биол.наук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2605 |
Чарняўская Марыя
|
|
кандыдат біялагічных навук |
БДУ
|
2606 |
Чарэшнеў Аляксей
|
|
БДУ |
|
2607 |
Чаус Александр
|
|
доктар тэхнічных навук |
Словацкий технический университет
|
2608 |
Чаус Станислав
|
|
Национальный художественный музей Республики Беларусь |
|
2609 |
Чеботарёв Лев
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
2610 |
Чепелева Доминика
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі |
|
2611 |
Чепиков Михаил
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2612 |
Червань Александр
|
|
кандидат наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2613 |
Черенкевич Игорь
|
|
Дек |
|
2614 |
Черкас Сергей
|
|
канд. физ.-матем. наук |
Інстытут ядзерных праблем БДУ
|
2615 |
Черкес Татьяна
|
|
«Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы имени Янки Купалы» |
|
2616 |
Черненко Анна
|
|
3 ГКБ |
|
2617 |
Черникова Галина
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН БеларусіБ |
|
2618 |
Чернин Ростислав
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
дацэнт, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт транспорта
|
2619 |
Черноморец Анна
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
2620 |
Черных Елена
|
|
ЦНБ им. Я. Коласа НАН Беларуси |
|
2621 |
Чернышевич Артём
|
|
ГНПО Оптика |
оптоэлектроника и лазерная техника
|
2622 |
Чернявская Лариса
|
|
Школа «Наследие» |
|
2623 |
Чернявская Лилия
|
|
«Белорусский торгово-экономический университет потребительской кооперации» |
|
2624 |
Чернявская Надежда
|
|
|
хімічны факультэт БДУ
|
2625 |
Чернявская Татьяна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры |
|
2626 |
Чернявская Юлия
|
|
кандыдат культуралогіі |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
2627 |
Чернявский Евгений
|
|
канд. наук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
2628 |
Черняк Юрий
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Институт социологии
|
2629 |
Чернякевич Ирина
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2630 |
Черчес Мария
|
|
Цэнтральны батанічны сад Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі |
|
2631 |
Чиж Константин
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2632 |
Чижевский Вячеслав
|
|
Канд. Физ.-мат. Наук |
Институт физики
|
2633 |
Чижов Михаил
|
|
«СШ N3 г. Бреста» |
|
2634 |
Чижова Анастасия
|
|
бакалаўриат |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2635 |
Чилик Юлия
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2636 |
Чиндарева Мария
|
|
магістр біялагічных навук |
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі
|
2637 |
Чишанков Игнат
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі |
|
2638 |
Чубис Павел
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2639 |
Чударь Александра
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2640 |
Чудиловская Екатерина
|
|
Інстытут фізіялогіі НАН Беларусі |
|
2641 |
Чумаков Алексей
|
|
НИИ ПФП |
|
2642 |
Чумаченко Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2643 |
Чупик Виктория
|
|
— |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2644 |
Чурбанов Юрий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2645 |
Чурилович Дарья
|
|
научное учреждение «Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»» |
|
2646 |
Чухольский Антон
|
|
магістр тэхнічных навук |
Институт ЖКХ НАН Беларуси
|
2647 |
Чёрный Владислав
|
|
«Віцебскі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт» |
|
2648 |
Шабалина Нина
|
|
Цэнтральная навуковая бібліятэка імя Я. Коласа НАН Беларусі |
|
2649 |
Шабасова Марина
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2650 |
Шабуня Полина
|
|
Кандидат наук |
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі НАН Б
|
2651 |
Шавель Алексей
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2652 |
Шавель Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2653 |
Шавель Наталья
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2654 |
Шагова Татьяна
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2655 |
Шадурская Людмила
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2656 |
Шайкова Антонина
|
|
Віцебскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2657 |
Шакун Василий
|
|
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах |
|
2658 |
Шакун Татьяна
|
|
магістр педагагічных навук |
ИПКиП Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
2659 |
Шалесная Надежда
|
|
Магистр |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
2660 |
Шамко Александр
|
|
Інстытут цепла- і масаабмену імя А. В. Лыкава НАН Беларусі |
|
2661 |
Шамова Екатерина
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2662 |
Шапиро Михаил
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2663 |
Шапкин Александр
|
|
Аб’яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі |
|
2664 |
Шаптуренко Марина
|
|
доктар біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
2665 |
Шарая Оксана
|
|
Центр детской онкологии и гематологии |
|
2666 |
Шарко Ольга
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
2667 |
Шатарнова Татьяна
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі» НАН Беларуси |
|
2668 |
Шатерник Юлия
|
|
СШ 49 г. Минска |
|
2669 |
Шафалович Анна
|
|
кандыдат юрыдычных навук |
Белорусский гсударственный экономический университет
|
2670 |
Шафранский (Shafransky) Яков (Yakov)
|
|
Кандидат физико-математических наук (Ph.D) |
Аб'яднаны інстытут праблем інфарматыкі НАН Беларусі (United Institute of Informatics Problems of NAS Belarus)
|
2671 |
Шахоўская Святлана
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Незалежны даследчык беларускай мовы
|
2672 |
Шахрай Дмитрий
|
|
«Белорусский государственный аграрный технический университет» |
|
2673 |
Шаціла Віктар
|
|
НПЦ НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве |
|
2674 |
Шачек Татьяна
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2675 |
Шашкова Елизавета
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
2676 |
Шаўлякова-Барзенка Ірына
|
|
кандыдат філалагічных навук |
БДУ
|
2677 |
Швед Вячаслаў
|
|
доктар гістарычных навук |
пенсіянер
|
2678 |
Швед Юлия
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2679 |
Шведов Алексей
|
|
Физико-технический институт национальной академии наук Беларуси |
|
2680 |
Шевелев Дмитрий
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2681 |
Шевелёва Олеся
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2682 |
Шевко Надежда
|
|
Магистр права |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2683 |
Шевко Роман
|
|
магистр (исследователь) |
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
|
2684 |
Шевцов Виталий
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
2685 |
Шевченко Гвидона
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
2686 |
Шевченко Дмитрий
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт транспорта
|
2687 |
Шевченко Мария
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2688 |
Шевченко Яна
|
|
магистр |
НАН Бнларуси
|
2689 |
Шевчук Тимур
|
|
кандыдат хімічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2690 |
Шейко Анна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2691 |
Шейнов Виктор
|
|
доктор социологических наук |
Республиканский институт высшей школы
|
2692 |
Шелест Оксана
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Научно-исследовательское учреждение «Аналитическая группа ЦЕТ»
|
2693 |
Шелухина Анастасия
|
|
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт |
|
2694 |
Шемет Людмила
|
|
Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»» |
|
2695 |
Шемет Людмила
|
|
ММФ |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2696 |
Шендюков Владислав
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2697 |
Шепетько Михаил
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2698 |
Шестак Анатолий
|
|
-
|
2 |
|
2699 |
Шестак Анатолий
|
|
НПЦ НАНБ по материаловедению |
|
2700 |
Шестиловская Екатерина
|
|
Молодечненский государственный музыкальный колледж им. М. К. Огинского |
|
2701 |
Шибеко Виктор
|
|
Гомельскі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт імя П. В. Сухога |
|
2702 |
Шидловская Анна
|
|
Інстытут прыродакарыстання НАН Беларусі |
|
2703 |
Шикун Марина
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2704 |
Шилкин Владимир
|
|
пенсіянер (ст преподаватель Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі) |
|
2705 |
Шилова Ирина
|
|
Университет |
|
2706 |
Шилова Ирина
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Белорусско-Российский университет
|
2707 |
Шимак Елена
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2708 |
Шиман Дмитрий
|
|
кандыдат хімічных навук |
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ
|
2709 |
Шиманец Ольга
|
|
МНПЦ ХТиГ |
|
2710 |
Шиманович Ольга
|
|
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі |
|
2711 |
Шиманская Татьяна
|
|
ЦДОД и М «Маяк» |
|
2712 |
Шимкевич Андрей
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2713 |
Шимко Анна
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
2714 |
Шингареев Александр
|
|
Кардиология |
|
2715 |
Шинкевич Марина
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
2716 |
Шить Роман
|
|
кпн |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры
|
2717 |
Ших Сергец
|
|
ФТИ нан Беларусь |
|
2718 |
Шишко Галина
|
|
Навукова-даследчы інстытут фізіка-хімічных праблем БДУ |
|
2719 |
Шишко Ольга
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
PhD, ГЭД
|
2720 |
Шишлова-Соколовская Анастасия
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі |
|
2721 |
Шкаруба Антон
|
|
к.г.н. |
Эстонскі універсітэт прыродазнаўчых навук
|
2722 |
Шкель Татьяна
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2723 |
Шкляр Светлана
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка им. М.Танка |
|
2724 |
Шкляр Юрий
|
|
кандидат филилогических наук |
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт
|
2725 |
Шклярык Вадзім
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Інстытут мовазнаўства імя Якуба Коласа НАН Беларусі
|
2726 |
Шкурова Елена
|
|
Кандидат нак |
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі
|
2727 |
Шкурская Татьяна
|
|
БИП |
Минск
|
2728 |
Шлапакова Татьяна
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
2729 |
Шлык Владимир
|
|
доктар фізіка-матэматычных навук |
УГЗ МЧС Республики Беларусь
|
2730 |
Шляхтич Елена
|
|
НПЦ НАН Беларуси по биоресурсам |
|
2731 |
Шмыгина Алеся
|
|
Средний |
УП «Виток»
|
2732 |
Шнайдер Вера
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі
|
2733 |
Шнип Александр
|
|
кандидат физико- математических наук |
Институт тепло- и массообмена НАН Беларуси
|
2734 |
Шода Марына
|
|
кандыдат філалагічных навук |
БДУ
|
2735 |
Шолух Антон
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Fred Hutchinson Cancer Research Center
|
2736 |
Шолух Михаил
|
|
Канд.биол.наук |
дацэнт, Белорусский гос.университет
|
2737 |
Шостак Дарья
|
|
Уз «36я ГП» |
РКЦ
|
2738 |
Шохалевич Татьяна
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2739 |
Шпак Аляксей
|
|
НАН Беларусі |
|
2740 |
Шпак Павел
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2741 |
Шпаковская Любовь
|
|
кандыдат мастацтвазнаўства |
БГАМ
|
2742 |
Шпарага / Shparaga Ольга / Olga
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Европейский колледж Liberal Arts в Беларуси (ECLAB)
|
2743 |
Шпортько Владимир
|
|
ОИМ НАН Беларуси |
|
2744 |
Шрубок Александра
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт
|
2745 |
Штефан Лариса
|
|
кандыдат геолага-мінералагічных навук |
дацэнт, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт фізічнай культуры
|
2746 |
Штукатер Дмитрий
|
|
магістр фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2747 |
Шуба Михаил
|
|
канд. физ.-мат. наук |
НИУ Институт ядерных проблем, Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2748 |
Шуба-Зимянина Татьяна
|
|
Б/ст |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2749 |
Шудейко Мария
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2750 |
Шулева Ирина
|
|
Витебский государственный университет им. П. М. Машерова |
|
2751 |
Шулейко Ольга
|
|
кандыдат эканамічных навук. |
Институт экономики НАН
|
2752 |
Шуленкова Варвара
|
|
ИФ |
|
2753 |
Шулинский Роман
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі НАН |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2754 |
Шульга Александр
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Белорусско-Российский университет
|
2755 |
Шульга Оксана
|
|
кандыдат псіхалагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка имени М Танка
|
2756 |
Шулья Юлия
|
|
Международный государственный экологический институт им. А. Д. Сахарова |
|
2757 |
Шулякоўская Марыя
|
|
БДУ |
|
2758 |
Шуман Андрей
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт (в прошлом)
|
2759 |
Шумовец Вадим
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Рэспубліканскі навукова-практычны цэнтр «Кардыялогія»
|
2760 |
Шумская Алена
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2761 |
Шумская Елена
|
|
Солигорский зон ЦГиЭ |
|
2762 |
Шундалов Максим
|
|
кандидат ф.-м. наук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2763 |
Шункевич Александр
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі
|
2764 |
Шункевич Андрей
|
|
Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2765 |
Шункевич Даниил
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі
|
2766 |
Шупенько Татьяна
|
|
кандыдат палітычных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
2767 |
Шустиков Антон
|
|
ГНУ Інстытут фізіка-арганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2768 |
Шустикова Ксения
|
|
Навукова-даследчая частка БДУІР НИЛ 4. |-
|
5 |
|
2769 |
Шустова Елизавета
|
|
Інстытут фізікі НАН Беларусі |
|
2770 |
Шутова Анна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі
|
2771 |
Шутова Ольга
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Лаборатория скориноведения
|
2772 |
Шутова Татьяна
|
|
кандыдат хімічных навук |
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі
|
2773 |
Шушкова Елена
|
|
НПЦ НАН Беларуси по биоресурсам |
|
2774 |
Шушунова Татьяна
|
|
кандыдат сацыялагічных навук |
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка
|
2775 |
Шылай Вольга
|
|
Нацыянальны гістарычны архіў Беларусі |
|
2776 |
Шылак Анастасія
|
|
Бакалаўр |
Samavita — адукацыйны цэнтр
|
2777 |
Шыманская Вольга
|
|
кандыдат філалагічных навук |
БДПУ
|
2778 |
Шыпіла Уладзімір
|
|
Інстытут гісторыі НАН Беларусі |
|
2779 |
Шэршань Іван
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2780 |
Шэстак Юлія
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2781 |
Шёлковый Дмитрий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2782 |
Щаюк Анна
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
2783 |
Щемелёв Максим
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2784 |
Щербакова Валентина
|
|
Химический Факультет |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2785 |
Щербач Ирина
|
|
Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт |
|
2786 |
Щербин Дмитрий
|
|
доктар біялагічных навук |
Інстытут біяфізікі і клетачнай інжынерыі НАН Беларусі
|
2787 |
Щербина Наталья
|
|
Інстытут эканомікі НАН Беларусі |
|
2788 |
Щеснович Валерий
|
|
кандидит наук |
Федеральный Университет АБС
|
2789 |
Щетко Валентина
|
|
магістр эканамічных навук |
Центр системного анализа и стратегических исследований НАН Беларуси»
|
2790 |
Щитцова Анастасия
|
|
магистр |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў
|
2791 |
Щур Илья
|
|
ОИМ НАН Беларуси |
|
2792 |
Щучко Татьяна
|
|
«МГКИ» |
|
2793 |
Щёколова Анастасия
|
|
кандидат наук |
Інстытут мікрабіялогіі НАН Беларусі
|
2794 |
Эйсмонт Олег
|
|
доктар медыцынскіх навук |
РНПЦ травматологии и ортопедии
|
2795 |
Эльяшевич Илона
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
кафедра «Градостроительство»
|
2796 |
Юбко Александр
|
|
MSc |
Навукова-даследчая частка БДУІР
|
2797 |
Юденко Ольга
|
|
кандыдат тэхнічных навук |
«Научно-практический центр Национальной академии наук Беларуси по продовольствию»
|
2798 |
Юденкова Татьяна
|
|
РНПЦ эпідэміялогіі і мікрабіялогіі |
|
2799 |
Юневич Николь
|
|
магистр |
Беларускі інстытут сістэмнага аналізу
|
2800 |
Юркевич Кирилл
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2801 |
Юрченко Алёна
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2802 |
Юрчик Ксения
|
|
кандыдат медыцынскіх навук |
Беларускі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2803 |
Юхимук Андрей
|
|
Цэнтральны батанічны сад НАН Беларусі |
|
2804 |
Юхимук Михаил
|
|
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2805 |
Юхимук Татьяна
|
|
магістр тэхнічных навук |
Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт
|
2806 |
Юхно Ольга
|
|
«Средняя школа 223 г. Минска» |
|
2807 |
Юхновская Елена
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка имени М. Танка |
|
2808 |
Юхович Гретта
|
|
МЦ Синлаб |
|
2809 |
Юшкевич Артемий
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2810 |
Юшкевич Дмитрий
|
|
Фізіка-тэхнічны інстытут НАН Беларусі |
|
2811 |
Юшкевич Янина
|
|
Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка |
|
2812 |
Ядревский Олег
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2813 |
Ядченко Екатерина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
факультет международных отношений
|
2814 |
Якимович Анатолий
|
|
— |
«Институт овощеводства»
|
2815 |
Якимович Виктория
|
|
кандыдат педагагічных навук |
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт
|
2816 |
Якимович Ольга
|
|
кандыдат сельскагаспадарчых навук |
«Институт плодоводства»
|
2817 |
Якимчик Виктория
|
|
Інстытут біяарганічнай хіміі НАН Беларусі |
|
2818 |
Якимчук Дмитрий
|
|
кандыдат фізіка-матэматычных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАН Беларусі па матэрыялазнаўстве
|
2819 |
Яковлева Алина
|
|
Інстытут хіміі новых матэрыялаў НАН Беларусі |
|
2820 |
Яковлева Виолетта
|
|
магистр |
Інстытут сацыялогіі НАН Беларусі
|
2821 |
Яковлева Марина
|
|
Інстытут ядзерных праблем БДУ |
|
2822 |
Яковлева Мария
|
|
Б.с. |
НПЦ по продовольствию
|
2823 |
Яковлева Наталья
|
|
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі |
|
2824 |
Якубаў Віктар
|
|
кандыдат гістарычных навук |
Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт
|
2825 |
Якубовская Татьяна
|
|
Беларускі нацыянальны тэхнічны ўніверсітэт |
|
2826 |
Якубцевич Руслан
|
|
доктар медыцынскіх навук |
Гродзенскі дзяржаўны медыцынскі ўніверсітэт
|
2827 |
Янкута Ганна
|
|
кандыдат філалагічных навук |
Незалежная даследчыца
|
2828 |
Янов Андрей
|
|
магістр педагагічных навук |
«Средняя школа № 61 г. Минска»
|
2829 |
Янута Григорий
|
|
кандыдат біялагічных навук |
Навукова-практычны цэнтр НАНБ па біярэсурсах
|
2830 |
Янушко Ольга
|
|
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы |
|
2831 |
Янчук Владимир
|
|
Доктор психологических наук |
Академия последипломного образования
|
2832 |
Ярмоленка Эльвіра
|
|
кандыдат фiлалагiчных навук |
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры, мовы i лiтаратуры НАН Беларусi
|
2833 |
Ярош Екатерина
|
|
Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны |
|
2834 |
Ярошевич Ирина
|
|
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт |
|
2835 |
Ярошевич Ксения
|
|
Научное учреждение «Аб’яднаны інстытут энергетычных і ядзерных даследаванняў «Сосны»» |
|
2836 |
Ярошук Марина
|
|
Бргу имени А. С. Пушкина |
|
2837 |
Ярощик Тимофей
|
|
УЗ ГКБСМП |
|
2838 |
Ярук Анна
|
|
Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт |
|
2839 |
Ясайте Мария
|
|
Інстытут эксперыментальнай батанікі НАН Беларусі |
|
2840 |
Ясинский Валерий
|
|
кандидат физ. мат. наук |
Інстытут фізікі НАН Беларусі
|
2841 |
Яскевич Алексей
|
|
Philology.BY (ранее — НАНБ |
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт , Мінскі дзяржаўны лінгвістычны ўніверсітэт)
|
2842 |
Яськова Марина
|
|
МЦ Алкоспас |
|
2843 |
Ясюк Іван
|
|
Цэнтр даследаванняў беларускай культуры мовы і літаратуры НАН Беларусі |
|
2844 |
Яхно Валентина
|
|
кандыдат філасофскіх навук |
ГГТУ имени П. О. Сухогл
|
2845 |
Яцкив Анна
|
|
Інстытут генетыкі і цыталогіі НАН Беларусі
|
|